Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Деинсталирах браузър от компа си и след като деинсталирането завърши започна автоматичен рестарт на компютъра(както обикновено), но запецна на черен екран и неще да стартира. Сомо в горния ляв ъгъл премигва нещо (вижда се на снимката). Пробвах всичко което прочетох в интернет, но нищо не помага. Помощ! 

20180529_235210.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква OS? Имаш ли инсталационен носител, с който да пробваш поправка на OS?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Емил Костов написа:

Поне в Биос може ли да влезеш???

не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s: Пич с тоя къс отговор след 12 часа не очаквай проблема да ти бъде решен.

Особено темата ти като излезе от главната страница секи момент (не че без твойто присъствие пробема ти ще бъде решен).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако Windows-ът ти е по-дърт - примерно 7, пробвай при стартиране преди да ти е излезнал мигащия курсор да натискаш F8 и ако ти излезе меню пробвай Safe Mode и/или Last Known Good Configuration. И все пак не е зле да кажеш коя версия е Windows и кой браузър си изпопремахнал тъй тегаво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 3 часа, gn_huang написа:
преди 12 часа, Емил Костов написа:

не

А знаеш ли как?
Сподели модел на дънна платка или модел на лаптоп, ако е лаптоп.
Това прилича на неразпознат твърд диск или дефектирал зареждащ сектор.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Емил Костов написа:

успях да вляза сега какво

20180530_130556.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в раздел Boot, после в Boot order и покажи снимка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Влез в раздел Boot, после в Boot order и покажи снимка

20180530_141022.jpg

преди 1 час, DarkEdge написа:

А знаеш ли как?
Сподели модел на дънна платка или модел на лаптоп, ако е лаптоп.
Това прилича на неразпознат твърд диск или дефектирал зареждащ сектор.

лаптоп-asus-x59sl 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в боот дивайс приорити  и пак снимка. Може и от хард диск драйвс снимка да сме сигурни, че разпознава поне 1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, vstoitsov написа:

Влез в боот дивайс приорити  и пак снимка.

20180530_143115.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е правилно, а  едно на зад и в хард драйвс диск има ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, vstoitsov написа:

Това е правилно, а  едно на зад и в хард драйвс диск има ли ?

20180530_143641.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами значи ти е ок всичко в биоса и Сийгейт диска се вижда от него. Намери инсталация на твоята версия на Уиндоус и също толкова битова, каквато е била инсталираната и  с Rufus си направи флашка и repair.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, gn_huang написа:

Деинсталирах браузър от компа си

А по каква причина деинсталира браузъра. Защото някак започва да ми прилича на зараза и е възможно да е поразен boot record.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, vstoitsov написа:

Ами значи ти е ок всичко в биоса и Сийгейт диска се вижда от него. Намери инсталация на твоята версия на Уиндоус и също толкова битова, каквато е била инсталираната и  с Rufus си направи флашка и repair.

пробвах, пак така става черен екран и нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тогава май ти остава само фреш инстал, ако нямаш важни неща и форматирай. Все пак при инсталацията ако ти детектне старата инсталация може да избереш ъпгрейд и да видиш дали това ще помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След такова омазване най добре чиста инсталация.

Решавай си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, vstoitsov написа:

Ами тогава май ти остава само фреш инстал, ако нямаш важни неща и форматирай. Все пак при инсталацията ако ти детектне старата инсталация може да избереш ъпгрейд и да видиш дали това ще помогне.

аз съм изтеглил грешна версия на ундоуса.. Утре пак ще опитам с rufus, вече с правилната версия на ундоуса ми, и ако стане ще ми се запазят ли данните които имам на лаптопа? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, gn_huang написа:

аз съм изтеглил грешна версия на ундоуса.. Утре пак ще опитам с rufus, вече с правилната версия на ундоуса ми, и ако стане ще ми се запазят ли данните които имам на лаптопа? 

Зависи какво и как ще форматираш. Може да пробваш първо поправка на инсталацията, както ти писах по-горе, ако си го чел изобщо. Ако форматираш дял, в който имаш информация, няма как да се запази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, gn_huang написа:

пробвах, пак така става черен екран и нищо

Как така? Стартира компютъра да зареди от флашка/DVD с инсталатор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, vstoitsov написа:

Да.

Опитах със старт ъп рипеар но не можа да го оправи, др идеи? 

20180531_151904.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

На снимката кликни на Command Prompt и в черния прозорец последователно изписвай следните команди:
bootrec /fixMbr
и натисни Enter
bootrec /fixboot
и натисни Enter
bootrec /ScanOs
и натисни Enter
bootrec /RebuildBcd
и натисни Enter
Важно - преди наклнената черта "/" има интервал!!!

Като изпълниш командите, рестартирай.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от ninov
      здравейте закупих от германия компютър с windows  10 ъпдейтван от windows 7. но на немски сега искам да го инсталирам на български мога ли директно да  кача windows 10 Компютъра е с оригинален windows 7 ключ прочетох че ако директно инсталирам windows 10 мога да загубя електрония ключ
    • от frozt
      Здравейте, тази сутрин забелязах,че смартфонът ми се е изключил. При опит за включане стига само до лилавия екран на зареждане , стои така известно време и се рестартира отново.  В момента е и по-зле: не реагира на нищо, само като го включа в контакта се появява батерията и ми показва как я зарежда. Пробвах доста неща, но нищо не се променя. Свалил съм xperia companion - a, но дава само грешки при опит за нещо. Имам смартфона от 5+ години само с една смяна на тъч(доста доволно), но последно време започна да лагва и забива за някакъв период от време. Бях решил да си прехвърля данните от вътрешната памет и да му направя фабричен ресет , но уви днес се случи това. Сега дори фабричен не мога да пусна. Та има ли какво да направя по въпроса да си запазя по-важни снимки и файлове от вътрешната памет (човек, който се занимава с това), като въобще не реагира на нищо , и дали може да върна фабрични някак- последен опит за  спасение  

Дори да се оправи този съм решил , че е време за нов  какво е мнението ви за всички тези на пазара от рода на Redmi , Xiaomi , където за 5-600 лв може да се вземе 6gb ram 64\128 storage. Питам тук , за да не пускам още една тема. Наистина изглеждат уникално за парите си , но някой ако има да каже мнение. Камерата прилична ли е долу-горе , как работи. Единствено не ме кефи , че са 6-6.5 инча , но предполагам се свиква и с това   Отворен съм за всякакви предложения, защото не съм много запознат с пазара към днешно време . :)))

• от Refoll
      В момента лаптопа ми е с 10-ка и има ли вариант да добавя и 7-ца без да скапя всичко понеже гледам и чета, че първо се инсталира по-старата версия и след това по-новата ?
    • от user09
      здравейте.имам Intel core i3 3220 видео карта r9 270x 2gb с допълнително захранване дъно as rock h77 mvp  4gb  ddr3 рам и 500гб хард Seagate baracuda и водно охлаждане на corsair h60 и 250 вата захранване  преди бях с гт1030 и ми стигаше но сега с r9270x ще успее ли да захрани всичко ?
    • от rabotlivko
      Здравейте приятели, 
       С преинсталиран уиндоус съм и машината ми работеше перфектно, но уви... Последните два дни забелязвам, че машината става бавна. Отворих таск мениджъра и видях. че explorer.exe ми взима 6гб от рамта?
      Някой да се е сблъсквал със такъв проблем? 

Предварително Ви благодаря!
  • Дарение

• Добави ново...