Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, извинявам се, че темата не е на правилното място сигурно. Сигурно е адски смешно, да пиша за подобен проблем, но явно проблемът е от моя лаптоп. А той е, просто, че сайта на нова телевизия, не ми зарежда онлайн. И не мога да гледам онлайн тв от него. Това е сигурно от седмица насам. До преди това, нямах проблеми. Добавам снимка, да покажа как изглежда екрана като се опитам да гледам онлайн тв, от сайта на нова.nova.jpg.64407347e9272e24d72b7c5df4aa0572.jpg

Следващата снимка е на настройките на сайта...

image.png.2f618d343812249e4c109d1f95fd4807.pngИ

Аdblock e разрешен. 

Това е проблемът, най-подробно описан. Ако можете по тези снимки, да ми помогнете да си оправя настройките и да мога да си гледам онлайн телевизия от официалния сайт на нова, ще ви бъда много благодарна. Просто не искам, да гледам от други сайтове, защото качеството от тях не е толкова добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oпитахте ли с друг браузер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Akademika10 написа:

Oпитахте ли с друг браузер?

Да опитах, и там показва същото. Опитах дори през телефона, и от там не се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

https://play.nova.bg/chesto-zadavani-vuprosi

Кой е доставчика? Имаш ли инсталиран "Adobe flash player"?

Доставчика е русенска фирма. Имам инсталиран Adobe flash player, и е активен в момента... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз така и не разбрах с кой браузър е проблема и с кои други не става,но при мен всичко е ок......значи не е от сайта на нова тв.

Екранна снимка (23).png

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Слави Маринов написа:

Аз така и не разбрах с кой браузър е проблема и с кои други не става,но при мен всичко е ок......значи не е от сайта на нова тв.

Екранна снимка (23).png

С google chrome съм, но не ми отваря нито от там, нито от mozila firefox. С никой браузър не ми зарежда.. Аз казах още в описанието, че проблемът е при мен, а не от сайта на нова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен с Waterfox (еквивалент на Firefox) работи нормално. Пробвах с Microsoft Edge, там не го отваря. На телефона S6+ с вградения Samsung internet също работи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам на нова тв дали се гледа чрез флаш,но на тези два браузъра (chrome и  mozila) по подразбиране е изключен флаш плеара........ако си обновявала наскоро браузърите ,провери си пак в настройки дали е разрешен флаш плеара.Може да опиташ и да изчистиш бисквитките на браузърите,или да ги ресетнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо, да се извиня. Защото явно съм се заблудила и никъде в програмите в контролен панел, не открих Adobe Flash player-a. А иначе както съм показала тук на снимките от настройките на сайта имам "разрешен флаш". nova2.jpg.ce74066d32edbd1ff6121c0a9fd2d0b7.jpg

На тази снимка се вижда, че "флаш-а е разрешен". Явно това е проблема, и сега остава да инсталирам и активирам adobe flash player на компа. Идей от къде да го изтегля?

преди 2 минути, Слави Маринов написа:

Не знам на нова тв дали се гледа чрез флаш,но на тези два браузъра (chrome и  mozila) по подразбиране е изключен флаш плеара........ако си обновявала наскоро браузърите ,провери си пак в настройки дали е разрешен флаш плеара.Може да опиташ и да изчистиш бисквитките на браузърите,или да ги ресетнеш.

Тези 2 браузъра скоро се обновиха да. И след обновяването, винаги флаш-а там е забранен, и винаги си го "разрешавам" сама. И както показвам на снимката и в момента е разрешен. Чистих и бисквитки и отново без резултат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Колев60 написа:

Има качен тук във форума в секция "Софтуер." А под екрана получавала ли сте съобщение да ползвате алтернативен линк и последният да е публикуван под картината?

Не, нищо такова не съм получавала под екрана. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Колев60 написа:

Благодаря, но на този линк, отдолу където пише, за изтегляне... само google chrome го няма..... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, AstralGirl написа:

само google chrome го няма

Защото флаш плеърът е интегрирам с google chrome 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако проблема беше толкова подробно описан, скрийншотът например нямаше да е изрязан, но както и да е.

https://nova.bg/live НЕ плейва с Flash, а с HTML5.

Иначе, Flash откъде би могъл да се свали, освен от  https://get.adobe.com/flashplayer/ ...

На твое място, ако наистина проблема с Chrome е неразрешим, в което се съмнявам, веднага бих си свалил набързо друг браузър, колкото да гледам Nova TV през него, а именно:

https://www.mozilla.org/bg/firefox/download/thanks/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта си се отваря нормално с Chrome, Edge, и Firefox на Windows 10.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, DarkEdge написа:

Защото флаш плеърът е интегрирам с google chrome 

Ако е така, значи все пак го имам? Поне такъв извод си правя, от това, че на chrome, и тук както показах на снимките, в настройките на chrome го имам и е разрешен... 

преди 37 минути, techmaniac написа:

Сайта си се отваря нормално с Chrome, Edge, и Firefox на Windows 10.

Аз съм със Windows 7 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Freem@n написа:

Е нали е написала по-горе,че и с мозилата е пробвала и не става.

преди 1 час, AstralGirl написа:

Чистих и бисквитки и отново без резултат.

Не знам как си ги чистила,но от снимката ти се вижда,че се използват 236!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Слави Маринов написа:

Е нали е написала по-горе,че и с мозилата е пробвала и не става.

Не знам как си ги чистила,но от снимката ти се вижда,че се използват 236!

Да, защото не бях изчистила всички. Сега пак чистих и .....отново без резултат. Направо се виждам в чудо вече.....А тук ми изниква въпроса - бисквитките да ги "премахвам" или "блокирам" ...за да има ефект?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Слави Маринов написа:

Ми......остава да пробваш с Opera.:)

Стига де...и само нея нямам инсталирана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AstralGirl написа:

Стига де...и само нея нямам инсталирана.

Дам,нямаш най-добрият браузър-грешка!Но е поправима:))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Слави Маринов написа:

Дам,нямаш най-добрият браузър-грешка!Но е поправима:))

Хехеххе, не знам дали е най-добрият. Аз съм свикнала с хром-а и само него си ползвам, обаче тия дни се видях в чудо с тоя сайт. Как пък може само на мен, и само от официалния сайт на нова да не ми зарежда.. а от други сайтове става.. И пак на въпроса "бисквитките" да ги "премахвам" или "блокирам" ? Сега като изтрия да кажем 200...на тяхно място веднага се получават нови 100 да кажем... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно има добавки, които пречат. И нова плей не е https а http,  доколкото знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AstralGirl написа:

И пак на въпроса "бисквитките" да ги "премахвам" или "блокирам" ? Сега като изтрия да кажем 200...на тяхно място веднага се получават нови 100 да кажем..

Да ги изтриеш и да рестартираш браузъра,пробвай и да изключиш adblock за сайта,макар че се съмнявам да е от това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.