Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

извинете за глупавия въпрос но как да си свържа телевизора към pc to  имам DVI преходник но когато го пусна ми дава no signal на телевизора а на pc to ми показва 2 монитора+ видеокартата ми е AMD 5770

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даваш ли опцията от контролния панел "extend...'" или "duplicate"? На телевизора превключваш ли на съответния вход? Картата ти има HDMI, защо ти е преходник?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

картата ми е АMD 5770 с 2 DVI изхода затова си купих преходник ама са ми казвали че видеокарта аmd не може с 2 монитора

а на телевизора изобщо не ми излиза да пусна гамемода

a na kompiutura mi izlizat 2 monitora stranno

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой модел е тази карта? Няма такова нещо да не може. Сигурен ли си, че и двата DVI изхода работят? Ако ги размениш какво е положението?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А четеш ли какво те питам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Raze написа:

Кой модел е тази карта? Няма такова нещо да не може. Сигурен ли си, че и двата DVI изхода работят? Ако ги размениш какво е положението?

Модел, производител? Снимай я и снимай отзад какви изходи има най-вече. Пробва ли да размениш местата на DVI? Преходника работи ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

като го сложиш на РС-РС, пак ли дава, че няма сигнал

to ne mi pozvolqva da go sloja na PC to mi e sivo i nemoga da go smenq

http://prikachi.com/images.php?images/726/9359726L.jpg

преди 5 минути, Raze написа:

Модел, производител? Снимай я и снимай отзад какви изходи има най-вече. Пробва ли да размениш местата на DVI? Преходника работи ли?

http://prikachi.com/images.php?images/726/9359726L.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тези отговори и снимки, които даваш, никой няма да ти помогне. Хайде пак прочети хубаво какво точно съм писал и ти какво си ми отговорил, че спирам да следя темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване