Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

A.com

Зареждане на програми на заедн фон

Препоръчан отговор

преди 3 минути, sliderum написа:

След като не желаеш да го има в стартъпа и го стартираш ръчно, което може да ти попречи на прословутото ръчно попълване на форми за логване, ще трябва. И ако не стане по метода, за който те е посъветвал Дарки, другият начин е да ти напише някой код, който да менажира процесите точно за твоите изисквания. Може и да има специални програми с подобни функции, но това значи да си инсталираш още един допълнителен софтуер...А може би има и вградени в ОС-ма инструменти, които да вършат настройките на това което искаш...всъщност не може би, ами направо си има, в уина има какво ли не, ако се забиеш да прегледаш в System32/64. Само че аз не ги знам.

То, че ти има - има ги. Run - minimized. Ама не работи.

Я, Интернет Експлорер 11 в Уин7 се стартира минимизиран. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да се заяждам, нека все пак позная - въпросната "поща" е АБВ ? Или Mail.bg ?

Защото Gmail не изисква повторно въвеждане на паролата след като веднъж си се логнал, да не говорим че може да влезеш с няколко Google акаунта едновременно и така нататък...

Все пак: Дори и за АБВ си има АБВ Уведомител както за Chrome, така и за Firefox, с който не е необходимо многократното и безсмислено въвеждане на пароли дори и за повече от един имейл адрес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, [email protected] написа:

Без да се заяждам, нека все пак позная - въпросната "поща" е АБВ ? Или Mail.bg ?

Защото Gmail не изисква повторно въвеждане на паролата след като веднъж си се логнал, да не говорим че може да влезеш с няколко Google акаунта едновременно и така нататък...

Все пак: Дори и за АБВ си има АБВ Уведомител както за Chrome, така и за Firefox, с който не е необходимо многократното и безсмислено въвеждане на пароли дори и за повече от един имейл адрес.

Въпросните пощи са 2 - yahoo mail и google mail. АБВ и mail.bg пощи не използвам. 

Понеже визираш първото ми мнение - паролите ми за пощите ми са по 30+ знака. Писането им отнема известно време, и като ме прекъснат се налага да започна отначало(в yahoo, че там не ми се предлага възможност да видя какво съм писал). Обаче проблема е генерален - Run -> minimized не работи. Сега се ровя из нета. Предлагат се всякакви решения- Bat файлове, vb скриптове и универсално решение няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току-що пробвах минимизираното стартиране - при някои програми работи - при други - не. Win 10 X64

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...