Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравей те,имам следния проблем-viber  ми спря на таблета(имам и на телефон) изписаго няколко пъти след което го деинсталирах,свалих го наново след 10 опита и сега немога да го влезна в него да го активирам,отваря ся натискам продалжи да впиша номер исе изклучва изписва  viber спря,трих кеш рестартирах проверявах за актолизация на андроид на таблета и нищо,дайте съвет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли достатъчно място на таблета? Viber на паметта на таблета ли е или на карта в него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тела е има 4г свободно,незнам дали е от значение но съв в германия нета мие нее през wifi но е силен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, dumple_79 Dinkovi написа:

... сега немога да го влезна в него да го активирам,отваря ся натискам продалжи да впиша номер исе изклучва изписва  viber спря... и нищо,дайте съвет

Активирането става с код,получен от телефона на който имаш вече работещ вайбър.Иначе няма начин да получиш същия акаунт,при новата инсталация на таблета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок за кода ама аз немога да отворя viber зада го вкарам или даго сканирам изписвами вабър спря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, dumple_79 Dinkovi написа:

Ок за кода ама аз немога да отворя viber зада го вкарам или даго сканирам изписвами вабър спря

Този код,го иска още в началото по време на инсталирането на вайбър.Ако тогава не си го вписал,после наистина спира да работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, dumple_79 Dinkovi написа:

Ще го деинсталирам пак и ще пробвам но доколкото помня немие искал код

Тук изниква въпроса,с какъв интернет е таблета?Мобилен с телефонна карта или  wifi ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай viber, рестартирай устройството и го инсталирай отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С мобилен с тел карта, но мога даму пусна wifi през тела но пак през тел карта,сега немога и даго и сваля пък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, dumple_79 Dinkovi написа:

С мобилен с тел карта, но мога да му пусна wifi през тела,но пак през тел карта,сега немога и даго и сваля пък

Ако си с мобилния,ще получиш кода на телефонния номер ,който има и ще се получи друг акаунт.От къде го сваляш?Свалянето става от  Google play.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От google play го свалям ,след като го деинсталирах сега немога и даго сваля ,изписва че неможе дасе инсталира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, dumple_79 Dinkovi написа:

От google play го свалям ,след като го деинсталирах сега не мога и да го сваля ,изписва че не може да се инсталира.

Търсиш друга версия тогава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, dumple_79 Dinkovi написа:

Къде да я търся в  google play ли

Да.Да не пробваш да го теглиш през wifi? Трябва да си регистриран в Гогле плей с твой акаунт ,с мобилните данни,иначе пак не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи ли рестарт? Пробвай да изчистиш данните и кеша на "google play store" и "google play services"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих всичко и неще,пробвах да свалям дгуги приложения и става само с viber eпроблема и незнам на какво се дължи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, dumple_79 Dinkovi написа:

Направих всичко и не ще,пробвах да свалям дгуги приложения и става само с viber e проблема и не знам на какво се дължи

Някаква забрана за вайбър си задал из настройките.Няма как да гадаем за друго.Връщай фабрични настройки или мисли сам,къде си объркал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще попитам пак. Viber в паметта на телефона ли е инсталиран или на SD карта  ( ако има такава)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен устройството ти е старичко и просто новата версия на вайбъра не го подържа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...