Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Трябва да закрия една банкова сметка и се чудя дали ще е лесно. През януари месец си отворих банкова сметка в ОББ с намерението да получавам пари от една фирма, която уж се оказа боклук. Резултат - не получих никакви преводи, а банкова сметка си стои още. Интересно ми е при едни и същи експерти ли  се ходи при откриването и закриването. Вида на банковата сметка е РАЗПЛАЩАТЕЛНА СМЕТКА НОВ КОМФОРТ, а дори и дебитна карта МастерКард имам към нея, но просто се хванах на примката на тази фирма боклуук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Babyrock написа:

Здравейте,

Трябва да закрия една банкова сметка и се чудя дали ще е лесно. През януари месец си отворих банкова сметка в ОББ с намерението да получавам пари от една фирма, която уж се оказа боклук. Резултат - не получих никакви преводи, а банкова сметка си стои още. Интересно ми е при едни и същи експерти ли  се ходи при откриването и закриването. Вида на банковата сметка е РАЗПЛАЩАТЕЛНА СМЕТКА НОВ КОМФОРТ, а дори и дебитна карта МастерКард имам към нея, но просто се хванах на примката на тази фирма боклуук.

Отиваш в банката и я закриваш? Какво толкоз се чудиш??

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, аm-аm написа:

Няма значение при кой ще идеш, ще ти я закрие.

То това добре, а ако отида при същата служителка при която я открих. И ако случайно ме пита нали имаше ннадежди за пари  и кво ще кажа. Някак си шще ми стане гадно.

Дано да ме пратят при някоя друга от информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да те питат защо го правиш, нито ще те разубеждават. Ако местеше пари от една в друга сметка щяха да ти искат някакво фиктивно основание, за което можеш да посочиш "зареждане на сметка" и дотам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Babyrock написа:

То това добре, а ако отида при същата служителка при която я открих. И ако случайно ме пита нали имаше ннадежди за пари  и кво ще кажа. Някак си шще ми стане гадно.

Дано да ме пратят при някоя друга от информация.

Започвам да се плаша?? Ти на любовна среща ли ще ходиш или ще си закриваш банкова сметка. Това е услуга. Днес ти е полезна утре не. Никой няма за какво да те разпитва. Отиваш в клон на банката, плащаш си таксата за закриване и сметката е закрита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Отиваш в клон на банката, плащаш си таксата за закриване и сметката е закрита.

И това ще стане. А колко е таксата за закриването.

За щастие има още еедин клон на ОББ в моя град.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Babyrock написа:

И това ще стане. А колко е таксата за закриването.

За щастие има още еедин клон на ОББ в моя град.

Според зависи е. Има си такси, но не съм запознат. Влез им в сайта и провери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе! Къде си се бутнал в най смотаната банка.  Отиваш вземаш си билетче за обслужващ  - "банкови карти" и чакаш да започне ташака. Задават ти куп въпроси, после се опитват да ти пробутат някой уж "бонус" продукт. Първо ти закриват сметката, а след седмица отиваш да анулират и самата карта или обратно беше - все тая. Такси мисля, че нямаше!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Black Power написа:

Авторе! Къде си се бутнал в най смотаната банка.  Отиваш вземаш си билетче за обслужващ  - "банкови карти" и чакаш да започне ташака. Задават ти куп въпроси, после се опитват да ти пробутат някой уж "бонус" продукт. Първо ти закриват сметката, а след седмица отиваш да анулират и самата карта или обратно беше - все тая. Такси мисля, че нямаше!

Стига глупости. Просто отива и си закрива банковата сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Стига глупости. Просто отива и си закрива банковата сметка.

Верно ли бе!

Само дето съм извървял този път, та дали са глупости или не....... Може и да има някаква промяна в последните месеци, но надали!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Black Power написа:

Верно ли бе!

Само дето съм извървял този път, та дали са глупости или не....... Може и да има някаква промяна в последните месеци, но надали!

Е онзи ден си  закрих сметка в ПИБ. Не помня да викаха КГБ или да ми дават въпросник защо, кога, къде и как искам да я закрия. Хайде стига вече!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Е онзи ден си  закрих сметка в ПИБ. Не помня да викаха КГБ или да ми дават въпросник защо, кога, къде и как искам да я закрия. Хайде стига вече!

Къв ПИБ? Кво КГБ?

Човека има проблем с ОББ  :no-no::lol6:Аз също коментирах горчив опит с ОББ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Black Power написа:

Къв ПИБ? Кво КГБ?

Човека има проблем с ОББ  :no-no::lol6:

Е да там са марсианци и за да си закриеш сметка трябва да дойдеш с 2 картечници и три танка. Но щом искате да си вкарвате драми и сапунки то си е ваша работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ходих в клон на ОББ и я закрих банковата сметка. Оказа се голямо чакане съпроводено с много документи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.