Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте.имам Intel core i3 3220 видео карта r9 270x 2gb с допълнително захранване дъно as rock h77 mvp  4gb  ddr3 рам и 500гб хард Seagate baracuda и водно охлаждане на corsair h60 и 250 вата захранване  преди бях с гт1030 и ми стигаше но сега с r9270x ще успее ли да захрани всичко ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм виждал 250 вата захранване. Да не гледаш напрежението, вместо мощността?

Ако е действително 250 вата, няма да стигне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Система с R9 270x може да консумира над 260 вата, така че не си прави експерименти. Най-малко ще изгърмиш захранването, най-много дъното, видеокартата, нещо друго и може и пожар да направиш.

https://www.anandtech.com/show/7503/the-amd-radeon-r9-270x-270-review-feat-asus-his/16

Въпреки че твоя процесор няма да консумира колкото този в теста, пак е много малко 250 вата захранване за такава видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж колко е 12V линия тогава ще си отговориш сам. Има захранвания маркирани като 500W които са 20А (240W) на 12V линия.

Ако търсиш нещо на старо това е идеално - http://hardwarebg.com/forum/showthread.php/288438-PSU-Bitfenix-formula-Gold-450W

Ново е 135 лв. но може да минеш и с някое бюджетно под 100 лв. ако се търси евтино. За 80 лв. обаче по-добро няма да намериш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от gn_huang
      Деинсталирах браузър от компа си и след като деинсталирането завърши започна автоматичен рестарт на компютъра(както обикновено), но запецна на черен екран и неще да стартира. Сомо в горния ляв ъгъл премигва нещо (вижда се на снимката). Пробвах всичко което прочетох в интернет, но нищо не помага. Помощ! 

• от O.o o.O
      Здравейте на следната конфигурация и трябва рам и захранване, бихте ли ми предложили такива.
      CPU: I5-8400
      MB: GB b360 aorus gaming 3 WiFi
      RAM:
      HDD: 1TB HDD sedate baracuda
      Case: coolermaster masterbox 5 msi edition
      PSU:
      1• EVGA 550 B3 550w bronze
      2•Corsair VS series vs650 650w bronze
      3• или нещо по-добро в ценовия диапазон до 140лв
      GPU: 1060 6 gb EVGA SC 3/6gb (още не съм решил коя ще взема, но май ще е 6)

Поздрави 
    • от spectralnine12
      Предполагам поредния скучен въпрос, но все пак бих искал да се консултирам така да се каже. Набелязал съм си гейминг конфигурация до 1700 лева и бих искал мнения дали е достатъчно солидна. Горе-долу съм наясно с цените на видео картите в момента и поради тази причина съм подбрал нещо окей. Евентуално ще се забавя с закупуването ама така или иначе е добре да питам. Приемам всякъкви критики и съвети.
      https://desktop.bg/desktop_cpus-amd-Ryzen_5-amd_ryzen_5_1600x
      Ryzen 5 1600x
      GeForce GTX 1050Ti G1
      ASRock A320M-DGS
      128GB ADATA SU800 SSD
      8GB DDR4 2400MHz Kingston HyperX FURY
      be quiet! SYSTEM POWER 8 600W
      2TB SEAGATE Barracuda Guardian
      Избрал съм си и една кутия с 5 вентилаторчета и общо ми излиза някъде към 1600-1700лв. Реално според мен не мога да си направя нещо по-добро и затова реших да попитам. Благодаря предварително.

• от Kanchor
      Имам слушалки Trust GHS-306 USB 7.1, които имат микрофон, който засича звука от слушалките и например когато говоря с приятели по дискорд, те чуват звука ( само силна музика или силно говорене чуват те ). Не искам да е така, идеи ?
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване