Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам огромна молба: Бихте ли ме посъветвали кой може да ми даде насока как да се справя с реферат на тема: "Шумоустойчиво кодиране. Основни параметри. Принципи на кодиране"? Не знам вече къде да търся, в интернет има информация, но е толкова накъсана и объркана, че просто не мога да я подредя в никаква последователност. Вероятно е удачно  да потърся още в нета, но почти не ми остана време вече за ровене - крайният срок е в началото на декември, затова и Ви пиша. Бихте ли ми препоръчали нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни, там, има едни проверки по четност, има едни кодове на Хеминг... Мисля, че ще ти свърши работа...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, darkterminal написа:

Погледни, там, има едни проверки по четност, има едни кодове на Хеминг... Мисля, че ще ти свърши работа...

Благодаря. Още ровя. Трудно ще пресея от толкова плява  зрънцата, но всяка насока ми е важна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.