Премини към съдържанието
A.C.A.B

Търся мнения за озвучаване на автомобил

Препоръчан отговор

Какво трябва да сложа на колата ми че да изкарва по як звук мисля за генерация но искам да попитам вас тъй като съм шофьор от скоро Благодаря предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от самия автомобил. Далеч не на всяка кола ѝ отива. Като направите своята малолитражка да бучи здраво, все едно е със спукано гърне, ефекта ще е обратен, ще се получи пълна цигания и няма да е яко. Ако карате нещо по-спортно може да се пипне ауспусната система, да се постави спортен колектор, по-дебели тръби, спортни гърнета без катализатори, така и конските сили могат да скочат малко. 
Също така гледайте колата да не стане прекалено шумна. В началото може да Ви радва, но при всекидневна експлоатация това постоянно ручене започва да дразни и лази по нервите. Бюджет също не е написан. Ако разполагате със средства, разбира се най-добре да се замени цялата ауспусна система на автомобила. Ако бюджетът е по-ограничен, сменете просто гърнетата, те освен катализатор са и един вид заглушител, от тях силно зависи звукът на автомобила. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сносно ОЗВУЧАВАНЕ се постига с качествена аудио-апаратура!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И монтаж от професионалист, който знае какво прави. Това защото темата е в <Аудиотехника>.

Ако е проЗд пърдялник без гърне - не го прави - ще  те спрат от движение. Или живеещите наоколо ще ти забият някоя кирка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎21‎.‎3‎.‎2019‎ г. в 13:18, Филипов написа:

Или живеещите наоколо ще ти забият някоя кирка.

Кирка ще е по-добре. Да не му ударят някоя хурка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.03.2019 г. в 23:00, A.C.A.B написа:

Какво трябва да сложа на колата ми че да изкарва по як звук мисля за генерация но искам да попитам вас тъй като съм шофьор от скоро Благодаря предварително! 

Като си шофьор от скоро, по-добре напърво време гледай да натрупаш опит, и после мисли за тунинг.Горе долу това е реда, по които се случват нещата, иначе ще продължават да дават всеки ден по новините премазана баба на тротоар или пометени хора на автоспирка.Иначе много зависи какъв е двигатела на автомобила, ако е някоя инжинерна боза 4 цилиндъра 8 клапана 90 коня,половината от които са умрели, и спортна генарация ,,Акрапович,, да и туриш, няма да има почти никакъв ефект,или този ефект, който придобие.  ще бъде по-скоро дефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване