Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте , решил съм да направя подарък за скъп човек и за целта съм избрал изработването на колата на човека в мини вариант ( мащаб например 1:18,24,43) Попаднах само на две български страници , които се занимават с това ,но реших да се допитам до вас .. ще се радвам да дадете едно мнение . :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, enforceR написа:

Здравейте , решил съм да направя подарък за скъп човек и за целта съм избрал изработването на колата на човека в мини вариант ( мащаб например 1:18,24,43) Попаднах само на две български страници , които се занимават с това ,но реших да се допитам до вас .. ще се радвам да дадете едно мнение . :)

Страниците не се занимават с нищо. Фирмите, на които са страниците, вероятно. Къде обаче е въпросът, на който трябва да се отговори?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, sliderum написа:

Страниците не се занимават с нищо. Фирмите, на които са страниците, вероятно. Къде обаче е въпросът, на който трябва да се отговори?

Бих искал да ми препоръчате някоя фирма , че тези във фейсбук ми изглеждат малко съмнителни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, enforceR написа:

Бих искал да ми препоръчате някоя фирма , че тези във фейсбук ми изглеждат малко съмнителни.

Аз въобще не знам за никакви такива фирми, дори не знаех че става въпрос, че страниците им са публикувани във фейсбук. Това не беше уточнено във въведението на темата. Да не би наистина да търсите фирма, която да ви направи модел в мащаб? Такива модели се продават готови, или на части и с голямо разноообразие за различни модели на различни марки автомобили. Съмнявам се, че има фирма у нас, която да прави истинска ръчна изработка, т.е да почва от нулата и да изработва и сглобява частите от изходни материали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...