Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър ден,

Търся слушалки до около 100 лева. Търся възможно най-качественият и балансиран звук за този бюджет. Надявам се, да са добри за дъбстеп, но и за вокална музика, която ще преобладава, например Поп и класическа музика, може и Рап от време на време :D . Знам, че за тези пари не мога да очаквам много, но се надявам да намеря добър избор. За момента се спрях на тези двете - "Superlux HD 681 EVO" и "Audio-Technica ATH-M20x". Надявам се някой, който разполага с тези слушалки, да сподели опитът си, пък ако ги познава и двата моделя едновременно - още по-добре. Имаше и едни по-евтини - "Sony MDR-ZX310", които в Амазон имат доста висока оценка, но предположих, че за моя бюджет мога да взема нещо по-добро от тях. В интернет прочетох доста противоречиви мнения и не успях сам да направя този избор. Ще съм много благодарен, ако някой може да ми помогне да направя възможно най-добрата покупка, също съм отворен и за други марки и модели, но от моето търсене се спрях на тези. :)

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив - за тези пари може да намерите наистина балансиран и добър за този бюджет звук.
Освободете си един час и отидете в технополис - ще се изненадате колко марки и вида слушалки има в този ценови диапазон със съвсем не лоши параметри.
Да не говорим, че повечето модели можете и да ги пробвате на място и да имате представа кое как свири, преди да купите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony MDR-ZX310, 

Изобщо няма да ги коментирам. Това са "пълни дървета" откъм звук.. Единственото предимство е комфорта.

При Superlux получаваш много, за качество/цена. Съвета ми е да се спреш на техен модел.

Даже, ще ти останат и средства да си смениш падовете (ако е необходимо) с по качествени и получаваш перфектната бюджетна слушалка.

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Сонито му е такава цената защото не става за нищо. Имах такива подарък към един плеер на сони и ги разкарах.

В този ценови клас в който търсиш - слушалките са AKG - няма кой да свири по-добре. Може да прослушаш различни марки преди да купиш.

Ето тези препоръчвам  https://slushalki.net/jichni-slushalki/akg-k518-le-dj-673

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.07.2019 г. в 23:34, AGD написа:

На Сонито му е такава цената защото не става за нищо. Имах такива подарък към един плеер на сони и ги разкарах.

В този ценови клас в който търсиш - слушалките са AKG - няма кой да свири по-добре. Може да прослушаш различни марки преди да купиш.

Ето тези препоръчвам  https://slushalki.net/jichni-slushalki/akg-k518-le-dj-673

Относно AKG-тата, определено си заслужават като мога да потвърдя, че за тези пари слушалките свирят доста добре и даже в момента слушам от тях. 😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...