Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! днес имах здравословен проблем и ми дадоха болкоуспокояваща инжекция. Не съм спала цяла нощ, опитах да поспя, но ми става студено, а затворя ли очи, виждам кошмари и ужасни неща и усещания. Това нормално ли е и как да се справя с него? Шантаво звучи, но не смея да заспя,  от страх, че изтивам и умирам,  а и усещам странни неща.:crying10:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост
преди 5 минути, Anne написа:

Това нормално ли е и как да се справя с него?

Това е поредната ти хипохондрична проява. Не е ненормално явление, но определено е неприятно. Лечението може да се осъществи чрез психотерапевт, защото проблемът е напълно на психическа основа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

представи си че вече си умряла

и всеки ден живот ти е подарък

смъртта е забравила да те прибере.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Anne написа:

Здравейте! днес имах здравословен проблем и ми дадоха болкоуспокояваща инжекция. Не съм спала цяла нощ, опитах да поспя, но ми става студено, а затворя ли очи, виждам кошмари и ужасни неща и усещания. Това нормално ли е и как да се справя с него? Шантаво звучи, но не смея да заспя,  от страх, че изтивам и умирам,  а и усещам странни неща.:crying10:

Момиче! Вечно мрънкаш. Знам, че имаш известни здравословни проблеми, но не си ли помогнеш сама няма кой да ти помогне друг. Писах ти и по рано. Излез с приятели, изпий чаша ракия с някого, разходи се, хвани се в някаква занимавка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Anne написа:

затворя ли очи, виждам кошмари

гузна съвест

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, Black Power написа:

Момиче! Вечно мрънкаш. Знам, че имаш известни здравословни проблеми, но не си ли помогнеш сама няма кой да ти помогне друг. Писах ти и по рано. Излез с приятели, изпий чаша ракия с някого, разходи се, хвани се в някаква занимавка.

Анчето си я знаем. Пак са я почнали нейните "проблеми"... Не казвам, че симулира, може и да има някаква депресия. Да иде на психолог ако е толкова тежко положението. 

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 33 минути, techmaniac написа:

Анчето си я знаем. Пак са я почнали нейните "проблеми"... Не казвам, че симулира, може и да има някаква депресия. Да иде на психолог ако е толкова тежко положението. 

Преди й отговорих какъв й е проблема, днес отново й отговорих. Трети път има ли нужда да казвам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Yvan Sergeev написа:

смъртта е забравила да те прибере.

Даже смъртта да те подмине... и това, ако не е депресираща мисъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кити, просто спри да се фокусираш толкова върху всевъзможни болести и върху здравословното си състояние. Ти си по-силна, отколкото предполагаш. Изчисти всичко негативно от себе си, забрави за миналото и за онези, които по твои думи така са ти съсипали живота. Бъди себе си, прави неща за себе си, радвай се на живота. Докато ти си страдаш и си стоиш свита в ъгъла най-хубавите ти години ще преминат. Не се обвинявай себе си, защото нямаш вина. Приеми се такава, каквато си, с недостатъците, които имаш. Знам, че ти е трудно, но вземи мерки, за да не продължаваш да се измъчваш. Отиди на психиатър, ако е необходимо да ти назначи необходимите медикаменти за депресията, в която си изпаднала. Ако ти сама не си помогнеш, няма кой. Излизай навън, тичай в парка, запиши се на йога или прави упражнения у вас. Има ли желание, има и начин. :)

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.