Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Докато бях на компан бездаискам натиснах някакви клавиши на клавиатурата и тя се заключи когато натисках някой клавиш се чуваше някакъв звук и компютъра не  искаше да приеме командата видях че се е отворил някъв прозорец за настройка на клавиатурата. Опитах да го затворя но неуспешно .Рестартирах компа и когато си пишех паролата ми даваше но следкато я напиша по принцип ми излиза панела за команди от където пиша explorer.exe защото не ми се включва автоматично но сега като натискам клавиш се чува само един звук и нищо .Мисля, че съм натиснал някоя настройка но аз изобщо немога да направя нищо На windows 10 съм ако някой може да помогне моля пишете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За настолен компютър или лаптоп става въпрос? С друга клавиатура пробва ли? Под Safe Mode пробва ли дали проблема го има и пробвай да заредиш жива дистрибуция на Линукс дали и там проблема го има.

Клавиатурата мисля че няма как да се заключи от натискане на клавиши просто, освен ако не е сложена някоя програма която това го прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери да не е заседнал клавиш Shif или Ctrl.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

@Kikoprobg, покажи снимка на десктопа с отвореното прозорче, че така описано нищо не казва.
Десен клик по Старт бутона реагира ли?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Minecraft TV Bulgaria
      Здравейте, при отваряне на Windows Defender излиза следното съобщение:  

• от Vasil Donchev
      Здравейте при пускане компютъра изписва "preparing automatic repair" след това diagnostic your pc и после repairing disk errors!!! Изчаквам го и след като го изчакам ми дава да избера дали да изключа компютъра или други опции..  Ако може да ми помогнете... 
      Има и още един проблем като тръгвам да преинсталирам уиндолса не ми искарва мишката!?! 
    • от Donchevv
      здравейте от доста време докато играя игри ми изписва тази грешка някой да ми помогне ? 
      "this pc ran into a problem and needs to restart''

• от Street Life
      Здравейте!
      #####
      На дамите - Честит празник!
      #####
      Въпросът ми е:
      На какъв принцип работи Microsoft Windows? Подобен ли е като в Wayland или Xorg на Linux?

• от loranst looa
      Здравейте преди няколко дни получих доста подробно съобщение че Гугъл променя своите условия за кой ли пореден път , обаче това което ми направи впечатление беше, че доста широко се акцентира  върху правата за интелектуалната собственост . Описва се как компанията може по свое усмотрение да премахне съдържание което прецени за такова увреждащо авторските права  и сродни на него , как без предупреждение може да преустанови услугите които предлага на даден потребител инт . И аз като повечето потребители използващи услугите на Гугъл като Google Drive , Picassa , Google Photos  и прочие се чудя сега след влизането в сила на тези промени може ли Гугъл да премахне от личния ми профил в GoogleDrive който използвам за собствена употреба снимки и видео което съм качел още преди години говорим за видео и снимки които съм качил от торенти и други подобни сайтове  ? Като искам да подчертая че не става въпрос за разпространение на такива материали в Интернет пространството а за личното им използване. Защото почти всеки в днешно време има качени подобни файлове в онлайн виртуални дискове и точно това е въпросът ми трябва ли всички да се притесняваме ,че съдържанието което сме качили в личните си профили на Гугъл Драйв , и Photos може просто ей така да бъде изтрито без предупреждение и да загубим цялата си информация ? 
  • Дарение

• Добави ново...