Премини към съдържанието
Любослав Бързачки

Как да отключа компютъра за ползване в интернет :)

Препоръчан отговор

Привет, 

Пичове има ли начин да разблокирам админ защитата и да си цъкам в нета от фирмата или някакви игри от флашка да му прехвърля ддз...Пробвах и двете но са заключени стабилно... Windows 10

Помагайте ,че тая скука ше ме сбърка направо :)

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

и за какво трябва да бърникаш в чужда машина?
като искаш можеш да ползваш жива ОС на флашка
аз едно време докато работех, а и сега ползвам "Wifislax", като жива ОС и само съм качил нова версия на мозилата и флашплеъра
и какво търси тая тема в заразното отделение?
:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаех къде да я сбутам...Не минтрябва да бърникам, а ми трябва да си гейма нещо, че не минава време... Тая жива ОС от нас мога ли да я кача на флашката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

разбира се, че можеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там си за да работиш, но това да го оставим на страна. Защо се опитваш да създадеш работа и на администратора? Вземи си телефон/таблет и си прави с него каквото си искаш!

И с жива дистрибуция пак може да те хване админа (ако не се е погрижил да не можеш да я стартираш)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Машина в корпоративна мрежова среда по принцип следва групови политики. И е много вероятно да си отнесеш и наказание. Зависи от фирмата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кредитен инспектор съм и като има заявление си върша работата но това са максимум 4 на ден по 30 минути за разглеждане и оформяне... и другит 6 часа е ужас ... той телефона не спада от зарядно та затова ми трябва да си дръпна некоя игричка та да си цъкам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Pavel! написа:

и го пускаш

Освен, ако не го пусне, поради заключен BIOS и липса на достъп до менюто за избор на устройство за зареждане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20 Юни 2018 г. в 11:44, Любослав Бързачки написа:

да разблокирам админ защитата и да си цъкам в нета от фирмата

Също така не е ясно как се "раздава" интернета там! Ако изобщо има интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.06.2018 г. в 13:46, Любослав Бързачки написа:

Кредитен инспектор съм и като има заявление си върша работата но това са максимум 4 на ден по 30 минути за разглеждане и оформяне... и другит 6 часа е ужас ... той телефона не спада от зарядно та затова ми трябва да си дръпна некоя игричка та да си цъкам :)

Занеси си твой лаптоп на адреса и си цъкай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Занеси си твой лаптоп на адреса и си цъкай!

Хаха, и как предлагаш да внесе личен лаптоп в банката, че и да го разгърне да го ползва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, DarkEdge написа:

Хаха, и как предлагаш да внесе личен лаптоп в банката, че и да го разгърне да го ползва...

Ами както постващия предлага да му кажем как да хакне системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване