Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от един месец използвам Приложението за запознанства наречено Tinder платих си за план gold  започнах да харесвам профили но не получавам харесвания някой може ли да ми каже защо използвах и boost но пак нищо не се получи снимките които съм качил са добре подбрани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вместо да плащаш за голд да си беше подбрал подобни на тая снимки

396cfc3df305ce04a87a9aefb79ab7ae.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ined написа:

Вместо да плащаш за голд да си беше подбрал подобни на тая снимки

396cfc3df305ce04a87a9aefb79ab7ae.jpg

В някои случаи дори и с кинти не върви брат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би още не си допаднал на никой или ви се разминават интересите.Аз лично съм скептично настроен към платените "запознанства"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грозен си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Amid We
      Здравейте! 
      Търся програма и линк за IPTV, но да не спира на всеки 5 минути, както например Da Player, BUL player с json плейлиста. 
      Или някакъв начин да се crack-не Da Player, BUL Player?

• от Igor Pavlov
      Безплатно. BUL Player.
      Днес видях доста полезен сайт във които можете да гледате БГ ТВ онлайн използвайки мобилно приложение BUL Player което работи на телефони и таблети.
      За да Гледate Българска Телевизия Онлайн изтеглете BUL Player от сайта: http://bgtvlive.com  и въведете този плейлист линк: http://bgtvlive.com/bg.json
      BUL Player e мобилно приложение което ви дава възможност да гледате телевизионни програми през вашия смартфон или таблет безплатно.  Научете как на bgtvlive.com
      Ето и видео:
      https://www.youtube.com/watch?v=mkxAqRzw6wI&t=22s
    • от aivanov1
      Здравейте! Днес ми направи впечатление един проблем с телефона ми Samsung J7 2017. Когато прозвучи нещо от говорителя (независимо дали е тон на звънене, мултимедия, уведомления и прочие), звукът отначало си тръгва нормално (в случая на max), а след няколко секунди започва драстично да намалява докато не стане много тих. Гледах настройките – всичко е наред. Моля за помощ!
    • от Ramiram
      Здравейте искам да си купя нов Телефон но незнам какъв да си избера за това исках да попитам и вас за вашето мнение кой телефон бихте ми препоръчали Huawei Mate 20 Pro Samsung Galaxy Note 9 Motorola One Nokia 8.1 това са едни от моделите но разбира се може и да си избера и други модели кажете си вашето мнение цената няма значение благодаря предварително
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.