Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да си купя нов Телефон но незнам какъв да си избера за това исках да попитам и вас за вашето мнение кой телефон бихте ми препоръчали Huawei Mate 20 Pro Samsung Galaxy Note 9 Motorola One Nokia 8.1 това са едни от моделите но разбира се може и да си избера и други модели кажете си вашето мнение цената няма значение благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакай Galaxy S10. Аз сега съм с S9+ и съм много доволен, но мисля да го дам на някой близък, а аз да си взема S10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Person написа:

А за този: http://www.setcombg.com/reviews/Xiaomi/Redmi-Note-4/preview.asp Какво ще кажеш…  

Това е бюджетен телефон,дори и среден клас не е,с малко рам и скапан процесор!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Слави Маринов   Аз имам същия и не се оплаквам....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Person написа:

@Слави Маринов   Аз имам същия и не се оплаквам....

Разликата в това което постващия пита и следващите предложения сравнени с вашето е много голяма. Даже не подлежи на коментар

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Колев60   за него четох в АнроидБГ и въобще Xiaomi (китайските марки) завбладяха пазара в ниския ценови клас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Person написа:

@Колев60   за него четох в АнроидБГ и въобще Xiaomi (китайските марки) завбладяха пазара в ниския ценови клас.

Това е така,бих казал,че и в средния ценови и високият също го завладяха,но питащият едвали търси това..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi е непозната марка за мен и тепърва я разучавам,но за сега не съм се насочил към тази марка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ви перпоръчал с ръка на сърце Note 9, още повече може да се купи на повече от страхотна цена вече.
Хардуер, камера, батерия и още куп полезни функции със стилуса - това са все плюсове, поне за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш наистина добър и надежден телефон е...имаш го, от iPhone 7 до iPhone XS MAX. Всички телефони в този диапазон са най-добрите на пазара. Като продуктивност, камера, процесор и т.н. Ако не искаш Apple продукт ти препоръчвам Huawei Mate 20 Pro! Приятелката ми е с такъв телефон. УНИКАЛЕН Е! Супер ярък дисплей, батерията понякога държи и 3 дена, зависи колко го ползваш. Всяка една игра върви гладко, без крашове и забавяния! Не ти препоръчвам самсунг. На 20 февруари излиза новия С10 и не знам нито цени нито какво ще се случи със старите модели. Така че или го изчакай или взимай айфоните или хуауейа ;) няма да съжаляваш! OnePlus 6T също може да те заинтересова. Погледни го

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Martin LN написа:

Ако искаш наистина добър и надежден телефон е...имаш го, от iPhone 7 до iPhone XS MAX. Всички телефони в този диапазон са най-добрите на пазара. Като продуктивност, камера, процесор и т.н. Ако не искаш Apple продукт ти препоръчвам Huawei Mate 20 Pro! Приятелката ми е с такъв телефон. УНИКАЛЕН Е! Супер ярък дисплей, батерията понякога държи и 3 дена, зависи колко го ползваш. Всяка една игра върви гладко, без крашове и забавяния! Не ти препоръчвам самсунг. На 20 февруари излиза новия С10 и не знам нито цени нито какво ще се случи със старите модели. Така че или го изчакай или взимай айфоните или хуауейа ;) няма да съжаляваш! OnePlus 6T също може да те заинтересова. Погледни го

Един приятел има IPhone 7 и батерията пада за 4-5 часа..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Still Hustlin написа:

Един приятел има IPhone 7 и батерията пада за 4-5 часа..

Te където са си малки,къде apple бъгясват по-старите телефони с ъпдейтите(доказано),къде струват майка си и баща си за посредствен хардуер.............добре,че са забранили huawei на американския пазар ,та да продадат и те нещо на местните глупци.Пък на всичко отгоре имам чувството,че не са компания за пройзводство,а по-скоро сайт вече,всичко се прави и сглобява в чужбина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Слави Маринов написа:

вече,всичко се прави и сглобява в чужбина.

И от самсунг.....:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.02.2019 г. в 13:23, Ramiram написа:

Здравейте искам да си купя нов Телефон но незнам какъв да си избера за това исках да попитам и вас за вашето мнение кой телефон бихте ми препоръчали Huawei Mate 20 Pro Samsung Galaxy Note 9 Motorola One Nokia 8.1 това са едни от моделите но разбира се може и да си избера и други модели кажете си вашето мнение цената няма значение благодаря предварително

вземи си дзверо-note 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mate 20 Pro с тоя скенер за пръста в дисплея е дразнещо бавен. Иначе батерията му е по-добра от на всеки самсунг. Камерите са на кантар. Производителност горе долу еднаква. Бих го взел само за да не взема самсунг, но тоя скенер наистина е дразнещо бавен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тоя скенер крият ядрените тайни :) Дееба и измишльотините .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това си вземи - Xiaomi redmi note 5, 64 GB, 4000 mah батерия, уникално аудио, по-добра камера от Samsung S7 лично тествано от мен (на дневна светлина при видеото Xiaomi-то фокусираше по бързо от Самсунга, срам и позор?! ) Ето защо си продадох S7-цата, това преля чашата - няма как тел. за 370-400 лв(Xiaomi-то) да има по-добра камера и батерия от телефон за 1400 като нов (Samsung S7), да не говорим за батерията на Самсунга - като ползвах интернет, за 2-3 часа заминаваше и то не плътна работа, затова го държах постоянно на пестене на енергия, страшен резил за Самсунгите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от aivanov1
      Здравейте! Днес ми направи впечатление един проблем с телефона ми Samsung J7 2017. Когато прозвучи нещо от говорителя (независимо дали е тон на звънене, мултимедия, уведомления и прочие), звукът отначало си тръгва нормално (в случая на max), а след няколко секунди започва драстично да намалява докато не стане много тих. Гледах настройките – всичко е наред. Моля за помощ!
    • от BojidarSK
      Здравейте, трябва да се сдобия с 2 подходящи бюджетни смартфона които имат добър цена-качество коефициент. След като се разрових в интернет успях да формирам лист с няколко смартфона които изглеждат добри за цената си и са налични в нашите магазини, но все пак искам да се допитам до вашето мнение. Телефоните биват:
      Motorola One - 340 лв
      Xiaomi Mi A2 Lite - 360 лв
      Honor 8X - 380 лв
      Motorola Moto G6 Plus - 390 лв
      Huawei P Smart - 420 лв
      Huawei P20 Lite - 500 лв

Не съм сигурен дали Huawei P20 Lite не е малко над бюджета ми, но все пак съм го поставил тук. Кой от тези смартфони бихте препоръчали? По характеристики са много близки един до друг което пречи на преценката ми.
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте приятели с днешна дата! Предупреждавам Ви:
      Внимавайте с Интернет!
      Защо казвам това? Защото днес мой много близък човек си забрави телефона и отиде на работа. Обади ми се с молба да го включа да се зарежда. Започнах да натискам копчетата му, за да видя състоянието на батерията. Появи се надпис „Телефонът се отключва с пръстов отпечатък“. Реших да го погъделичкам с моя.
      Очаквано изписа „Неуспешен опит.“ Но добави един прозорец, където беше публикувана моята снимка , Интернет и името ми. Както знаете аз не съм инкогнито в Интернет, а с физиономията си и с името си. Телефонът ме позна!?!
      БЯХ ИЗУМЕН!
      Вариантите са два:
      1.Моят отпечатък се намира единствено в Националната здравна каса, тъй като го положих веднъж, когато се лекувах в пловдивската болница „Света Мина“, по времето на министър Москов. Вероятно си спомняте, че той въвеждаше такава практика-вместо болният да разнася лични документи от кабинет на кабинет(които лесно може да загуби, най-вече защото априори е притеснен и вероятно разсеян), да се изисква от него само полагане на пръстов отпечатък.
      Вероятно въпросният телефон е направил връзка с касата.
      2.Чрез една от камерите си, телефонът е разпознал физиономията ми. Не познавам в подробности технологията на заключване на телефона с пръстов отпечатък, респективно дали тогава се включват камерите му, затова не съм сигурен дали е това.
      Приятели, ако ми позволите ще перефразирам Апостола: „ИНТЕРНЕТ Е В НАС И НИЕ СМЕ ВЪВ ИНТЕРНЕТа“
      Пазете се от Интернет и бъдете здрави!
    • от Obscurity
      Малко помощ че тея дни съм решил да сменям телефона.Смятам да го взимам на изплащане
      За в момента съм се спрял на nokia 7 plus ,влече ме това понеже казват бил със чист андроид,не знам какви са му предимствата ново е за мен и бих го пробвал също така и като параметри ми допадна .
      Заслужава ли си парите,какви са минусите на плюса
      Чудя се и за тези със две сим карти би било добре за мен,но дали втората карта не е за сметка на нещо друго
      Повече ще ползвам телефона като mp3 player 
      Трябва ми някое телефонче със добра производителност и яка батерия
      Камерата не ми е приоритет
      Евентуално ако може да предложите нещо друго
      Благодаря предварително
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване