Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, готини!
Предполагам срещана тема из форума, но малко по-различен е моя случай.
:shy11:

След 2 седмици навършвам 18 години и ми се ще да си събера 8 човека по случай повода.

Тънката особеност е, че не понасям купони с чалга и алкохол, не съм нощен тип човек, а всъщност в момента не просто това е на мода в средите, а се случва на всеки 17-ти или 18-ти рожден ден около мен.

Искам да е нещо по-различно от дискотека, домашно мазало, палатки и тн, но пък същевременно да не е прекалено детско както беше едно време на обяд в ресторант с много пица и хапки. Абе, нещо по-запомнящо се и различно като за моята по-творческа натура.:clap:

Идеи?
Ще съм ви благодарен! :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Ivil1212 написа:

Здравейте, готини!
Предполагам срещана тема из форума, но малко по-различен е моя случай.
:shy11:

След 2 седмици навършвам 18 години и ми се ще да си събера 8 човека по случай повода.

Тънката особеност е, че не понасям купони с чалга и алкохол, не съм нощен тип човек, а всъщност в момента не просто това е на мода в средите, а се случва на всеки 17-ти или 18-ти рожден ден около мен.

Искам да е нещо по-различно от дискотека, домашно мазало, палатки и тн, но пък същевременно да не е прекалено детско както беше едно време на обяд в ресторант с много пица и хапки. Абе, нещо по-запомнящо се и различно като за моята по-творческа натура.:clap:

Идеи?
Ще съм ви благодарен! :biggrin:

Нападни полицията!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи гонка с лека кола и изкарай в ареста! Ще разказваш за цял живот! Хем ще имаш шансове да се пробваш като "Driver" филма. Направи полицаите лумпени. Виж дали е възможно да се измъкнеш от лапите им. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам твоите възможности, а и отношението ти към планината, природата и т.н., но бих ти препоръчал изкарването на въпросния да е някъде на някоя хижа в планината .... далеч от цивилизацията .... и да си изкарате едни впечатляващи и положителни емоции с тези които би поканил да споделят с теб този своеобразен празник наречен пълнолетие .... :)

По мое мнение това е една удачна първа стъпка в света на възрастните .... на човек които те първа ще започне да живее самостоятелно и ще има права на свой избор, на свое самосъзнание и т.н. ....

Най-искрено ти пожелавам успех!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ДиоиД написа:

Не знам твоите възможности, а и отношението ти към планината, природата и т.н., но бих ти препоръчал изкарването на въпросния да е някъде на някоя хижа в планината .... далеч от цивилизацията .... и да си изкарате едни впечатляващи и положителни емоции с тези които би поканил да споделят с теб този своеобразен празник наречен пълнолетие ....:)

По мое мнение това е една удачна първа стъпка в света на възрастните .... на човек които те първа ще започне да живее самостоятелно и ще има права на свой избор, на свое самосъзнание и т.н. ....

Най-искрено ти пожелавам успех!!! :)

И аз много не съм навит за тези рождени дни, но пък си е повод да прекараме повече готино време с близки хора.

Благодаря за идеята! =)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отидете на планина и се забавлявайте. Вземи чипове, пуканки, можеш да вземеш лаптоп, за да гледате филм. Разказва те си някакви истории. И да, торта. Без торта не може

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един кашон водка и  си пускате Миле Китич. Друго не ти трябва.

PS: И аз мразим чалгата(освен старата от 90-те, баш чалгата).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ли са безидейни хората в днешно време?! 

И все пак, какви пари си склонен да отделиш за тия 8 човека? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се качиш гол до Черни връх, през нощта и там да празнувате :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ostavime написа:

Толкова ли са безидейни хората в днешно време?! 

И все пак, какви пари си склонен да отделиш за тия 8 човека? 

Не съм никак безидеен, просто момента е такъв, че не знам какво точно да направя за този повод. Иначе сумата не е нещо от значение мисля, около 150.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Ivil1212 написа:

Не съм никак безидеен, просто момента е такъв, че не знам какво точно да направя за този повод. Иначе сумата не е нещо от значение мисля, около 150.

Не мога да ти помогна, съжалявам. 

Весело да си изкарате. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

150лв за 8 човека черпиш ги по две фанти и кой от къде е. Сумата е крайно недостатъчна за каквото и да е. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, не съм съгласен.. по 20 лв. на човек се падат, предостатъчно да хапнат, пийнат и да се повеселят най- вече. Няма да прави сватба, нито трябва да ги преяжда и препива...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, AAUUXX написа:

150лв за 8 човека черпиш ги по две фанти и кой от къде е. Сумата е крайно недостатъчна за каквото и да е. 

преди 1 минута, lupis написа:

Е, не съм съгласен.. по 20 лв. на човек се падат, предостатъчно да хапнат, пийнат и да се повеселят най- вече.

И аз бях малко втрещен за двете фанти..смятам, че се разбра, че сумата е ориентировъчна. Мисля, че е достатъчна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Ivil1212 написа:

Мисля, че е достатъчна

Да! По-важно е емоцията .... Самото изживяване с близките хора .... А предполагам, че и другите някак си ще участват във финансирането .... кой с колкото де ...

Весело изкарване! ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ДиоиД написа:

Да! По-важно е емоцията .... Самото изживяване с близките хора .... А предполагам, че и другите някак си ще участват във финансирането .... кой с колкото де ...

Весело изкарване! ;) 

Абсолютно! Ами хаха ще видим, предполагам има шанс да подпомогнат. Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са достатъчни 150лв. Само за стриптизъорката едва ли ще стигнат....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ice_lion__01 написа:

стриптизъорката

Чекай малко .... за какво му е стриптизъртъ ... при положение, че има девойки в групата .... се ... ко само очу ли съ си пълни ...;)

Тъй де ... туй не му е ергенско парти ... :) де се коч които да точат лиги ... ма ай стига с тези отживелици ... :) 

Май си от миналия век ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То в тия времена, не зная, кое може да се нарече нестандартно....Но ще ти дам идея. Събирате се, тези осем човека, в една стая,  гасиш осветлението и кой-който/която хване :wub: Сигурна съм, че ще го помниш, цял живот, че и след това .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ще се бият ли или ще се онождат в тъмното? Или кой каквото си реши :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, megatone написа:

Ама ще се бият ли или ще се онождат в тъмното? Или кой каквото си реши :speak:

Стига с тази агресия....мейк лов, ве....нот тупаник....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отидете на булгара и се дърпайте с рейса, естествено с бира в ръка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kalin Karaboychev
      Здравейте приятели,
      На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години!
      Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред.
      Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!
      Искаме да благодарим на всички наши потребители, клиенти, партньори и приятели, които ни се довериха и продължават да са с нас през годините. Обещаваме, че и занапред ще следваме вярната посока на развитие, така че всички вие, в нито един момент да не се замисляте дали сте направили правилния избор.
      Тук е мястото да благодарим и на тези, които са ни критикували през годините, защото и ние не сме безгрешни, а градивната критика ни показва допуснатите грешки и ни помага да ставаме все по-добри.
      Сега идва и нашия ред да кажем „Наздраве“ и да почерпим вас – нашите потребители.
      Хубаво е, че имаме празник, но още по-хубавото е, че в нашия празник участвате и всички вие – нашите потребители, клиенти, партньори и приятели, а също и празника не е само рожден ден, а рожден месец!
      Много ни се искаше персонално да почерпим всеки един наш потребител, но парти за 250 082 човека трудно можем да организираме … затова намерихме формулата да почерпим всички, като Ви подарим безплатен шест месечен VIP абонамент за нашия сайт, който можете да вземете по всяко време от днес до края на месец април.
      Със своя VIP Абонамент получаваш:
      Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения. Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. През целия месец април всеки, който желае може да се почерпи и да вземе своя VIP абонамент тук.
      Благодарим Ви, че сте с нас!
    • от Fifa
      Занапред тук ще пускаме новините от света на музиката. Нека е по-подредено и оргранизирано.
      Мадона ще има концерт в България? Преслава е бременна? Backstreet Boys отново са заедно? Рамщайн работят по нов сингъл? Всичко ново и интересно тук!

Айде аз започвам с информация за предстоящ концерт:

Ванеса Мей с концерт на 5 юли в София

Ванеса Мей ще гостува в България на 5 юли в Зимния дворец в София. Още с издаването на първия си албум красивата цигуларка се превърна в музикален феномен, с милиони продадени албуми по целия свят. Ванеса Мей смело смесва класическата с поп музиката. В новия й албум аранжиментите са на Вангелис, индийския композитор А.Рахман, Толга Кашиф. Дискът черпи вдъхновение от звуците и ритмите на аржентинското танго, испанското болеро, племенните африкански танци и представлява своеобразно предизвикателство за уникалната млада цигуларка, променила завинаги начина, по който публиката възприема звука на цигулката. До 15 юни билетите за концерта ще струват 30 лева.

Източник: news.bg
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване