Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Продавах едни точки за една игра. Намерих купувач ,но той е в Германия, а аз съм в България. Предложи ми да направи паричен превод чрез Western Union. Иска ми Егн и трите имена.

Съгласен съм за Трите имена, но Егн защо трябва да му го давам. Бях питал съпорта на Wu и ми казаха , че е нужно да му дам само трите имена и страната, където да ги прати и не споменаха никъде Егн.

Какво да правя? Нужно ли е да му  давам Егн-то си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

ЕГН-то не е необходимо ! Трябват само трите имена на латиница и то точно както се изписани в личната ти карта!

Изписването на имената трябва да е абсолютно точно, както са в ЛК. Само от това могат да се получат някакви неприятности при получаването на парите.

Редактирано от kokomil (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, kokomil написа:

ЕГН-то не е необходимо ! Трябват само трите имена на латиница и то точно както се изписани в личната ти карта!

Изписването на имената трябва да е абсолютно точно, както са в ЛК. Само от тома могат да се получат някакви неприятности при получаването на парите.

Значи не е нужно да му давам Егн-то си. Защото ми го поиска. Мисля ,че иска да ме измами някак си.. значи трябва да му дам само трите си имена абсолютно точно както са в ЛК изписани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да, не е необходимо ЕГН ! Трите имена на латиница, както са изписани в ЛК. 

ПС - Тел. номер , на който ще ти изпратят кода за получаване също е необходим.

Редактирано от kokomil (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, kokomil написа:

Да, не е необходимо ЕГН ! Трите имена на латиница, както са изписани в ЛК. 

ПС - Тел. номер , на който ще ти изпратят кода за получаване също е необходим.

Благодаря ти за помоща!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, SharkeR 5 написа:

Благодаря ти за помоща!

Той трябва да ти даде и кода на транзакцията. Никой друг няма да ти го изпрати. Даваш си трите имена и телефонен номер(ако искаш). След като германецът изпрати парите да ти изпрати и номера на транзакцията. С този номер ще си получиш парите в който и да е офис на WU. Трите имена няма да са ти достатъчни, защото няма никаква гаранция, че друг българин няма същите три имена, изписани по същия начин в личната му карта. Ако си дадеш ЕГН-то може би ще може и без номер на транзакцията, но току така ЕГН не се дава. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, A.com написа:

Той трябва да ти даде и кода на транзакцията. Никой друг няма да ти го изпрати. Даваш си трите имена и телефонен номер(ако искаш). След като германецът изпрати парите да ти изпрати и номера на транзакцията. С този номер ще си получиш парите в който и да е офис на WU. Трите имена няма да са ти достатъчни, защото няма никаква гаранция, че друг българин няма същите три имена, изписани по същия начин в личната му карта. Ако си дадеш ЕГН-то може би ще може и без номер на транзакцията, но току така ЕГН не се дава. :)

Гарантирам , че фамилията ми е почти рядка и едва ли някой ще има същите като моите имена изписани по същия начин в личната ми карта, но все пак благодаря за мнението!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване