Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

неграмотници Емаг предлагате продукти който вие не знаете за какво са.Помпата която купих от вас за Помпа за мръсна вода с дробилка Campion WQD10.0 с поплавък, 1100W, 10000 l/ч се оказа че тази помпа е за чиста вода и няма никаква дробилка или режеща перка боклуци долни.Днес ходих до майстор и се оказа че помпата е задръстена и затова не изпомпвала .тази помпа човека ми каза е хубаво но не е за тази цел която са ти я продали емаг,а помпата е за Дренажни и чисти води.малумници прости .Майстора като му обясних и ви видя обявата не спря да се смее мошеници емаг.Помпата поне работи и няма да плащам пратка до Романия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.01.2019 г. в 16:13, Zaza Zaraza написа:

Емаг са интернет магазин, бре, човек. И са само ЕМАГ. Никой не се крие, прочети какво пише, а не слушай кой какво ти казва.....:speak:

Гаранцията на продуктите, предлагани от нашите партньори, е предоставена от тях или от оторизиран техен сервиз.

eMAG  ›  Info Center  ›  Често задавани въпроси :

https://www.emag.bg/info/defekten-produkt-ot-partnior-na-emag

Пачавро от Емаг нещо се покри?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, vasko12 написа:

Пачавро от Емаг нещо се покри?

За такива криви ракети, като тебе, потърси, имаше една тема за оплаквания към  арменския поп.......:giggle1:

Ако ще се оплаквате на арменския поп – побързайте и го направете сега, защото в неделя ходи на баня и изплаква това, на което си слага вашите проблеми...:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Zaza Zaraza написа:

За такива криви ракети, като тебе, потърси, имаше една тема за оплаквания към  арменския поп.......:giggle1:

Пачаврата от емаг пак се появи да защитава боклуците емаг който лъжат хората със стоки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големи конспиратори сте всички :D:D:D eMAG се занимавала с дъщерни фирми ала бала. Запзонат съм с нещата и имам желание да Ви покажа къде грешите, но не си заслужава ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.01.2019 г. в 10:13, Haanss написа:

Големи конспиратори сте всички

Не сме 'всички'.. .И аз имам от там десетки поръчки. А и предполагам не съм само аз... Но с този по-горе мюмюн, верно не си заслужава вниманието.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.01.2019 г. в 19:51, vasko12 написа:

неграмотници Емаг предлагате продукти който вие не знаете за какво са.Помпата която купих от вас за Помпа за мръсна вода с дробилка Campion WQD10.0 с поплавък, 1100W, 10000 l/ч се оказа че тази помпа е за чиста вода и няма никаква дробилка или режеща перка боклуци долни.Днес ходих до майстор и се оказа че помпата е задръстена и затова не изпомпвала .тази помпа човека ми каза е хубаво но не е за тази цел която са ти я продали емаг,а помпата е за Дренажни и чисти води.малумници прости .Майстора като му обясних и ви видя обявата не спря да се смее мошеници емаг.Помпата поне работи и няма да плащам пратка до Романия

За съжаление имат и друг проблем и то голям. Аз съм клиент с много поръчки от емаг и съответно пиша и коментари за всяка поотделно. Такааа, надявам се повече хора да прочетат този коментар защото той съдържа факти събирани от 4-5 години. Когато пиша мнение за продукт, той се изпраща за одобрение към модератор. Модератора чете и преценява....опааа тук има негативен коментар и отива в графа (неактивни).Ето ви пример: .

" Комплекта е много добър. Наподобява реплика на скъп ретро-сребърен, само бог знае защо са го направили толкова голям. Иначе приборите са красиви, леки и удобни, може би наполовина по леки от старите ни, които са алпака, а с размера, предполагам е въпрос на време да свикнем. И накрая благодарности на Емаг за чудесните промоции.''НЕАКТИВЕН!

Не е лош за парите които го взех-223. Има си недостатъци като: дистанционно превключване на БГ аудио превод, липса на АРО което прави тунера на телевизора капризен и ако сигналът не е перфектен ще берете ядове, автоматичното включване на часовото време също не е възможно, защото няма страна България при инсталация на програмите и съответно +3, от където часовника на ТВ е с един час назад, ако го направите ръчно се получава разминаване на предаванията в EPG, или иначе казано ще пише едно, а ще се излъчва друго.Иначе картината е много добра, което е най важно, а с другото мога да свикна, все пак го взех за "село", иначе може би щях да го върна. Става въпрос за 32". НЕАКТИВЕН!

Мисълта ми е че коментарите се делят на удобни и неудобни и ако не ги криеха щеше да има много по малко ядосани потребители, защото щяха да са по осведомени. Сигурен съм че още много хора не са си видели мненията поради тази причина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.01.2019 г. в 5:00, Zaza Zaraza написа:

Ок. Спирам до тук. Вярвайте си на еконт и на спидото, след като се циганите за едно телефоно обаждане.....

А на сайта на амазон само трябва да си попълня мой телефонен номер и те ми звънят моментално за тяхна сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Cveti Vasko написа:

За съжаление имат и друг проблем и то голям. Аз съм клиент с много поръчки от емаг и съответно пиша и коментари за всяка поотделно. Такааа, надявам се повече хора да прочетат този коментар защото той съдържа факти събирани от 4-5 години. Когато пиша мнение за продукт, той се изпраща за одобрение към модератор. Модератора чете и преценява....опааа тук има негативен коментар и отива в графа (неактивни).Ето ви пример: .

" Комплекта е много добър. Наподобява реплика на скъп ретро-сребърен, само бог знае защо са го направили толкова голям. Иначе приборите са красиви, леки и удобни, може би наполовина по леки от старите ни, които са алпака, а с размера, предполагам е въпрос на време да свикнем. И накрая благодарности на Емаг за чудесните промоции.''НЕАКТИВЕН!

Не е лош за парите които го взех-223. Има си недостатъци като: дистанционно превключване на БГ аудио превод, липса на АРО което прави тунера на телевизора капризен и ако сигналът не е перфектен ще берете ядове, автоматичното включване на часовото време също не е възможно, защото няма страна България при инсталация на програмите и съответно +3, от където часовника на ТВ е с един час назад, ако го направите ръчно се получава разминаване на предаванията в EPG, или иначе казано ще пише едно, а ще се излъчва друго.Иначе картината е много добра, което е най важно, а с другото мога да свикна, все пак го взех за "село", иначе може би щях да го върна. Става въпрос за 32". НЕАКТИВЕН!

Мисълта ми е че коментарите се делят на удобни и неудобни и ако не ги криеха щеше да има много по малко ядосани потребители, защото щяха да са по осведомени. Сигурен съм че още много хора не са си видели мненията поради тази причина.

Здравей,

Ако поразцъкаш малко на сайта ще видиш че има доста продукти с негативни ревюта. В твоя случай не виждам  причина, поради която не са ги одобрили.

Защо не ги питаш ?

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Haanss написа:

Здравей,

Ако поразцъкаш малко на сайта ще видиш че има доста продукти с негативни ревюта. В твоя случай не виждам  причина, поради която не са ги одобрили.

Защо не ги питаш ?

Поздрави

Поразцъквам от 4-5 години, както съм писал по-горе. Мненията на потребителите  са ми до голяма степен фактор, за крайния резултат на избора. Поради точно тази причина пиша коментари за всичко което си заслужава. Тези "неактивните" са повече, горните са само за пример. Защо го правят, само те си знаят, но определено се излагат. След над 50 поръчки от ЕМАГ, 99% лично за мен и семейството ми, това ми е наградата. Според тях може би аз се излагам. Кой знае?

преди 1 час, Haanss написа:

Здравей,

Защо не ги питаш ?

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Cveti Vasko написа:

Според тях може би аз се излагам. Кой знае?

По същество търговията си е измама отвсякъде и навсякъде.
Те полагат големи усилия да си увеличават печалбите с разни непочтени хитринки, а твоите искрени коментари им пречат на плановете за будалкане.
Винаги можеш да търсиш и коментари на други сайтове за едни и същи стоки.
Можеш и да спреш да купуваш точно от тези, ако не ти харесва отношението им към теб.
Лично аз предпочитам да купувам от магазин реално съществуващ с адрес, където мога да вляза и на място да пазарувам. Ако такъв магазин има и интернет сайт от който продават, тогава им имам повече доверие сравнено с разни други които се крият и не можеш да ги намериш да им изпотрошиш прозорците с павета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиец, много си прав, но да не забравяме че всички сме започнали от там. Преди време не съществуваше онлайн търговията и благодарение на нея и конкуренцията в създалата се ситуация, се наложи тези със съществуващите адреси да "слязат" на земята. Съвсем скоро поисках съдействие от консултант в известна верига за бяла и черна техника, или по конкретно за телевизор. Оказа се че момчето идея си няма какво прави там, или пък точно обратното? Започна да ме насочва към други модели, стари модели, на които годината на производство не отговаряше на високата цена за тях. Тук е момента да вмъкна че благодарение на форуми и мнения, съм малко по запознат с това което търся, за което съм крайно благодарен на тези, които отделят време да споделят. Крайният извод е, че и едните и другите лъжат, но поне ако е възможно, да ни излезе по-евтино. Може би това е цената на по-евтино, пазарувай и недей да дрънкаш много:)) а разликите в цените на един и същ продукт може да бъдат фрапиращи. И накрая, не искам да изглежда така все едно хленча, просто се старая да съм полезен.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Cveti Vasko написа:

Може би това е цената на по-евтино, пазарувай и недей да дрънкаш много:)) а разликите в цените на един и същ продукт може да бъдат фрапиращи. 

E аз съм в Белгия и говоря английски, което ми позвалява да пазарувам от германския и френския амазон. Там като пиша коментари ги публикуват след четене от разни техни льольовци. Не става веднага, но ги публикуват. После пробват да ме подканват да си ги променя коментарите, ако са критични, ама аз се правя на че не съм разбрал че им пречат.
И те вместо да ги трият или да не ги публикуват, изчезва предлагането на този продукт от този търговец и готово, намерили му цаката. Хем критиката мога да си я виждам, без да съм влязал с парола в системата им, хем нови клиенти няма да я скиват, щото при търсене страницата не излиза повече. И вълкът амазонски сит и аз агънцето цяло !
Но на ония от амазон им е еволюирал акъла до степен да се сетят да не дразнят клиентите си. Понеже самите те се опитват да са глобален играч и знаят много добре че клиентите лесно могат да им избягат, особено тези разбиращи пасивно английски.
Докато родните сайтове разчитат на езиковата бариера и също на цената на доставката до България, ако се поръчва от чужбина. При мен доставката е безплатна и от Германия и от Франция. Връщането на продукта по пощата също ми е безплатно, защото ми пращат по и-мейл един етикет който го лепя на кутията и пощата го приема и не плащам. Въобще не се пазарят що връщам нещо и ми връщат парите след 10-на дена.

А разликите в цените, ами ... твърд диск за само 16 евро и половина , поръчан на германския амазон, тръгнал от Англия, минал през Френските складове на амазона и пристигнал безплатно до вратата ми в Белгия. А в магазините около мен просто не продават евтини твърди дискове, почват от 60 евро. Те така !
Големият проблем с цените идва и от факта че в по-малка държава пазарът е по-малък и вносителите продават на крайните търговци на завишени цени. Ако няма някоя мощна търговска верига, която да спазарява ниски цени , понеже купува големи количества от определен вносител, ами в малките магазинчета си е по-скъпичко, това е положението. В магазините от големите вериги, цените за ограничено време спадат и под тези от интернет. На сайтовете на големите вериги се поръчва на ниски цени и доставката е безплатна до най-близкия магазин в твоя град. Те това е най-готиното, хем си имаш реален магазин, хем имаш много по-голям избор на стоки от това което има в него. Като се съчетае с писане и четене по форуми и знаеш предварително какво да не купуваш. Щото други хора пишат без задръжки по форумите, които са независими от магазините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това добре. Но можем ли да сравняваме Джеф Безос със Юлиан Станчу.

Всъщност може, общото е търговията и само ще добавя, че според мене в този бранш, такава опция "гладен вълк" няма, а плячката е без значение, може да е и друг вълк. Както казваме българите  ''някой ще изгори'' :))

Беше ми приятно да побъбрим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.01.2019 г. в 12:47, vasko12 написа:

Пълни глупости говорите.Всеки може да каже че с емаг е трудна връзката.Не случайно са сложили 0700 нарочно

защо не слагат  стационарен номер?Защото няма печалба

0700 няма печалба нито за правещия обаждания, нито за приемащият такива. Единствените с печалба са Виваком, А1, Теленор или всеки оператор представящ таква услуга. Вашата тарифа към мобилният Ви оператор е такава че изключва изходяща телефония към 0700 номера. Не се ползват стационарни номера от гледна точка един номер за контакт с много оператори зад него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      А.Х.Т sekirata cekupama   рецетира свой стих -  Измама
    • от Анита Христова Трифонова
      Измама - авторово поезия А.Х.Т.sekirata cekupama
    • от udobenliedivana
      Здравейте! Не съм сигурен дали е за тук темата, но все пак ще я постна.
      Попаднах да доста странен казус. Отварянето на следните адреси http://гоогле.бг и http://абж.бг те прехвърля към страницата https://emagis.top/ с текст, че след еди си колко секунди ще бъдеш пренасочен към сайта на Емаг, след което всъщност те пренасочва към http://profitshare.bg. Ясно е, че Емаг имат пръст в това, но въпроса ми е това не е ли подвеждане на потребителите?
      Изпратих питане до Емаг относно тези домейни - 5ти ден няма отговор.
    • от Бонбон с катран!
      Значи, от 1 месец потребителите които са изграждали свои уеб сайтове на glog.dir.bg вече са изгубили правата си над тях. Сайтовете им са минали във владение на неизвестно лице или просто данните за собственост за заличени и не могат повече да ги управляват. Интересното в случая е, че поддръжката на DIR.BG също се е изпарила и няма нито отговорни, нито гласност по въпроса. Нито има изнесена информация. Телефоните тук са менте и никой не стои зад тях. Няма кой да ви отвори, нито в рекламен отдел. За обратна връзка и дума не може да става, просто ще бъдете поредния глупак, който пише на вятъра. Създаването на нов сайт работи, но старият е заличен и виси безстопанствен.
      Питам се, каква е тази подигравка с потребителите, фирмата фантом ли е?
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Най-голямата измама в съвременния свят са космическите програми - досега само НАСА е откраднала от данъкоплатците над 620 МИЛИАРДА долара. Космическите програми са абсолютно ненужни, тъй като ракетната технология не действа във вакуум! Следящият ежедневно, обаче, новините по дез-„информационните” канали ум веднага би възнегодувал: „Ами, снимките на „планетата” от космоса?! Ами, 24-часовия телевизионен канал на НАСА, постоянно отразяващ дейностите в космоса??!!” Всеки, който дори малко се е занимавал с Фотошоп или CGI (компютърно генерирани изображения) програми като „Maya”, например, ще остане скептичен, ако го попитат дали снимки или видео-материали са доказателство, че нещо в действителност се случва. За тези, които нямат представа от съвременните средства за видео-монтаж, сини и зелени екрани и т.н., нека просто гледат филма „Гравитация” със Сандра Бълок и да преценят, дали могат да различат кадрите от филма от някое видео на НАСА. Накратко, всички снимки и видео-материали на НАСА, представящи космоса, са фалшификации, направени с Фотошоп, CGI-програми, зелени екрани, колани за безтегловност, Zero-G самолети и постановки в Лабораторията за Неутрална Плаваемост на НАСА в Хюстън, „Звездното градче” в Русия или „Космическите” центрове в Китай и Япония. Това много лесно се установява от набитото око на професионалистите, които през последните години заливат You Tube с перфектно направени опровержения и разкриват до дъно измамата. - https://docs.google.com/document/d/1x... , също и http://stamat2015.blog.bg/ Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
  • Дарение

• Добави ново...