Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся хубава, здрава палка, която няма да се счупи при удар в муцуната на някой.  До 30 лева. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ncl написа:

Здравейте. Търся хубава, здрава палка, която няма да се счупи при удар в муцуната на някой.  До 30 лева. Благодаря.

Изработвам по поръчка! Винаги тествам върху клиента! Само цената е малко по висока

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е сериозна, а твоето мнение не ми помага. За съжаление трябва да те докладвам...

Бъзикам се. Няма да те докладвам... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление не съм от Перник...  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, ncl написа:

За съжаление не съм от Перник...  :)

С куриер ще ти доставят направо от  Стомана Перник. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля, без такива коментари. Темата е абсолютно сериозна и въпросът е на живот или смърт.

Стомана Перник май го изяде демокрацията... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Сериона е разбира се, все някой винкел ще е останал който да ти свърши работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Железария нямате ли във вашия град, взимаш си голям водопроводен ключ и след като те понабият може да се пробваш за водопроводчик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте, не е въпрос за винкела... Имам няколко, но не мога да ги нося постоянно с мен. За водопродводчика - ще помисля. Тъкмо се освобождава едно място сега. Вярно, за каналджия, но все пак...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намираш стар кабел 180 кв. Взимаш едното жило 50 см. от едно жило е си ти! Седи ми винаги до вратата!

9245cbc3a9d3df01.jpg

6c7288d6f1e36301.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но това няма да ми свърши работа. Не търся алтернативни решения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, ncl написа:

Благодаря, но това няма да ми свърши работа. Не търся алтернативни решения.

Бих ти предложил алтернативни решения и какво да направиш с тях ама ще ме накажат  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам за тях, но накак си не е демократично... Именно за това пуснах и темата... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ncl написа:

текстолит на пръчка

навремето нунчако си правихме от тях

сега дали ще стигнат парите-не знам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам ги. Но зависеше дали са от гетинакс или от стъклотекстолит. Хубавите ги правеха от гетинакс.... Май от стъклотекстолит не правеха...

Какво ще кажете за тази: ОРЪЖИЕ-ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН WWW.ORAGIE.COM, УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, 0899-151815

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ncl написа:

Темата трябва да се заключи. Саморазправата, както и физическа , така и вербалната агресия е противозаконна и нехуманитарна. Наказва се с години в затвора.

http://www.juen.bg/sp-vks/zak/30006032.htm

Чл. 143. Който принуди другиго да извърши, да пропусне или да претърпи нещо, противно на волята му, като употреби за това сила, заплашване или злоупотреби с властта си, се наказва с лишаване от свобода до три години или с поправителен труд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е. Наказва се с години, но не и в българия. Особено, ако си циганин, а аз не съм такъв. Темата е за самоотбрана. Пуснал съм тема, а ако не ти харесва - знаеш какво да правиш...

НК го знам наизуст, при това без да съм юрист... Но НК няма да те защити. В моя случай става въпрос за закана за убийство. Не искам и няма да се оставя да ме убият. А копеленцето ще го излежа... По добре той отколкото аз...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами като толкова искаш да го излежаваш, си купи пистолет... истински. И е по- гарантирана защитата ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да си купя пистолет. Нямам право. Но средството няма значение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, lupis написа:

Ами като толкова искаш да го излежаваш, си купи пистолет... истински. И е по- гарантирана защитата ти.

Не  му давай такива съвети виж че е дал на късо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм дал на късо. Нормален човек съм. Само от време на време ми пада пердето, веднъж на 10 години... А ми е писнало от боклуци и ако стане така, предпочитам да избия колкото се може повече...

Благодаря, но бухалка не ми върши работа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оди в некой оръжеен магазин и си купи некоя сгъвайка телескопична бре :)

https://www.brannik.bg/samozashtita/palki/teleskopichna-palka-26-65/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Връзката ме връща към темата...  :)

Не искам боклуци. Искам нещо стабилно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване