Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Днес деактивираха моя профил в ФБ, по абсолютно непонятна причина. Просто реших да вляза в моя профил и ФБ ме "посрещна" с това:
fhmjytyy.thumb.png.e841bd9acba6a551e890cfc057da5076.png

Та въпросът ми е, подобен вид "деактивация" равносилна ли е на перманентен бан? Има ли начин да върна моя профил, или след определено време той сам да се възстанови? Не веднъж съм блокиран без причина, писал съм "жалби" до екипът на този умрял сайт, но всеки път е било безрезултатно. И този път писах, ще изчакам ден-два, и чак тогава вероятно ще си открия нов профил, но това ще ми създаде много главоболия, и ще ми отнеме много време да събера всичките си приятели обратно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Впечатленията ми са, че хората, които вършат системно вандалства и системно биват докладвани, накрая получават бана, който виждаш за деактивиран акаунт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нищо "системно", това е профил на поне 8 години и ми се е случвало да публикувам или напиша нещо, което да бъде докладвано и да бъда наказан през това дълго време, но този път дори причина не изписа, просто се опитах да вляза и виждам това на скрийншота. Дори не разбирам, защо? Нищо нередно не съм вършил/публикувал или споделял. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Soviet Soldier написа:

това е профил на поне 8 години 

Това означава ли, че имаш и друг(и) профил(и)? Защото, доколкото си спомням, това не е разрешено. И могат да ти го баннат, без да ти посочват причина.

Не съм сигурен дали е затова, само предполагам. Какво пише в "Help Center"-a по въпроса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, RudeBoy написа:

Това означава ли, че имаш и друг(и) профил(и)? Защото, доколкото си спомням, това не е разрешено. И могат да ти го баннат, без да ти посочват причина.

Не съм сигурен дали е затова, само предполагам. Какво пише в "Help Center"-a по въпроса?

От снощи имам друг, защото не вярвам, че този ще ми го възстановят. До вчера не бях ползвал други профили, но съм се замислял да създам, когато получих ограничение за 30 дни. Профилът си е лично мой и не е фалшив, изпратил съм им и снимка на личната ми карта, както и телефонния ми номер е потвърден. Иначе казано, няма шанс да са го премахнали, като "нереален профил". 

В "Help Center"-a няма никаква полезна информация. Ето: 
499256487_.thumb.png.7aca1811860db3e73d68098cde88620a.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или си докладван, или си споделил нещо, или си махнал нещо, или си писал нещо, скарал си се с някой и т.н.! Изобщо нещо против правилата! Само, че не писаните правила, а тези неписаните!!!

Вече махат и блокират това което не им понася! Особено ако се намеси някоя "инстанция" Не ви ли е ясно, че всичко се следи, включително и този сайт! Какво пишеш, какво публикуваш, как дишаш!

"Истанцията", може да си прави каквото си иска! Само, че ти не си "инстанция" нито Арнолд Швартценегер например и не може да си правиш каквото си искаш. Може да се оплачеш! Ако си нямаш друга работа...

:offtopic_s:  Преди два дни затвориха, изтриха го, няма го вече един сайт който има смелостта да публикува съвсем друга история за чумата и избиването на добитъкът! Която ако е вярна означаваше края на Европейския съюз! Някой казваха, че е лъжа! Ами тогава защо махнаха сайта! И изтриха всичко по въпроса в фейса и туитър? :offtopic_s:

Както се казва...да живее демокрацията!

Съжалявам за това което ти се е случило! Подай оплакване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последният ми профил в Фейсбук няма нито телефон, нито снимка, нито приятел, но никой не ме закача и така е от около шест месеца. Имам само един профил в фейсбук. Мобилен телефон нямам. Снимка моя качена в интернет или фейсбук нямам. Пред последният профил в Фейсбук не можах дори и да го изтрия. Щом ме баннат от спомени от народната република, закривам старият профил ако може и правя нов за да пиша. С никой не съм влизал в спор, но много пъти съм докладван за публикувани постове. И още имам профил без телефон и снимка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Soviet Soldier написа:

От снощи имам друг, защото не вярвам, че този ще ми го възстановят.

И правилно не вярваш! Който види това съобщение се прощава веднъж и завинаги с профила си. Единственото, което можеш да направиш, е да се оплачеш тук: http://armenskipop.com/

Русофил си - нали? И аз съм русофил, но шибания ФБ хич не долюбва такива като нас и винаги намира начин как да ни "скрои шапка". Ако славиш Америка и плюеш по Путин, нищо няма да ти се случи, дори и наказание за очеизвадно нарушение не би получил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възстановиха ми го след контакт с администраторите на сайта. Дано нямам повече разправии с този сайт, че ми писна! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Soviet Soldier написа:

Възстановиха ми го след контакт с администраторите на сайта. Дано нямам повече разправии с този сайт, че ми писна! 

Честито! Смятай се за късметлия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Agentpat™ написа:

Честито! Смятай се за късметлия.

Този месец съм всичко друго, но не и късметлия, за съжаление. Иначе мерси, явно в този случай съм извадил късмет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Soviet Soldier написа:

Този месец съм всичко друго, но не и късметлия, за съжаление. Иначе мерси, явно в този случай съм извадил късмет. 

Между другото - можеш ли да ми дадеш мейла на който си писал на админите? Искам да направя последен опит да върна предишния си профил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Agentpat™ написа:

Между другото - можеш ли да ми дадеш мейла на който си писал на админите? Искам да направя последен опит да върна предишния си профил.

Не съм им писал на мейл. Получих отговор на имейла си. Виждаш ли първия скрийншот? Там цъкваш на "Go to hepl centet" и от там има опция да се свържеш с тях. Не е конкретен имейл, на който да им пишеш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми искаха да докажа (със снимки на някой документ), че профилът е мой. Какво ли не пращах и нищо. Писах къде ли не и пак - нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

На мен ми искаха да докажа (със снимки на някой документ), че профилът е мой. Какво ли не пращах и нищо. Писах къде ли не и пак - нищо.

Жалко, че не са ти помогнали. А на какъв език им писа? Аз им писах на английски. Може би нямат човек, който да се обърне към теб на български език. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Soviet Soldier написа:

А на какъв език им писа?

На английски, разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...