Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,нов съм с записването на дискове.Имах лаптоп но той се развали,но записвачката му е здрава ще си купя кабели но да попитам какво означава

DVD+R и RW,Multi recorder и ReWritable тези неща ги пише на записвачката ето я и нея:HL Multi DVD Rewriter

Моля някой да ми обясни. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Значи дискът мога ако сега сложа песни в него да кажем утре да добавя още песни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо уточни на какъв диск ще ги сложиш, а после на какво устройство ще ги четеш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Първо уточни на какъв диск ще ги сложиш, а после на какво устройство ще ги четеш.

maxell CD-R 700 mb

80 min up to 52x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я ползвай флашка и не се занимавай с глупости. Много неща не са ти ясни, а и нямаш желание да ги прочетеш.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, ToXiCGamer написа:

Здравейте,нов съм с записването на дискове.Имах лаптоп но той се развали,но записвачката му е здрава ще си купя кабели

за какво? Къде ще я слагаш тази "записвачка"? Ако е на десктоп машина, няма да стане със стандартни кабели.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, ToXiCGamer написа:

Благодаря!

Значи дискът мога ако сега сложа песни в него да кажем утре да добавя още песни.

преди 31 минути, ToXiCGamer написа:

maxell CD-R 700 mb

80 min up to 52x

Не. Почти сигурно е, че няма да можеш. 

И Maxell са най-долнопробните дискове. Не се занимаваш с такива. Купи си Verbatim, ако изобщо намериш някъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.