Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!Без да искам съм изтрил около 30-40 снимки от телефона (бяха на SD card) както и да е върнах снимките с едно приложение от Google Play, но забелязах,че са замаглени (КАЧЕСТВОТО НА СНИМКИТЕ БЕШЕ ДОБРО И ОРИГИНАЛИТЕ ПО ПРИНЦИП СА ЧИСТИ).Въпроса ми е има ли начин да ги върна default и ако да какъв е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голяма грешка е, че си ги възстановил пак на мемори картата. Тази операция трябва да се прави на компютър, картата се слага в четец, свързва се през USB порт, и възстановените снимки се записват на харддиск.

Качи някъде в интернет някоя от възстановените снимки, и дай линк, да видим за какво точно "замъгляване" става дума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казал да прикачваш снимката в поста си. Качи я някъде, като файл, несмалявана, необработвана.

Ако так изглежда реално, като това, което си показал - значи нищо не си възстановил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, което си качил, е с размер 360х216 пиксела, и няма EXIF. Тоест, както казах - не си успял да възстановиш снимките. 

След изтриването, записвано ли е нещо друго на картата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, нищо не е записвано.Изтритите снимки бяха изтрити по погрешка, защото триех едни снимки,който бях пращал във Viber те бяха около 6-7.Тази снимка беше с по-добро качество от това, което съм качил въпреки, че е снимана преди 4-5 години когато бях с телефон на който камерата (задната) му беше 8mp.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е файла който вие сте снимали преди години!

Това което сте качили или е някакво умалено визуализиране на галерията ви със снимки който прави телефона ви или софтуера с който сте възстановявали снимки просто ви демонстрира, че може да върне снимките ви, но след като го закупите или ъпгрейднете до "Pro" версия ... тука гадая защото информация за използвания софтуер както знаете няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай, казах ти какво трябва да се направи:

преди 29 минути, RudeBoy написа:

на компютър, картата се слага в четец, свързва се през USB порт, и възстановените снимки се записват на харддиск.

За начало пробвай с Recuva, задай ѝ да сканира за изображения по цялата карта. После маркирай тези със зелена точка, само те са оцелели, и ги възстанови някъде върху харда.

Ако Recuva не се справи - ще мислим за по-сериозни програми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да ви дам оригиналният файл, защото е изтрит.Благодаря ви за съдействието и затова,че ви занимавах с мойте глупости!Лек ден! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да ви дам оригиналният файл, защото е изтрит.Благодаря ви за съдействието и затова,че ви занимавах с мойте глупости!Лек ден! 

преди 2 минути, adersa написа:

До колкото съм запознат с правилата на форума теми започващи с заглавие ВЪПРОС би трябвало да се трият .

Извинете ме не правя много често теми в форуми. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не казваш приложението с което си върнал снимките.

Ако е Google Фото, и телефона е направил бекъп (резервно копие в google акаунта) на снимките, преди да са изтрити.

Обикновено се виждат мъгляви и не на фокус , при спрян интернет достъп (мобилни данни или wi-fi) на смартфона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от V_B
      Здравейте, искам да ви попитам как мога да премахна фокусните линии. Използвам Canon M50 заедно с Elgato cam link 4K. Виждам това, което се вижда на камерата на моят компютър, въпросът ми е как мога да направя, че да се вижда изображението без линии и т.н.

• от phoenix_x
      Здравейте, 
      обръщам се с помощ към форума и много ще се радвам ако проблемът мога да го разреша с ваша помощ. Ако не здраве да е.  Фотоапаратът е доста стар, но до сега правеше хубави снимки. Та проблемът е, че когато се правят снимки излизат линии/ ивици. Ако се снима със светкавица не си личат толкова, ако това е от значение. 
    • от nedqlkow
      Здравейте колеги,
      тъй като съм сравнително нов в използването на SSD, имам един вероятно елементарен въпрос, чийто отговор не знам. Използвам SSD с общ размер 240 GB, разделено на 2 партишъна, съответно един с приблизителен размер 80 G, който е системен и още един с приблизителен размер около 130 GB, който използвам за инсталиране на игри в общия случай. Въпросът ми се състои в следното:
      В интернет намирам информация, че за правилната работа на един SSD диск, следва да се предвидят поне 20% от неговия общ капацитет, които да бъдат незапълнени. В моя случай, от първият партишън имам свободни около 40GB, а от втория - 10, или грубо около 50 общо за двата, което имайки предвид общия размер от 240GB, се равнява на малко над 20%. Това, което се чудя е дали сметките ми са правилни? Тоест, дали следва незапълнен да бъде 20% от общия капацитет на SSD-то, независимо на колко части е разделено то или следва да има 20% незапълнени от всеки създаден партишън?
      Надявам се, че съм успял да обясня какво ме интересува.
    • от ZTT7
      Здравейте. Имам проблем с качването на един клип в канала си, който изтеглих от мрежата и на който поставих субтитри, но има фонова музика, която се оказва е с лиценз, поради което ми дава, че има иск за нарушаване на авторски права. Канала от който изтеглих клипа е решил този проблем, като под видеото, неизвестно за мен как, е упоменал - Коя е песента, Кой е изпълнителя, Кой е албума, Кой е автора и най вече, че Лиценза е в полза на YouTube от някакви там компании и 9 сдружения за музикални права. При качването на видеото не открих възможност някъде това да упомена и аз, за да не бъда в нарушение! Изгледах няколко видеа на youtube в които уж обясняват кое - как е, и що е, но за това не чух и дума. Има ли някой който да е в час с тези лицензи и да знае как стават нещата? Ще бъда много благодарен!
    • от Helmith
      Здравейте ! 
      Имам следния проблем : Става въпрос за Panasonic DP-C265, забравена е паролата за service  менюто, как мога да я ресетна ?
      Благодаря, предварително !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване