Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте не ми е приятно да правя теми,  постоянно но когато не съм наясно предпочитам да попитам на по знаещите от мен но мисля да взема още една плочка рам, понеже се усеща че някой път изнемогва и ми изкарва няма достатъчно рам сега ще постна снимка да видите :

Бюджет до 140 ако може и 8GB няма откажа.

Untitled.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Варианти 1, 2, 3

Има и още, избирай сам тук.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, sliderum написа:

Варианти 1, 2, 3

Има и още, избирай сам тук.

До колкото знам трябва да са еднакви и като марка, и като всичко останало иначе ще има проблеми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

До колкото знам трябва да са еднакви и като марка, и като всичко останало иначе ще има проблеми?

Не е задължително да са еднакви като марка. Пък и общо взето, това е което пазарът у нас предлага, в рамките на посоченият бюджет.

Може и ако се намерят оферти с ДДР4 2400 или 2667 , които са на по-добри цени, да се вземе такава, при поставянето, ще почне да работи на честотата на вече наличната памет. Не съм търсил дали има такива оферти, които да са на цена под тези за ДДР4 2133 8ГБ модул. Но едва ли има по-евтини, макар че в момента цената  на оперативните памети върви надолу.

Редактирано от sliderum
допълнение (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, sliderum написа:

Не е задължително да са еднакви като марка. Пък и общо взето, това е което пазарът у нас предлага, в рамките на посоченият бюджет.

Може и ако се намерят оферти с ДДР4 2400 или 2667 , които са на по-добри цени, да се вземе такава, при поставянето, ще почне да работи на честотата на вече наличната памет. Не съм търсил дали има такива оферти, които да са на цена под тези за ДДР4 2133 8ГБ модул. Но едва ли има по-евтини, макар че в момента цената  на оперативните памети върви надолу.

Ти коя марка, би ми предложил да взема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, The-Walk!nG-Dead написа:

Ти коя марка, би ми предложил да взема?

Не искам да препоръчвам марки. Все пак някакъв избор да оставя и на теб. Гледаш цена/гаранция. Примерно от два варианта със сходна цена, ако едната оферта, е с 1 или повече години по-дълга гаранция от другата, коя ли бих избрал? :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sliderum написа:

Не искам да препоръчвам марки. Все пак някакъв избор да оставя и на теб. Гледаш цена/гаранция. Примерно от два варианта със сходна цена, ако едната оферта, е с 1 или повече години по-дълга гаранция от другата, коя ли бих избрал? :)

Добре приятелю няма да те стряскам така :D https://www.emag.bg/pamet-hyperx-fury-black-8gb-ddr4-2400mhz-cl15-1-2v-hx424c15fb2-8/pd/DK0GJ3BBM/ тази ако взема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твоя си работа. Гледам сякаш нарочно биеш в горницата на бюджета. Парите са си твои, не искам да те навеждам как да ги харчиш. Дал съм филтрирани резултати, от които може да се избира и някои допълнителни насоки, за да се ориентираш сам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sliderum написа:

Твоя си работа. Гледам сякаш нарочно биеш в горницата на бюджета. Парите са си твои, не искам да те навеждам как да ги харчиш. Дал съм филтрирани резултати, от които може да се избира и някои допълнителни насоки, за да се ориентираш сам.

Нарочно никога просто давам пример, иначе като цяла самата плочка ми хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.