Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди близо 2 месеца пуснахме 2 та климатика вече на топло- 25 градуса,без автоматик и се започна духане до 28-29 градуса,затваряне на перката,пауза 5-6мин до сваляне на 24-23 градуса,отваряне на перката и първо духа студено и пак отначало...Поиграх си с дистанционното и в един момент и двата показваха 25гр. перката не се затваряше и го нямаше това течение от първия вариант.Вкл. и изкл. периодично,в по-влажни и студени дни си пускаха размразяване-Всичко ОК.Но не помня вече защо си играх пак с моето дистанционно /хм знам,че не е трябвало/ и сега клим. в моята стая отново е на предишното състояние 28-29 градуса,течение,отваря-затваря...Два дни си играя,но не мога да го върна как си беше/рестартирах дистанционно,изкл. климатика от захранване/и не мога.Някакви идеи с патили като мен.Климатика е Haier AS12GB3HRA/1U12BE6ERA и снимка на дистанционното

IMG_20181125_121540.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успях да си реша проблема пак с ровичкане,но не ми стана ясно как...Ако някой знае къде мога да намеря упътване за този вид дистанционно и най-вече екстрите,моля да ми пусне линк!Иначе може да закриете темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли ръководство на потребителя този климатик?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ivan_pop написа:

Няма ли ръководство на потребителя този климатик?

Жалко, че форумът няма златен бутон, за най-полезен пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Нямат и двата климатика никакви книжки с тях....Купихме ги едновременно,докараха ги опаковани,на другия ден монтажниците ги монтираха.Казаха ми как да си пусна топло или студено,и че екстрите не ми трябвали :D  и беж...Да ама аз си искам да знам и....И уж бях успяла снощи,но не.Моят си тича нагоре-надолу,другият е ОК/добре,че никой не го пипа/Това,което направих след часове ровене в нета-пратих имейл на haier.bg с молба да ми пратят упътване за ду.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.