Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да стартирам собствен бизнес с фирма ЕООД  по прочетох из Интернет доста неща но искам да попитам за следното нещо  ? Аз живея  в София , но тъй като имам лични ангажименти доста често се  налага да пътувам до Пловдив и бих искал да дам адрес седалище на фирмата  в Пловдив както и адрес на управлението на фирмата да бъде в Пловдив . Дружеството ще се занимава с дребна търговска дейност, та въпроса ми е мога ли да го регистрирам както си е реда с всички необходими документи в агенцията по вписванията в София  или трябва да задължително в Пловдив да го регистрирам .  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително трябва да ходиш до Пловдив.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, haidukpikaso написа:

Задължително трябва да ходиш до Пловдив.

А някакъв документ за собственост като нотариален акт за адреса  необходим ли е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, loranst looa написа:

А някакъв документ за собственост като нотариален акт за адреса  необходим ли е 

Не. Не се изисква такъв документ.

Питай пак в Агенцията по вписванията, но аз съм ходила преди няколко години от София до Велико Търново да пререгистрирам седалището на фирмата си. Изисква се лицето собственик на фирмата, лично.

Не става и с пълномощници. Имах и такива два броя даже, имаха пълномощни да ме представят - е не и не.

Лично на място и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си хора за тая работа, които я вършат от воле като хората срещу 150 кинта.Такива дела, ако тръгнеш да ги уреждаш по форумите най-много да се оплетеш като пиле в калчища.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дейността ти може да е навсякъде. Тези адреси са само за кореспонденция - държавата да ти праща "любовни" писма. Примерно ако си на патент той се дължи по всяко местонахождение на търговски обект и се плаща в МДТ на съответната община.

Преди години за рафинерията Плама до Плевен  бяха написали за такъв адрес село Ярлово, който иска да си го търси, но е поне  на 200 км.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от nikchas
      Здравейте!
      От известно време се чудя как мога да си направя собствена марка, да речем за тениски ? Какво е нужно да знам и да направя ? Целта ми е нещо от сорта на print on demand системата само че да се намери солиден спонсор на продукти. Ще съм благодарен ако ми помогнете. 
    • от Nikaset
      Препоръчайте вокален педагог в София. На 23 години съм и досега не съм се занимавал с музика. Благодаря за отделеното време предварително. :)
    • от Anastasia Petrova
      Здравейте искам да попитам отностно това как и къде онлайн мога да проверя за това дали една фирма  е реална или фантом . Или по просто казано ще се опитам на кратко да обясня . В началото на годината направих сериозна инвестиция закупих доста богат асортимент от домакински стоки и други подобни артикули с цел търгувия на дребно закупих ги като частно лице от фирма вносител заплатих солидна  сума за направената инвестиция получих касова бележка но искам да съм сигурна че това може да бъде доказано защото не бих желала да плащам ддс върху чужди приходи . Какво трябва да проверя булстата на фирмата седалището и и още какво . Моля за повече информация и съвети от хора които са се занимавали с подобни казуси . Благодаря .
    • от Лина Георгиева
      Здравейте!  ^_^
      Преди няколко месеца се нанесох в София. С преносим 4G модем от Vivacom на ограничен брой GB-ти на бърза скорост съм, които обаче много бързо ми свършват (в рамките на 2 седмици). Затова търся компромисен вариант с домашен интернет, който да делим с моята съквартирантка. 
      Ще е чудесно, ако е:
      1. С приблизително еднаква скорост на Upload и Download около 100mbitps
      2. Цена около 15-20 (25лв. макс)
      3. Без договор 
      4. По възможност, с включен рутер (безплатно, под наем или с еднократно заплащане)
      Много бях харесала офертата на Булсатком, но се оказа, че нямали покритие в Студентски град. Чувам и противоречиви мнения за Оптиком. Металан вече за съжаление няма (собственост е на Мтел?). А Близу сякаш не е оферта. С мобилни оператори не ми се обвързва повече сякаш. 
      Вие от кои доставчици сте доволни? Моля, препоръчайте ми! 
    • от rali+
      Здравейте,
      Моля за препоръки за строителна фирма на еднофамилна къща, гр. Варна. Ако някой има опит в строителството на подобен обект, моля да сподели.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.