Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, тъй като наскоро разглеждах разни компютърни конфигурации, се натъкнах на една фирма Пласико.Видях,че има доста компютри и какво ли още не. Какво мислите за Пласико и за продуктите, които продват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ли? Продуктите които се продават в която и да е от нашите фирми не се произвеждат от тях. Ако питаш за готова сглобка те никога не са изгодни също без значение от фирмата.

Тоест както винаги опираме до цените което е единствената разлика която може да ти предложат различните фирми. Има по-евтини които не случайно се предлагат във форума.

Това изчерпва поредната тема по-въпроса. Предишната е няколко по-надолу...

п.с. Ето ти пример за конфигурация сглобена от най-скапаните части на пазара с надценка от около 150 лв. намалена гаранция (2 г.) и некоректна реклама (измисленото намаление).

https://plasico.bg/компютър-eclipse-amd-ryzen-5-1600-8gb-1tb-gtx-1060-3gb-ddr5-59516.html

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля че  на рамта леко им е завишена цената 

процесорите и дъната стават 

по принцип колкото по скъп  си купуваш толкова по-си прецакан  щото на 1000 лв плащаш  200 лв ддс на държавата  а при 500 - 100 лв на държавата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Yvan Sergeеv написа:

по принцип колкото по скъп  си купуваш толкова по-си прецакан  щото на 1000 лв плащаш  200 лв ддс на държавата  а при 500 - 100 лв на държавата 

Жялязна логика. А най-добре нищо да не си купува за да не плаща ддс на държавата. 

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се чудя за Пласико . Сглобих си конфигурация в сайта и ми излезна със 70-90 лева по-евтино от ioncomputers . Дали ще могат да ъпдейтнат биоса за да тръгне 1600x ? Дано да могат и да сглобят пц-то . Рамта им е много зле . Най-евтината 2х4 рам 3000mhz е 225 кинта а в другите сайтове е 150-180 кинта . Освен рамта ще се взима от друго място ...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доволен съм от тях т.е. въпросният магазин.

Относно цени и продукти - гледайте, сверявайте, анализирайте и тогава купувайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам закупен компютър от тях на 7г и все още работи.Тази година и лаптоп взех от тях.Но това са готови сглобки.Както по-горе споменаха,най-оптималния начин е да си сглобиш сам.Но ако не разбираш,тук ще ти помогнат за частите спрямо бюджета ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Митко Стефанов написа:

И аз се чудя за Пласико . Сглобих си конфигурация в сайта и ми излезна със 70-90 лева по-евтино от ioncomputers . Дали ще могат да ъпдейтнат биоса за да тръгне 1600x ? Дано да могат и да сглобят пц-то . Рамта им е много зле . Най-евтината 2х4 рам 3000mhz е 225 кинта а в другите сайтове е 150-180 кинта . Освен рамта ще се взима от друго място ... 

За 1600х не ти трябва да обновяваш BIOS, ако дъното е с първите чипсети. Това е нужно само за Zen2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да тръгне да но принципно биоса е желателно да се обнови каквото и да е купил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.