Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, съвсем на скоро започнах едно начинание - гейминг насочен канал.
За момента правя Let's play видеа с коментар на Български език, по-натам ще има и други неща, но ще ги оставя за изненада за сега.
Ако имате желание влезте ТУК и погледайте малко, ако на някой му хареса може дори да се събскрайбне ;) . Ако пък не нямам нищо против и да отнеса някоя градивна критика.

Благодаря за вниманието :)

EDIT :  Първата поредица ще бъде с Assassin's Creed Odyssey!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите, които ще плейваш е хубаво да бъдат лицензни, защото иначе може да имаш проблеми.

Също е хубаво да пишеш и конфигурацията с която играеш дадената игра - ОС, хардуер.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Няма да ви мотам много"...Ей, да знаеш, трябва малко да си поправиш жаргона. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, sliderum написа:

"Няма да ви мотам много"...Ей, да знаеш, трябва малко да си поправиш жаргона. :)

Стори ми се смешно на момента :D

преди 16 часа, Agentpat™ написа:

Игрите, които ще плейваш е хубаво да бъдат лицензни, защото иначе може да имаш проблеми.

Също е хубаво да пишеш и конфигурацията с която играеш дадената игра - ОС, хардуер.

Игрите са лицензирани да, AC Odyssey си купих Голд едишън през стийм за ранния достъп а тия от замунда се случва да ги дръпна рядко, само да видя дали ще ми хареса. Благодаря за идеята, ще пиша конфигурацията в описанието на видеата вече - днес ще кача ново по някое време.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Желателно е все пак малко въведение в играта.  Вярно е, че играта си има интро и не е пропуснато в клипа, ама си е на английски, няма да е лошо да поприказваш по въпроса, за тези които не отбират толкова от плещенето на оня език. Тя не е просто пуцалка, направо да влезеш и да събираш рекорд от точки от убийства, има история в развитие и предистория.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, sliderum написа:

Желателно е все пак малко въведение в играта.  Вярно е, че играта си има интро и не е пропуснато в клипа, ама си е на английски, няма да е лошо да поприказваш по въпроса, за тези които не отбират толкова от плещенето на оня език. Тя не е просто пуцалка, направо да влезеш и да събираш рекорд от точки от убийства, има история в развитие и предистория.

Мислил съм си дори да превеждам целия диалог, но това значи да плямпам постоянно и видеата ще станат 50% игра и 50% аз преразказвайки играта :D, може да опитам да разказвам сбито какво си говорят в някой от следващите епизоди!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Stanislav Kostadinov написа:

Мислил съм си дори да превеждам целия диалог, но това значи да плямпам постоянно и видеата ще станат 50% игра и 50% аз преразказвайки играта :D, може да опитам да разказвам сбито какво си говорят в някой от следващите епизоди!

Имам предвид нещо късичко за историята преди началото на тази AC, в началото преди пускането на играта в клипа. Професионалният превод,  го оставете за разпространителите на играта за България  :) Но наистина няма да е лошо, ако има някакви коментари и по време на геймплея, примерно докато е отворен инвентара при събирането на предмети и оръжия какви предимства/недостатъци имат самостоятелно или в комплект, ако бъдат снаряжени. Може и някои техники на боя, също така с предимствата и недостатъците им, в зависимост от противниците.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, sliderum написа:

Имам предвид нещо късичко за историята преди началото на тази AC, в началото преди пускането на играта в клипа. Професионалният превод,  го оставете за разпространителите на играта за България  :) Но наистина няма да е лошо, ако има някакви коментари и по време на геймплея, примерно докато е отворен инвентара при събирането на предмети и оръжия какви предимства/недостатъци имат самостоятелно или в комплект, ако бъдат снаряжени. Може и някои техники на боя, също така с предимствата и недостатъците им, в зависимост от противниците.

Прав си, не са лоши идеите, ще се опитам да говоря малко по-обстойно за тези неща докато играя, междувременно на последния епизод който качих му оправих малко звука, че преди много тихичко се чуваше и играта пък и аз, та някой ако иска да го види ето ви линкче!

В предстоящите ще имам в предвид съветите ти @sliderum, оценявам конструктивните съвети!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сте фенове на Titanfall 2, може да видите моят канал. Скоро ще има и други игри, но в момента предимно това играя. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново! Обмислям още една поредица за Tips&Tricks! Вижте първото видео ако искате, мисля, че добре се получи.
https://youtu.be/FqyQLwyUzO4

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ivan Minyov
      Здравейте, постоянно играя на компа и вчера малко се бях запалил и потроших старата клавиатура. Та както и да е търся си нова и нямам никаква идея каква да е тя. Спрял съм се на тази клавиатура на Cougar. Някой има ли я имате ли мнение за нея и ще издържи ли, защото понякога доста се вкарвам във филма.
    • от dipsuchos
      Здравейте,

Не знам в коя графа да категоризирам проблема си, но се радвам, че го има, защото отдавна не съм имала музата да науча нещо ново.
      Не ми излизат графики и повечето от информацията не е достъпна. Проблемът го имам само в YouTube, тъй че вероятно не е в CSS кодът. И все пак... Споделете вие. :)))

• от paladin09
      Здравейте хора, наскоро си изтеглих Sony Vegas Pro 13 и реших да си направя канал в youtube (линк към канала ми) в който да качвам gameplay. Понеже отдавна искам да се занимавам с това като хоби, направих нещо като пробен клип и го качих, но за съжаление няма нито едно преглеждане, а аз имам нужда от съвети и мнения. Ще се радвам да ми дадете съвети как да развия канала си, как да подобря обработването и ако може да ми предложите идеи за по- забавно съдържание. Благодаря

• от Roki_03
      Коя програма да използвам и с какви настройки да render-на видеото?
      Благодаря предварително
    • от бат'начо
      Кои клипове от Тубата "пуска"  Тотем-а? Имам предвид дали има значение в какъв формат са наличните и кои поддържа? На първо четене  - пуска скоро качените. Той трябваше сам да си дърпа каквото му трябва, а аз съм махнал "дърпането", възможно ли да е и от това?
      Не, просто не поддържа формата, явно.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.