Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Набелязал съм си няколко модела коли, бюджетът ми е 6000. Търся нещо малко по "спортно" колкото може да се кажа за кола с толкова малък бюджет.

Не търся икономия чак толкова много нещо до 150-160 коня е екстра, относно поддръжката, знам че алфа мазда тойота не са евтини за поддръжка и съм подготвен за по-сериозни ремонти ако се налага.

1) Тойота Селика -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11525286722183727

2) Алфа Ромео ГТ -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522848759800714

3) Алфа Ромео 159 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526411649930274

4) Мазда 6 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526029658355431&slink=7cbl2z

Най-много ми допада тойотата но гледам че стоят от 1-2 месеца повечето от тези и се замислям ? Какви са вашите мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито една кола не е евтина за ремонт. Освен този бюджет си задели и още едни 4000 лева задължително. Те ще отидат към купената кола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6-ците имат проблеми с ръждата. 

С риск да отключа полемики но италианските за мен са коруби.

Като че ли тойотата ми се вижда най-читава като модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определно Селиката.159 е красавица невероятна, но няма никакъв спорт в нея за съжеление.Еле пък тоя 120 коня мотор, е най-слабия при 159 и ще е спряла от всякъде.За тия пари защо не се огледаш за BMW e46 325i редови шестак,корав, 193 к.с. има доста повече спорт в него от колкото тия  към,  които си се насочил.Ако те притеснява разхода и на газ става перфектно.Тука даже наскоро видях едно такова с газова,точно на тая цена.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за бмв-то. Тия дето си ги изредил тука всичките са морги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари бих си търсил А3 - поне аз се изненадах приятно как стоят 180к.с. на това купе, не очаквах чак такава динамика и пъргавина, развърта наистина много диво. И според мен за 6К би трябвало да се вредиш - инак макар да съм фен на баварците, не бих ти ги препоръчал, че за тази сума е много вероятно да попаднеш на такъв екземпляр заради, който после да намразиш марката. Да идеше реч за 8-9 бона тогава определено Е46.

А колкото дотук изброените - или са твърде далеч от спортно усещане, или са доста по- скъпи отколкото е конкретния автомобил в линка, та силно се съмнявам колко живот е останал в него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• от leonsanchesss
      Здравейте, колеги 
      Мисля да си купувам принтер за това реших да попитам за съвети и препоръки.Спрял съм се на следните модели : 1.Canon Pixma MG3650        2.HP DeskJet Ink Advantage 3787 All-in-One        3.Canon iP7250
      Бюджета ми е около 150лв. Ще се използва главно  за принтиране на около 10-15 страници на ден.

• от Martin Leonidov
      Здравейте колеги шофьори/ки.
      Съжалявам за глупавия въпрос, който ще задам предварително.
      Та въпроса е :  възможно ли е при побутване, допиране или както искате го наречете на 2 леки коли на паркинг със скорост от 2-3 км/ч , при сблъсък на задна броня с предна броня по средата в номера на отзад стоящата кола, задната кола да има щети : крив ляв калник , леко откачена броня от дясната страна , криви рога и да се получи фуга на капака с десен калник от 6мм. ? 
      ТОВА НЕ Е МАЙТАП !
      ... Моля за сериозни отговори ако е възможно ! Темата е сериозна, колегата ми иска да му купя нова кола.
    • от kolib4iata
      Здравейте.Помогнете в избора на процесор.
      Двоумя се между тези двата като бюджета е 400 лева.
      AMD Ryzen 5 2600
      Intel Core i5-8400
      Играя само WOT с GTX 1060 6gb, гледах сравнения на двата и клоня към Ryzen (игрането на игри не е преоритет)
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.