Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,имам един въпрос.Имам комплект 2  спикара и 1 бифер преди време съм си взимал нали уж комплект аудио,имам и едни по-стари където на скоро им смених кабела и работят. възможно ли е да свържа и двете системи към компютъра едновременно гледах из нета и клипове но не можах да ги направя нещо не го разбирам или... от зад на компа имам 3  жака,в зеления си работят както трябва  има ли начин да направя някои от другите жакове да работят ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на колоните? 

току-що, JKirilov написа:

Не! Не може!

Но все пак дай снимки?

Може към един вход два или повече усилвателя, но нека видим какви са колоните и ще напиша как. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш пари, решението е един ресивер 5.1, в който да свържеш всички колони и суббуфера ( ако това, дето си написал "бифер" е такова).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, B3M2W0 написа:

Ако имаш пари, решението е един ресивер 5.1, в който да свържеш всички колони и суббуфера ( ако това, дето си написал "бифер" е такова).

Ако са активни комплекти, най-много да успее да навърже по двойки сателитите (и то ако са еднакви като импеданс), но не и субуферите. Как ще звучат - никаква гаранция.

Може би има вариант ако звуковата карта има възможност да изкара еднакъв сигнал (front - stereo) на два отделни жака, да се вържат всяка система за себе си и да звучат заедно. Най-вероятно ще звучат зле, ако изобщо се получи.

Впрочем в думичката "woofer" няма "б" - "б"-то е единствено в "sub" - не знам защо всички се хвърлят да пишат две б-та едно след друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Method Myk написа:

... от зад на компа имам 3  жака,в зеления си работят както трябва  има ли начин да направя някои от другите жакове да работят ? 

Щом работят в зеленият изход,двете системи по отделно,ти трябва един разклонител(сплитер) и ги пускаш да свирят заедно.https://ibazar.focus.bg/photosbazar/39/large/3934e3323b752f4f2c435a044637ccfe.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...