Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Ако може някой да ми отговори, мога ли да свържа посредством блутут слушалки със саундбар  и така да слушам звука от телевизора?  Слушалки - Bluetooth Слушалки PowerLocus P1, саундбар - Sharp  HT-SB95, телевизор   LG 43UK6470PLC. Саундбарът се свързва лесно с телефона. Натискам бутона "блутут", след това "сдвояване" , саундбарът излъчва сигнал,  на телефона излиза  името и вече мога да предавам звук от телефона на саундбара. Обаче обратното не се получава - не  може да се предаде звукът от саендбара на слушалките. Възможно ли е блутутът на саундбара да е еднопосочен, само да приема сигнал, а да не може да предава. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако пускаш нещо от телефона към телевизора, опитай да сдвоиш слушалките с телефона. Ако гледаш директно от телевизора, опитай да сдвоиш слушалките директно с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз слушалките с телефона ги сдвоявам лесно, но така слушам звука от телефона. От телевизора исках да слушам звука чрез саундбара на слушалките. Директно от телевизора на слушалките не може, той няма блутут, а аудио изход има само оптичен(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купуваш комбо R-T синезъба приставка. Масово са с оптичен вход. Превключваш на излъчване и вперёд.

Ориентирай се към чипове на CSR с аptX-LL. Да няма разминаване на говор с картина, а най-добре aptX-HD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ,но мислех да се изхитря с този саундбар, така да имам и по-добър звук и да си вържа и слушалките, защото такъв един висококачествен Bluetooth аудио приемо-предавател струва колкото саундбара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни си инструкциите на саундбара. Предполага се, че това което искаш няма как да стане. Защото саунбара може само  да получава сигнал. Но, не може да праща. 

Ако телевизорът ти има вграден блутут, вариант е да си сдвоиш /pair слушалките директно с него. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A Хитър Петър прочете ли ръководство за ползване на Sharp  HT-SB95?

spacer.png

Черно на бяло е написано какво може, а не какво ви се иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, явно съм купил саундбар с орязани функции и не може да предава. Това е странно, защото обикновено саундбаровете чрез блутут  се свързват със субуфер. Добре, че не съм си взел и субуфер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш някое портативно радио, то какво може да предава? SOS? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Камен Петров
      Искам да питам телевизор дали може да бъде ползван за монитор.
      Примерно TV PHILIPS 32PHS4203/12
      Но имам впредвид да се ползва за монитор за графичен дизайн? Adone RGB и прочее изиквания. Понеже такива спецификации не намирам.
    • от FilthyPinko
      Здравейте, закупих си слушалки с микрофон ''Sharkoon Rush er1'' преди 6 месеца. Всичко беше наред и се чуваше идеално , с помощта на Реалтек Драйвърите разбира се. Снощи докато си говорих с приятели до към 6 часа сутринта абсолютно нищо му нямаше. днес като се събудих се чуваше бучене и неприятен звук, преди имах същите но ги вчупих...и те правиха същия проблем при което се оправяше всеки път по различен начин например да се сложе (Noise Suppression). Моля ако някой има някакви отговори дали това не е от звуковата карта или е от самите слушалки да сподели със мен.

П.С Никога не си изключвам компютъра а го оставям на (Sleep)
    • от bellerephon
      Здравейте,
      Възнамерявам да купувам нов телевизор и ми е нужна помощ от по-запознати в тази област от мен.
      Бюджетът ми е 1600-1700 лв, трябва да е 55 инчов, няма нужда да е curve и 3D. Ще гледам основно филми (през Plex) със свързано домашно кино към него (Sony 5.1), затова и звука му не е акцент за избора. Ще вържа и ps4 към телевизора, но не го взимам основно заради него.
      За момента съм се спрял на:
      Sony Bravia KD-55XG8596
      Samsung QE55Q60T
      SAMSUNG QE-55Q67R
      Гледах на живо първия и третия - цветове на Самсунга естествено са доста по-наситени, но черния цвят на Сонито (разбрах че има софтуерно затъмняване) е доста по-добро. Също плюс за Сонито е че поддържа Dolby Vision, докато Самсунга е с HDR10. Вторият телевизор е нов модел от тази година, би трябвало да е с по-изпипан QLED, може би.
      Моля дайте съвет кой от изброените си заслужава парите, има ли по-добро за този бюджет (примерно на LG) и софтуерите как са един спрямо друг - Tizen vs Android!
      Благодаря !
    • от Kaloyan Atanasov
      Здравейте, в момента търся да закупя bluethooth слушалки и съм се спрял на два модела:House of Marley - Positive Vibration XL-https://www.ozone.bg/product/slushalki-positive-vibration-xl/  и Audio-Technica ATH-S200BT-https://vsystem.bg/slushalki-audio-technica-ath-s200bt-cherni .Ако имате и други предложения за по-добри Bluethooth слушалки  до 130 лв.пишете коментар.
    • от Kaloyan Atanasov
      Здравейте, в момента търся да закупя bluethooth слушалки и съм се спрял на два модела:Jbl E45 BT-https://edigital.bg/bluetooth-slushalki/jbl-e45btblk-bluetooth-slushalki-cherni-p472371  и Audio-Technica ATH-S200BT-https://vsystem.bg/slushalki-audio-technica-ath-s200bt-cherni .Ако имате и други предложения за по-добри Bluethooth слушалки  до 130 лв.пишете коментар.
  • Дарение

• Добави ново...