Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да ви попитам за съвет. Значи има едно момче, което е наистина много хубаво и е само една 1 по-голямо от мене и съм го виждала някъде към 3 или 4 пъти ( тоест сме излизали и сме се улучвали в една компания ) обаче аз тогава пред него не говорех много и на скоро разбрах, че в неговите очи съм изглеждала много смотана! (А по принцип въобще не е така аз даже съм си много отркана и съм си нахалничка) А първия ни разговор беше аз седях пред него и бях поискала да му видя гривната и той ми я даде и после му я върнах. След време разбрах, че е казал, че съм много нахална. Което ме ентусиазира още повече да се запозная с него! Обаче малко не е окей да му се натреса след като знам, че за сега има лошо мнение за мен, а аз искам само да съм приятелка с него нищо друго. Има и още един проблем аз не мога да излезна в неговата компания защото от там не съм си гъста с никой, а той в моята е много трудно да излезе. Не знам къде да се засечем! Въпроса ми е как да променя мнение му за мен и да стана приятелка с него и да види, че всъщност не съм това за което той ме мисли. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ти пука за мнението му? Приеми, че понякога хората са различни характери, и колкото и да ти се иска чисто заради привлекателната външност, да се сближите, характерите ви просто са твърде различни за да се получи. Тия неща не бива да са нагласени и принудени. Просто се отпускаш и каквото стане. Това тенденциозно приятелство е губене на време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Катерина Петрова написа:

Значи има едно момче, което е наистина много хубаво и е само една 1 по-голямо от мене ...

..., а аз искам само да съм приятелка с него нищо друго. 

Да де, ама той ако наистина е красавец, трудно ще ти повярва, че искаш само да сте обикновени приятели.
Освен това, неговите приятели ще му се присмиват че е с тебе. Аааааа  ... проблем !
Неговите приятели са важни за него, за да има на кого да се хвали колко мацки е свалил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Белгиеца написа:

Да де, ама той ако наистина е красавец, трудно ще ти повярва, че искаш само да сте обикновени приятели.
Освен това, неговите приятели ще му се присмиват че е с тебе. Аааааа  ... проблем !
Неговите приятели са важни за него, за да има на кого да се хвали колко мацки е свалил.

До някъде си права, но няма да му се присмиват защото ние няма да сме заедно никога най-малкото което е аз не искам. ( Аз наистина искам да сме добри приятели ) Просто много искам да си споделям с него един вид най-добър приятел нещо такова защото няколко момичета които познавам са много добри приятелки с него и той се държи супер якото с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо - не искаш да си му само приятелка

и второ - мъжете нямат нужда от (само)приятелки ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, megatone написа:

и второ - мъжете нямат нужда от (само)приятелки 

Това не  е вярно, жените са 50% от населинието и е глупаво да се лишаваш от тях в качеството им на само приятелки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти колко жени приятелки имаш и в какво се състои приятелството ви? Общо взето това са нетрайни отношения, освен ако не са обвързани с някакви общи интереси. И не говорим за семейни приятели, защото там нещата са малко по-различни.

преди 26 минути, Белгиеца написа:

Това не  е вярно, жените са 50% от населинието и е глупаво да се лишаваш от тях в качеството им на само приятелки.

Ти колко жени приятелки имаш и в какво се състои приятелството ви? Общо взето това са нетрайни отношения, освен ако не са обвързани с някакви общи интереси. И не говорим за семейни приятели, защото там нещата са малко по-различни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, megatone написа:

Първо - не искаш да си му само приятелка

и второ - мъжете нямат нужда от (само)приятелки ;)

Е защо мислиш така, нима е невъзможно момче и момиче да са приятели. Най-много ако стана нещо повече с него да се разделим след време и да се подминаваме по улицата. Е какъв е смисъла? Мисля, че е по-добре да бъдем приятели и да откараме по-дълго като близки? А пък съм забелязала, че момчетата са много по-добри приятели от момичетата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@megatone Аз имам доста жени приятели, с които ми е приятно да прекарвам време и да общувам, без да искам или очаквам повече. Също така мога да каже, че не е вярно, че сексът разваля приятелството. Хората са различни и подобни клишета че приятелство между мъж и жена не може да има, или че сексът между приятели прецаква приятелството мога от опит да гарантирам, че не са верни. Иначе за едно си прав, тя не иска само да му е приятелче, иска повече но няма лошо. Нека се обичат и забавляват младите. Ха ха ха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, megatone написа:

Ти колко жени приятелки имаш и в какво се състои приятелството ви?

Например да ми идват на гости сами неканени и да ги пускам да влизат нищо че съм сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото и да правиш просто бъди себе си. На сила хубост не става

Нещата се случват от самосебе си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Jayashri написа:

Каквото и да правиш просто бъди себе си. 

Аааааааа, не така !
Човек може да се усъвършенства и да се харесва повече, не е нужно да е като пещернячка, под предлог че била себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване