Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Набелязал съм си няколко модела коли, бюджетът ми е 6000. Търся нещо малко по "спортно" колкото може да се кажа за кола с толкова малък бюджет.

Не търся икономия чак толкова много нещо до 150-160 коня е екстра, относно поддръжката, знам че алфа мазда тойота не са евтини за поддръжка и съм подготвен за по-сериозни ремонти ако се налага.

1) Тойота Селика -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11525286722183727

2) Алфа Ромео ГТ -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522848759800714

3) Алфа Ромео 159 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526411649930274

4) Мазда 6 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526029658355431&slink=7cbl2z

Най-много ми допада тойотата но гледам че стоят от 1-2 месеца повечето от тези и се замислям ? Какви са вашите мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито една кола не е евтина за ремонт. Освен този бюджет си задели и още едни 4000 лева задължително. Те ще отидат към купената кола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6-ците имат проблеми с ръждата. 

С риск да отключа полемики но италианските за мен са коруби.

Като че ли тойотата ми се вижда най-читава като модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определно Селиката.159 е красавица невероятна, но няма никакъв спорт в нея за съжеление.Еле пък тоя 120 коня мотор, е най-слабия при 159 и ще е спряла от всякъде.За тия пари защо не се огледаш за BMW e46 325i редови шестак,корав, 193 к.с. има доста повече спорт в него от колкото тия  към,  които си се насочил.Ако те притеснява разхода и на газ става перфектно.Тука даже наскоро видях едно такова с газова,точно на тая цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за бмв-то. Тия дето си ги изредил тука всичките са морги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари бих си търсил А3 - поне аз се изненадах приятно как стоят 180к.с. на това купе, не очаквах чак такава динамика и пъргавина, развърта наистина много диво. И според мен за 6К би трябвало да се вредиш - инак макар да съм фен на баварците, не бих ти ги препоръчал, че за тази сума е много вероятно да попаднеш на такъв екземпляр заради, който после да намразиш марката. Да идеше реч за 8-9 бона тогава определено Е46.

А колкото дотук изброените - или са твърде далеч от спортно усещане, или са доста по- скъпи отколкото е конкретния автомобил в линка, та силно се съмнявам колко живот е останал в него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от leonsanchesss
      Добър вечер колеги, реших да си купувам лаптоп та исках да се допитам до вас. Лаптопът ще се използва основно за учебни цели и  любителска видеообработка. Бюджетът е около 1200лв. (+/- 100). Други изисквания са да има IPS - матрица и матов дисплей тъй като ще се прекарва доста време пред него. Като размери на екран се чудя между 14" и 15,6 инча. За сега съм се спрял на следните модели: 
      1.Lenovo IdeaPad S540-15IWL - 81NE00B6BM
      2.Lenovo IdeaPad S540-14API - 81NH00A7BM
      3.Lenovo IdeaPad 330s-14IKB - 81F400BCBM_8GB
      4.Лаптоп Lenovo ThinkBook 15-IIL - 20SM003SBM/2_16GB

• от Петър Ангелов
      Добър ден,
      Тъй, искам да си купя малка кола за града (голяма си имам, ама за града ми е некоНфортна - за в и извън страната е перфектна). Поради таз причина се целя в нещо до 3000 лв (и туй и е много), категорично не нов внос (че много солено излиза докато го докараш до годен за каране вариант), т.е. регистрирана и колебанията ми са между следните коли. Ясно ми е, че са маломощни и повечето са консерви (т.е. при катастрофа се мачкат драматично). И също така да уточня - ще се ползва само в града. Та, моята молба е да изкажете слаби страни на въпросните коли (аз клипове с ревюта много изгледах, но за техническата част сякаш не намирам достатъчно информация по форумите на съответните марки).
      Иде реч за бензиновите варианти на: Seat Arosa/VW Lupo, FordKa, Chevrolet Spark, Fiat Seicento, Nissan Micra, Hyunday Atos. Разбира се, бих предпочел някое Aygo или Yaris, но са ми извън бюджета.
    • от nix55
      Здравейте, решил съм да осъвременя един компютър и ми трябва само кутия.
      Спрял съм се на тези - Zalman Case ATX - ZM-S3 или Deepcool Matrexx 30. Да знам има разлика в цената, но държа да има добър кабелен мениджмънт.
      Кажете мнението си за двете, ако някой ги има ще се радвам да прочета и вашето.
      Благодаря!
    • от bellerephon
      Здравейте,
      Възнамерявам да купувам нов телевизор и ми е нужна помощ от по-запознати в тази област от мен.
      Бюджетът ми е 1600-1700 лв, трябва да е 55 инчов, няма нужда да е curve и 3D. Ще гледам основно филми (през Plex) със свързано домашно кино към него (Sony 5.1), затова и звука му не е акцент за избора. Ще вържа и ps4 към телевизора, но не го взимам основно заради него.
      За момента съм се спрял на:
      Sony Bravia KD-55XG8596
      Samsung QE55Q60T
      SAMSUNG QE-55Q67R
      Гледах на живо първия и третия - цветове на Самсунга естествено са доста по-наситени, но черния цвят на Сонито (разбрах че има софтуерно затъмняване) е доста по-добро. Също плюс за Сонито е че поддържа Dolby Vision, докато Самсунга е с HDR10. Вторият телевизор е нов модел от тази година, би трябвало да е с по-изпипан QLED, може би.
      Моля дайте съвет кой от изброените си заслужава парите, има ли по-добро за този бюджет (примерно на LG) и софтуерите как са един спрямо друг - Tizen vs Android!
      Благодаря !
    • от Галя_91
      Здравейте! Дойде и моето време. Аз съм Галя, от Пловдив, и си търся кола втора ръка. Ще притежавам автомобил за пръв път в живота си, заделила съм 5000лв. за самият автомобил и 5000 за разходи по него и АГУ. Питам за помощ, тук, защото ми се вие свят от всичките форуми и всичките мнения и претенции и вече не зная на кой свят се намирам и какво да търся. Трябва ми нещо здраво, защото освен в града и по магистралите, ще пътувам много и по нашите странични български пътища и по планините. Няма да мъкна колата по върховете, но определено ще има някоя друга релса, която трябва да преодолея. Освен да е здрава, трябва да може да и се сложи АГУ. Също така да харчи сравнително малко/бензин/ и да е евтина за поддръжка и такси. Външният вид го оставям на последно място, като ако имам късмет, бих желала д аима приветлив вид/все пак съм жена/ но и едно Поло става, стига да зная, че харчи добре/бензин!/ иначе зная, че Полото е здрава кола, една година съм се возила с такава из планините. Всяка помощ, всеки съвет, всяка капчица информация ще я попия, ще се вслушам в съветите ви, просто имам истинска нужда от помощ. Бях се спряла на Дачия Сандеро, но освен, че е хубава таратайка, харчи много и не е издръжлива. Добре дошла ми е всяка помощ!
  • Дарение

• Добави ново...