Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър вечер.От днес съм собственик на SONY KD-43XF7596.Монтирах го.Вивакома си тръгна и тв си имаме.Имах мерак да сваля и да гледам филм.Свалих аз един филм .avi качих го на флашката  и след като я пъхнах нищо не се случи.Флашката е 4гб и формат fat32 тв-то обаче не я намира, форматирах я после на Ntfs ли какво беше там пак не ще.После на exFist нещо си.Пъхам и излизана телевизора че го засича но файловете вътре не ги намира.Пробвах директно от лаптопа с hdmi кабел , но не мога да направя връзката. Hp е лаптопа.Пробвах да се свържа и с телефона пак не успях.Някакви идей? Ръководства?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някакви ъпдейти телевизора които не си направил ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не съм ъпдейтвал.даже не знам как.сеха ще се разровя

Ъпдейтнат си е до последно.сега проверих.Туко ще се свързах и с телефона, но с usb не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изкл. тв. от контакта за 1мин. 

Пробвай с друга флашка в NTFS формат.

Инсталирай му VLC плеара и през него отвори флашката,

Ако не стане му връщаш заводските настр.

пп. Предполагам отваряш флашката с стоковия плеар ""Video""

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Илиан Димов написа:

Свалих аз един филм .avi качих го на флашката  и след като я пъхнах нищо не се случи.

Не на всеки телевизор,като пъхнеш флашка се случва нещо,както при компютрите.Трябва през менюто на телевизора да я намериш(обикновено през Media play),за да пуснеш съдържанието.За HDMI връзката пък трябва да превключиш на съответния вход.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Димитър 59 написа:

Не на всеки телевизор,като пъхнеш флашка се случва нещо,както при компютрите.Трябва през менюто на телевизора да я намериш(обикновено през Media play),за да пуснеш съдържанието.

При Андроида като се сложи флашка/диск след няколко секунди се появява меню което пита чрез кое приложение искате да бъде отворена .

Ако не се появи менюто което се случва понякога се отваря чрез приложенията които са на дисплея например "Video" 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Pig написа:

Ако не се появи менюто което се случва понякога се отваря чрез приложенията които са на дисплея например "Video" 

Казах същото с други думи.Явно питащия не отговаря,защото чака ,автоматично да тръгне всичко,на готово.Както с HDMI връзката...Правилно си казал ,,което се случва понякога".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Илиан Димов написа:

Добър вечер.От днес съм собственик на SONY KD-43XF7596.Монтирах го.Вивакома си тръгна и тв си имаме.Имах мерак да сваля и да гледам филм.Свалих аз един филм .avi качих го на флашката  и след като я пъхнах нищо не се случи.Флашката е 4гб и формат fat32 тв-то обаче не я намира, форматирах я после на Ntfs ли какво беше там пак не ще.После на exFist нещо си.Пъхам и излизана телевизора че го засича но файловете вътре не ги намира.Пробвах директно от лаптопа с hdmi кабел , но не мога да направя връзката. Hp е лаптопа.Пробвах да се свържа и с телефона пак не успях.Някакви идей? Ръководства?

За да ти се стартира флашката автоматично,натискаш бутон Home на дистанционното и влизаш в : Настройки/Системни настройки/Настройка/ USB авт.стартиране: Вкл. Ако не ти се виждат филмите на флашката натискаш лилавото бутонче на дистанционното.Съответно после няма да ти тръгнат субтитрите,защото са изключени по подразбиране,включват се от дистанционното ,бутон с "квадтрат с точки в долния край",от него си избираш енкодинга на твоите субтитри,докато тръгнат.Не е нужно преди това да ги енкодираш на компютъра си,само трябва да са със същото име ,като филма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, miroslavm написа:

За да ти се стартира флашката автоматично,натискаш бутон Home на дистанционното и влизаш в : Настройки/Системни настройки/Настройка/ USB авт.стартиране: Вкл

Това за кой Андроид се отнася ? Или за телевизори без Андроид ?

При осмицата го няма този начин ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.Довечера ще пробвам и ще пиша. В крайна сметка в кой формат да си оставя usb флашката (4гб) fat32 ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NTFS 

Вземи 128гб. флашка или SSD диск да гледаш 4к филми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Илиан Димов написа:

Благодаря за отговорите.Довечера ще пробвам и ще пиша. В крайна сметка в кой формат да си оставя usb флашката (4гб) fat32 ли?

Да,това е правилният,по подразбиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почвам да вдигам кръвно.Пробвах с външен хард и веднага го засече.Бях го вкарал в Usb входа.пробвам сег апк с флашката на фат32 формат и това излиза

_20190702_180053.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе съм ти написал с кое приложение се отваря флашката/диска казва се ""Video""

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Илиан Димов написа:

...пробвам сега пак с флашката на фат32 формат и това излиза

_20190702_180053.JPG

Това ти е флашката.Сега трябва да я отвориш с бутона,,open",който се вижда на снимката ти(от дясно) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Димитър 59 написа:

Това ти е флашката.Сега трябва да я отвориш с бутона,,open",който се вижда на снимката ти(от дясно) .

Как ше я отвори като бутона е сив и дефакто неактивен !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха.Няма как да се натисне open  и повтарям че нито в албум излизат снимките ,нито във video излизат клипове филми и тн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Илиан Димов написа:

Хаха.Няма как да се натисне open  и повтарям че нито в албум излизат снимките ,нито във video излизат клипове филми и тн.

От диска нали сичко тръгва ?

Смени тази флашка с някоя друга явно е че не работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от nikolayykolev
      Привет! 
      Имам проблем с връзката между PS3 и телевизор. От скоро с пускането на играта започва да излиза черен екран и в горния ъгъл ми изписва HDMI (както когато го пускам). Друг път ми дава черен екран и така си остава. Пробвах с HDMI 1, HDMI 2, HDMI 3 - проблема е еднакъв, където и да свържа кабела. Взех HDMI кабел от приятел, но при него дори не излиза картина и звук, а само черен екран. Моля за съвети...
    • от leonsanchesss
      Здравейте хора проблема е следният инсталирах си  драйверите за usb-връзка (всичко точно) след което реших да ги инсталирам и за wifi-връзка при което нещо не се получи (явно съм объркал нещо) и решиш да ги деинсталирам и инсталирам наново с usb-връзка отново (принтера си работи както трябва) но лампичката за wifi не спира да свети (явно се свързва към wifi) има ли начин да се премахне това.Моделът на устройството е HL-1223WE.
    • от Krasimir Cwetanow
      здравейте имам следния проблем. флашката е 64гб san disk всичките ми снимки са на нея, работя с лаптоп операционата система е win 10. какво става- слагам флашката в лаптопа той издава звук че флашката е свързана дори излиза и в моя компютър, когато тръгна да отварям флашката просто не ми дава забива всичко , когато я изкарам и лаптопа се оправя . Сложих флашката на телевизора да я пробвам там и тръгна излезнаха всички снимки , пробвах на друг компютър и пак не стана моля за помощ
    • от bumblebee
      Опитвам се да копирам 7 гб. файл в една флашка, която има около 14 гб. свободно място - не стана. Пробвах с формат и прочие на NTFS дава грешка, както и да е - пробвам с друга (64 гб.), на която имаше около 6 гб. свободни, изписа ми че ми трябва още поне 1 гб и малко да събера файла - окей, изтрих малко неща - сега има около 10 гб. свободни, но все още ми изписва, че няма място...
      Нещо системата ли ми е прецакана или...?
    • от GermanecaBG
      Здравейте! Пред мен има два лаптопа. Единият е по-стар Asus X501A, а другият сравнително нов на 18 месеца ASUS X540SA. Разглеждах дъното на двата лаптопа с програмата CPU-Z и ми направи впечатление, че на по-старият модел му показва пълна информация за РАМ паметта (слотове, производител и т.н.). Докато на уж по-новият модел такава информация липсва. Дали има вероятност на модела Asus X540SA РАМ паметта да е запоена или менте? Ще покажа снимки.
      Ето тук е инфо за Asus X540SA

Ето и за модел Asus X501A
      exotic girl names and meanings

Лаптопите не съм ги отварял!
  • Дарение

• Добави ново...