Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мих. Люз.

Каква или колко е границата от предупреждения, след които следва колене?

Препоръчан отговор

Засега имам 3 точки предупреждения. 

3 точки предупреждения

Няма ограничения в момента 

Ал Гор, обещах ти да те псувам и ще те псувам. 

След колко псувни ще съм заклан? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пробвай нервите на модовете, ако това не свърши работа, тегли една на Калин и той със сигурност ще те резне.:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма граница. По персонална преценка е. Ако ти спешно, може и веднага. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има граница, глобалният модератор е забравил. При всяко нарушение, което е рецидив срокът на наказание се удвоява, а при 10 точки предупреждения акаунта се блокира автоматично завинаги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, 

за това питах. 

Кой решава и начислява точките, господин Калин? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По една е всеки път. Но по преценка на глобалният модератор или администраторът, които имат право на налагат ограниченията, ако нарушението е по-сериозно и явно пренебрегване на правилата или изключителен рецидив, могат да се дават и повече от една точка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак благодаря, отговорено е на въпроса ми и го смятам за изчерпан. 

Аз съм сериозен рецидивист, тогава, получил 3 точки одма. Гордея се. 

Поздрави! 

преди 2 минути, Мих. Люз. написа:

Пак благодаря, отговорено е на въпроса ми и го смятам за изчерпан. 

Аз съм сериозен начинаещ рецидивист, тогава, получил 3 точки одма. Гордея се. 

Поздрави! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То във форума си е някакъв вид комунизъм. Но за да станеш партиен "член" трябва да си някой на някой. Не можеш да станеш модератор ей така. трябва да си на някой нещо и чак тогава може да се намери място в партията. А тези преДУП(р)Ежнения са една голяма простотия.

Преди години бяха сменили визуалният интерфейс на форума с един много грозен и неудобен. Тогава бях написал, че форума беше заприличал на "кенеф". Естествено последва една много силна вълна от хейт и всякакви огън и жупел по мен. Сега ще напиша, че "рибата се вмирисва от към главата". Калинчо и компания съпартийци да се досещат защо се изгуби изведнъж интереса към форума в един определен период. А със статии за програми, които не можеш да изтеглиш от сайта с един клик няма да се върне славата на това което беше преди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ice_lion__01 написа:

То във форума си е някакъв вид комунизъм. Но за да станеш партиен "член" трябва да си някой на някой. Не можеш да станеш модератор ей така. трябва да си на някой нещо

Трябва да си сол т*шак на някой.И това не е само в калдата, а и в живия живот е така и то в световен мащаб.Така,че избора се свежда до ,,Да умреш прав,  или цял живот да живееш наведен,,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да да, аз като казвах, че няма граница, точно това имах предвид, че може и без да имаш предишни точки да отнесеш 10 на куп и да приключи кариерното ти развитие. 

Другото вече беше обяснено от администрацията. :emoji_smiley-03:

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...