Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели! 

На 20 съм ( февруари 2000) ;

Завърших скоро и да ви кажа ... не претендирам за голяма заплата. 

Макар и немалкия ми опит и знания в случая съм поставен в доста тегава ситуация и спешно ми трябва някаква работа като графичен дизайнер , logo creator или монтажист на видеа

за да изкарам някакви читави пари. 

Като цяло имам най - много опит в логогата и също така и във видеата.

Общо взето в България , а и по света колкото и да си добър в дадената сфера винаги може да не отговаряш на косвените критерии при интервюто за работа при работодателя. 

Имам регистрация в онлайн обявите , но времето ми е ограничено.

Там ти отговарят по закон в порядъка от 4 дни до седмица/две.

И все пак ако имате излишно време , се надявам някой да може да ми помогне и да драсне по един коментар. 

Също , ако случайно сте се натъкнали или сте чули нещо или пък познавате някого, който търси човек на такъв тип длъжност , също нека пише в темата. 

Благодаря предварително !

П.С.

Основното е да мога си покривам прилично разходите за различни видове такси , данъци и вкл. квартира.

И в крайна сметка 

за мен е по-важно да си работя по специалността, да навляза още повече в материала, а възнаграждението ще си дойде с течение на времето - ако са доволни от мен,ако съм пожънал някакви резултати. 

За мен работата е като огледало.

Отношението ти към нея показва отношението ти към теб и другите . Дали ще се отнесеш безхаберно или с внимание.

В случай , че търсите човек , подхождащ коректно и сериозно към задачите и поръчките , отделящ внимание над детайлите , съм отворен за всякакви предложения : ) ;

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Ето ти линк. Може да се пробваш. 

Благодаря ,  ще  го имам   предвид и все пак ще се радвам  за още предложения.  Като цяло съм имал  досег с фрийлансърството  ,  но смятам    да го оставя     в   по- късен етап.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Raze написа:

А нещо да покажеш, което си правил? Линкове някакви с примерни твои произведения?

received_231398931227769.png

received_1073078353029255.png

received_229131344781788.png

Screenshot_20200225-111813_Gallery_compress15.jpg

Screenshot_20200225-111829_Gallery_compress19.jpg

Screenshot_20200225-111838_Gallery_compress39.jpg

Screenshot_20200225-111808_Gallery_compress87.jpg

Screenshot_20200225-111758_Gallery_compress2.jpg

Screenshot_20200225-111746_Gallery_compress69.jpg

Screenshot_20200225-111752_Gallery_compress45.jpg

FB_IMG_1582621075734.jpg

Screenshot_20200225-111627_Gallery_compress74.jpg

20200225_110629_compress21.jpg

Screenshot_20200225-111739_Gallery_compress16.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Conception.design.view написа:

received_231398931227769.png

received_1073078353029255.png

received_229131344781788.png

Screenshot_20200225-111813_Gallery_compress15.jpg

Screenshot_20200225-111829_Gallery_compress19.jpg

Screenshot_20200225-111838_Gallery_compress39.jpg

Screenshot_20200225-111808_Gallery_compress87.jpg

Screenshot_20200225-111758_Gallery_compress2.jpg

Screenshot_20200225-111746_Gallery_compress69.jpg

Screenshot_20200225-111752_Gallery_compress45.jpg

FB_IMG_1582621075734.jpg

Screenshot_20200225-111627_Gallery_compress74.jpg

20200225_110629_compress21.jpg

Screenshot_20200225-111739_Gallery_compress16.jpg

Ниското качество на някои е заради компресирането ( kb ) , включително едната не я приемаше от компютъра за това я скрийншотирах от телефона ( както всички знаем съгласно правилата и   условията тук  в сайта   /  блога  общото  място   ,  което трябва  да заемат     не  трябва   да   надвишава    1024 kb ). 

Благодаря за разбирането ! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Conception.design.view написа:

Макар и немалкия ми опит и знания...

До тук!

Ти си на 20, какъв НЕмалък опит и какви НЕмалко знания?
Знаеш ли един програмист колко години след средното си блъска тиквата в университета за да вземе прословутата хартийка дето го глави за ЗАВЪРШИЛ специалист? За графичния дизайн и т.н. да не говорим. Изисква се учение, труд труд и пак труд.
Ясно ми е че като всеки и ти си имаш мечти и цели и ти желая да ги постигнеш че дори и да ги надминеш, НО като за начало трябва да слезеш на земята.
Щом като ти е толкова спешно да хванеш работа и да имаш доход, нямаш право на много претенции, съгласен съм единствено с това че всеки трябва да си знае цената и все пак има моменти когато се явява по-важното нещо от това а именно да оцелееш, тогава нямаш никаквъ избор.
Затова хващаш някаква работа и работиш, доколкото знам в България вече плащат доста по прилични пари отколко по времето по което я напуснах, знам че не е като да вземаш 2-3-5К лева но да кажем че хилядарка и нещо май вече на всякъде дават(къде официално, къде не).
Ся да предположа че си отишъл в София, е лошо няма, хващай се някъде, магазини за техника, строежи, бензиностанции...
...човек трябва да почне от някъде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо хубаво, което можеш да направиш, е да хванеш и да събереш избрани работи в сайт, който да ти служи за портфолио, а защо не и в печатен формат, който да раздаваш на потенциални клиенти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши на имейлите за контакти на фирмите в София занимаващи се с графичен дизайн и им прати различни твой проекти. Има и други фирми освен изброените от мен. Потърси ги в Гугъл. 

https://beshared.bg/service/Creative

https://webnime.com/графичен-дизайн/

https://atera.bg/

https://foriworks.com/

Можеш да си направиш регистрация на LinkedIn и да пишеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отворен съм за още мнения    , вече си изграждам някаква представа   и ще видя  какво  ще  правя  .

Благодаря на всички !     👌

Ако някой  иска  да    даде  съвет    -   да       не        се    колебае      -  да го дава   !

Отворен съм     за всякакви     мнения  за   решение   на     проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Да управляваш 10г. и да поискаш рестарт на държавата, означава, че признаваш провала и некадърното си управление!ЕЙ, ....., НЕ ПИПАЙ КОНСТИТУЦИЯТА В МОМЕНТ КОЙТО ДЪРЖАВАТА Е НЕСТАБИЛНА,ЗА ДА ЗАПАЗИШ СЕБЕ СИ КАТО ПОЛИТИК И ДА ОТРЕЖЕШ ТВОЯ ЛЮБИМ РАДЕВ,това е лично, не ги смесвай!
      https://www.vbox7.com/play:26429ee03d
      ГЕРБ внесе проекта за нова Конституция в парламента (ДОКУМЕНТ)
      https://www.vbox7.com/play:96de596c0d
      Джамбазки: Броят на депутатите трябва да бъде намален, важно е и как се избират те
      Трябва ли да се свика Велико народно събрание?
      https://www.vbox7.com/play:72161771cb
      "Изобщо не трябва да се коментират предложенията на министър-председателя. Призовавам всички, които милеят за бъдещото на Българя, да не попадат в капана на Борисов".
      Това заяви президентът Румен Радев, който пристигна във Варна. Според държавния глава целта на внесената от ГЕРБ днес проектоконституция е да не се говори за корупцията.
      "Това е подмяна на дневния ред. Дневният ред е един оставка – незабавна и безусловна", каза Румен Радев.
      БОРИСОВ ОТНЕ ИНИЦИАТИВАТА НА ПРЕЗИДЕНТА ЗА КОНСТИТУЦИЯТА
      ДОГАН ПАК СЕ МЕСИ-"РЕСТАРТЪТ Е НЕИЗБЕЖЕН ИЗХОД ОТ СИТУАЦИЯТА-
      ами нали той е авторът на речта на Борисов , по всичко личи че е така?!
      Спрете Догани Пеевски, те дирижират, те управляват държавата, Бойко е маша в ръцете им!

https://live.bstv.bg/  
      Борисов: Свикване на ВНС, намаляване на депутатите на 120
      Топ разузнавач от Генщаба призова: Радев, разжалвай Борисов! Не може български генерал да спи гол с пачки евро, злато и пистолет! Бойко Боорисов петни пагона, време е да бъде разжалван.Вижте петицията, която Димитър Димитров публикува на стената си във фейсбук:
      Президентът на РБългария и Върховен главнокомандващ Въоръжените сили на РБългария Румен Радев да подпише Указ, с който да разжалва генерал-лейтенант Бойко Борисов във военно звание „редник“!

На 1 септември 2001 година с указ на Президента на Република България Петър Стоянов Бойко Борисов е назначен на длъжност главен секретар на МВР и е повишен в звание „полковник“ от МВР. На 8 януари 2002 г. е удостоен със званието генерал-майор от МВР. На 25 юни 2004 г. е удостоен със званието генерал-лейтенант от МВР.
      1. Не може български генерал да спи полугол в спалнята си, а до него 1 милион евро и кюлчета злато.
      2. Не може български генерал да нарича български журналисти „мисирки“, председателя на Народното събрание „Кърджалийска п…ка“, протестиращите наши деца срещу режима на кабинета „Борисов -3“ тулупи и тъмни сили.
      3. Не може един български генерал да псува наши и чужди политици.
      4. Не може един български генерал да обижда вече трета година аса в авиацията генерал-майор Румен Радев, настоящ президент на РБългария.
      5. Не може един български генерал да се заканва, че ще „изгори“ евродепутата Елена Йончева- български журналист отразила през годините във филми и интервюта събитията в много горещи точки в света, където са се водили реални военни действия.
      6. Не може един български генерал сутрин да говори едно, на обяд второ, на вечеря трето, след като се наспи четвърто, като е забравил какво е говорил само преди един ден.
      7. Не може един български генерал да нарушава Закона, който гарантира сигурността му, а сам да управлява държавната джипка вместо служител от НСО и да кръстосва с нея …цяла България когато си иска и както си иска.
      Един български генерал-лейтенант трябва да е изградена личност с висок морал и уважение към пагона! Пример за българските офицери, генерали и адмирали.
      Генерал-лейтенант Бойко Борисов за аморално поведение и уронване престижа на военната униформа и военно звание, трябва с Указ да се разжалва във военно звание „редник“!
      Вече има подобен случай в началото на Прехода!
      През 1992 г. по време на управлението на СДС генерал-полковник Кирил Косев е обвинен по политически причини и президентът Желю Желев подписва Указ № 109, с който му отнема генералското звание (но не го лишава от него) и го разжалва във военно звание „редник“. В указа, за който Кирил Косев научава от вестниците, е посочено, че „за деяния, граничещи с престъпления в МО и МВР, се отнемат генералските звания на ген. Косев от МО и на генералите Кумбилиев и Тончев от МВР“.
      Димитър Димитров 11.08.2020г., 06.00ч.
      Кадрови офицер от РУ-ГЩ, Разузнавателно управление на Генералния щаб, отдел „Нелегално разузнаване“ 01.09.1978.-01.09.1993.

Извънредно обръщение на Президента Румен Радев към народа (14.08.2020)
      Една неистина за протестите в България
      НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МЕ УБЕДИ,ЧЕ НЯМА ДРУГ НЕВЪЗВРАТИМ НАЧИН ДА СЕ ОТЪРВЕМ ОТ НАГЛЕЦА БОРИСОВ И ГЕРБ-ГРОБАРСКАТА. ВСЕКИ ЧОВЕК СИ ИМА АХИЛЕСОВА ПЕТА, ВСЯКА ПАРТИЯ СЪЩО.
      Протестно шествие пое на поход към Орлов мост
      София на живо от протеста:Какво му е на лицето на мъжа, ха, познайте! -
      Борисов и денс не подаде оставка...заяде се пак с президента,
      Чуди се в какво да се хване, май тотално изперква!
      ...яко слушка ..онези... но АФИС:ПОЛОВИНАТА ОТ БЪЛГАРИТЕ ИСКАТ ПРЕДСРОЧНИ ИЗБОРИ

Борисов се подигра и с пожара по границата,който е тормоз голям за потърпевшите и с протестиращите,които за него са неразумни деца! Представяте ли си каква наглост!!! Явно всички сме малоумни щом го търпим!!!
      "Думата е ваша" с водещ Стоил Рошкев (10.08.2020)
      ТОЛСИСТЕМАТА ГЪЛТА ОЩЕ 140 МЛН. ЛВ., ПРИХОДИТЕ - 4 ПЪТИ ПО-МАЛКО
      Проф. Иво Христов: Защо нямаме истински политически елит? Олигархията не го допусна чрез мутрите!

Протестиращи отново излязоха на протест в центъра на столицата.Полицайчетата цървули за жълти стотинки!Симеонов-еничарин.
      ДАЙ АКЪЛ – ВИЖТЕ НОВАТА НИ РУБРИКА НА ПЛОЩАДА
      За пореден ден те се събраха в "Триъгълника на властта". Очаква се да се проведе традиционното шествие от Министерски съвет през Софийския университет до "Орлов мост". Мощна буря удари някои квартали на София. В центъра все още валежите не са силни.
      Яйца и домати полетяха към сградата на министерски съвет. A жена с вувузел започна да танцува сама хоро сред разбитите яйца и домати. Полицията се опита да я отстрани, но не успя и тя продължи протестното си хоро.От снощи на трите възлови кръстовища са издигнати палаткови лагери, а движението е блокирано от пейки, палети и контейнери за боклук. Протестиращите отново настояват за оставката на правителството и на главния прокурор.Протестиращите се укрепиха на Орлов мост, блокада и пред РекторатаПо-рано днес от СДВР заявиха, че блокадите отново ще бъдат премахнати. "Отговорността ще се носи от нарушителите на закона. Законът е един за всички", каза директорът на СДВР главен комисар Георги Хаджиев. Той подчерта, че за униформените това не е война, както е за протестиращите и няма да позволят протестиращите да окървавят демонстрацията.
      ПРОТЕСТИРАЩИТЕ СА СЕ СЪБРАЛИ В РАЙОНА НА ПРЕЗИДЕНТСТВОТО И МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ ЗА 31-ВА ПОРЕДНА ВЕЧЕР С ИСКАНЕ ЗА ОСТАВКА НА ПРАВИТЕЛСТВОТО И НА ГЛАВНИЯ ПРОКУРОР ВЪПРЕКИ ДЪЖДА В СТОЛИЦАТА. ПО -РАНО ТАЗИ ВЕЧЕР  ЧАСТ ОТ РАЗПОЛОЖЕНИТЕ В РАЙОНА ПАЛАТКИ ПОСТРАДАХА ОТ РАЗРАЗИЛАТА СЕ БУРЯ.

Автошествие с искане за оставки се проведе в София. То беше организирано от познати политически лица и тръгна с автомобили от Националния исторически музей. Участниците обиколиха всички места в града, където според тях са се извършвали икономически и политически престъпления.Шествието приключи край площад „Независимост”, за да се включи в протеста тази вечер.
      "Трябва да има оставка незабавно. Ако Борисов сега похарчи парите и приеме негов си бюджет, с неговото разбиране, следващото правителство ще бъде в драма", смята Александър Томов.
      "Изходът е ясен и само един - оставка в следващите дни”", посочи ген. Димитър Шивиков.
      "Полицията предупреди, че блокадите в столицата ще бъдат вдигнати"
      ХА ТАКА!!!
      Полицията ли организира блокадите, та обещава да бъдат вдигнати ? !

Автошествие с искане за оставка се проведе в София
      https://www.vbox7.com/play:e325dda998

08 август 2020.,Плевен
      Анита Христова Трифонова

• от UTRR5471
      Здравейте! Имам малък проблем. Може ли да ми кажете къде точно в паметта на компютъра (в коя папка) се записват стикерите направени във Paint3D? Трябва ми изрязано изображение и заради това. Ако имате други варианти ще се радвам да ги чуя
      Бате Бойко е индианец от тулупски произход, може и да нема ланец, но е кръгъл идиот - сатирична песен деца на жълтите павета София протеста "Народът срещу мафията" Нямам нищо общо с песента, просто не е в мой стил.
      Бойко Борисов под карантина, осмяха го в песен - Неизбежния Караколев - 24.07.2020
      Борисов, чао!
      Ние не крадем песента от "Шоуто на сценаристите". Направихме версия на тази песен в изпълнение на Гергана от SpeechLab 2.0. Оригинала на песента е "Bella Ciao".

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване