Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз питам за фирми дето продават по 30- 40 лв чувала, гледам да е ситна фракция, ма да не е на прах, че знам ли какво са му сипали. Иначе все пак  Мерси!  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорил съм с професор-геолог по темата. Неговото мнение е, че това със зеолита е пълна спекула. Обикновена вулканична скала, няма чудеса и вълшебни свойства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, vesyo написа:

Говорил съм с професор-геолог по темата. Неговото мнение е, че това със зеолита е пълна спекула. Обикновена вулканична скала, няма чудеса и вълшебни свойства.

Естествено, че е пълна спекула, но щом има шарани да се вържат, що да не се пишат глупости и да се продава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми стана с тоя Зеолит. Автора ползвал ли го е до сега, има ли изградено вече мнение или просто по препоръка. Не знам с кое се спекулира с характеристиките на продукта или с цената, или и с двете. Наистина има подобрители, който съществено намалят загубите и разходите. Преди доста години, изпълнихме ландшафтен, доста скъп проект. За да гарантираме успешното прихващане на редки и скъпи видове туя ползвахме Terawet. Смених работодателя, но ежедневно преминавам покрай паркчето, което и до ден днешен е с въпросните дръвчета и храсти, вече доста големи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sauvibgn
      Здравейте, имам проблем с колата.
      Не се заключва отвън нито с ключа, нито с дистанционното.
      Заключва се от вътре от панела, като остават отключени двете задни врати.
      След това се отключва отвън с дистанционното, като даже се отключва с бутона за заключване.
      Казаха ми, че кабелите може да са примачкани. Установих , че са премачкани и ги запоих, но проблема си остава.
      Колата е SEAT ALHAMBRA 2004г.
    • от V_B
      Здравейте, искам да ви попитам как мога да премахна фокусните линии. Използвам Canon M50 заедно с Elgato cam link 4K. Виждам това, което се вижда на камерата на моят компютър, въпросът ми е как мога да направя, че да се вижда изображението без линии и т.н.

• от phoenix_x
      Здравейте, 
      обръщам се с помощ към форума и много ще се радвам ако проблемът мога да го разреша с ваша помощ. Ако не здраве да е.  Фотоапаратът е доста стар, но до сега правеше хубави снимки. Та проблемът е, че когато се правят снимки излизат линии/ ивици. Ако се снима със светкавица не си личат толкова, ако това е от значение. 
    • от iveto99899
      Здравейте искам да задам един въпрос. През май 2017 взех карта на мое име + телефон на лизинг към Теленор. Всичко добре, докато не заминях за Агнлия и там ми спряха роуминга много бързо.Съответно спряха и телефона, входящи и изходящи обаждания. 2 месеца не бях плащала и като се прибрах, отидох да вкарам парите за да ми пуснат телефона, да обаче от Теленор ми търсеха сума на стойност над 2 хил. Казаха ми , че не съм плащала 2 месеца, сега искат да платя целея договор накуп. Тоест таксата за картата + таксата за телефон за целия срок на договор. Започнахме да се разправяме с тях и аз казвах, че няма да платя тези пари, най-малкото нямах възможност. Започнах поетапно да вкарвам някакви пари, но така и картата не ми я пуснаха, така че започнах да ползвам телефона с друга карта. Вкарвам аз пари, тая сума все си седи 2хил. и накраяим казах, че спирамд а плащам. 2019г. живеех извън Бг и 1 ден майка ми ми се обажда да ми каже, че някаква си фирма за събиране на вземания и звъннала (не знам от къде и имат телефона) да я предупреди, че съм им длъжник. Обаждам се аз на тази фирма- 1во не се представят, само по малко име. 2-държаха се супер зле. Под зле имам предвид всякакъв вид заплахи и обиди към мен. - Идиотка, тъпачка, ти си луда и тн. Когато им казах, че според мен са измамници и пари няма да им дам, се започна един тормоз по телефона на МАЙКА МИ. Всеки ден, по цял ден звънене и заплахи, за мен , за нея и т.н. Стигнаха до там,че знаеха адреса и на местоживеена и на работа. Прибрах се аз и отидох да се разправям в Теленор, от там нищо не знаели, заема бил изкупен от някоя си фирма и те ме търсели. Почнах пак да вкарвам пари. по 100 по 200 лв колкото когато мога. Да ама не- майка ми пак се обажда и ми казва, че на нейната работа е постъпило писмо да и запорират заплатата! НЕЙНАТА заплата, че тя какво общо си има с моя телефон и договор? Отивам аз вече много притеснена, вкарвам пак пари в Теленор, а от тази фирма ми казват ти нищо не вкарваш ние никакви пари не получаваме. Отивам аз и моля хората в теленор да говорят с тях и да обеснят, че аз пари вкарвам. Съответно едно момче, от моя телефон им издиктува датите и внесените пари - те отговориха - Ти май си и гадже и я защитаваш. Ходи кажи , че нямаш сестра - с мен не желаеха да разговарят, звъняха само на майка ми и се заяждаха. Когато вече тормоза стана на всеки 10 минути, им се обадих и ги заплаших, че всичките ни разговори са записани и всички обиди , който са казали на майка ми и мен, ще бъдат дадени на съд. Веднага затвориха. Многократно се опитах да питам от къде имат на майка ми личните данни, това е против закона, те ми отговаряха да си гледам работата. И изведнъж тормоза спря. Реално договора към оператора е изтекъл май 2019, повече от година и малко, обаче от 2 дни пак се почнаха едни звънения от номера нон стоп пак към майка ми и се притеснявам отново да не са тези . Какво се прави в този случай? Могат ли реално , ако найстина са фирма за събиране на вземания да ми направят нещо?
    • от силвия димитрова стефанова
      Здравейте! Може ли да ми помогнете с точка II.6. Това е условието:
      Да се състави клас Страница BookPage Скрити член променливи: Номер на страница‐ число int; Съдържание – низ string; Публични функции: II.1.КОНСТРУКТОРИ – ЕКСПЛИЦИТЕН, ПОДРАЗБИРАЩ СЕ; II.2.ЧЕТЕНЕ/ЗАПИС II.3.ЗА РАЗМЯНА НА СЪДЪРЖАНИЕ НА СТРАНИЦА С ПОДАДЕНАТА КАТО ПАРАМЕТЪР РЕФЕРЕНЦИЯ КЪМ СТРАНИЦА; II.4.OPERATOR == СРАВНЯВА ПО ВСИЧКИ ДАННИ II.5.OPERATOR< ЗА СРАВНЕНИЕ ЗА ПО‐МАЛКО НА ПОДАДЕНИЯ ПАРАМЕТЪР ОБЕКТ С ТЕКУЩИЯ ПО НОМЕР НА СТРАНИЦА II.6.ПРЕОБРАЗУВА / ВРЪЩА НИЗ ОТ ЧЛЕНОВЕТЕ НА КЛАСА II.7.OPERATOR<<(ИЗВЕЖДА В УКАЗАН ИЗХОДЕН ПОТОК) II.8.OPERATOR>>(ЧЕТЕ ОТ УКАЗАН ВХОДЕН ПОТОК) Направила съм това:
      class BookPage { private: int NumberPage; //номер на страница string Contents; //съдържание public: BookPage(int numberPage, string contents) { NumberPage = numberPage; Contents = contents; } BookPage() { NumberPage = 0; Contents = " "; } const int& getNumberPage()const { return NumberPage; } const string& getContents()const { return Contents; } void setNumberPage(const int& sNumPege) { NumberPage = sNumPege; } void setContents(const string& sContents) { Contents = sContents; } bool operator == (const BookPage& book)const { return this->NumberPage == book.NumberPage, this->Contents == book.Contents; } bool operator < (const BookPage& number) { return this->NumberPage < number.NumberPage; } friend ostream& operator <<(ostream& out, const BookPage& book) { out << book.NumberPage << " " << book.Contents; return out; } friend ifstream& operator >> (ostream& in, BookPage& book) { cin >> book.NumberPage >> book.Contents; return in; } };  
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване