Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Изключване на екрана на тв, само лед лампички

Препоръчан отговор

Здравейте имам philips 55pus7363 и искам да го изключа но да ползвам само лед осветлените отзад, има ли начин това да стане без да е черен екрана, но да работи, а да е напълно изключен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да е заспал или нещо подобно, но да светят лед лампите отзад, или някакъ начин дори да е черен екрана, как да го направя някакви идеи. Най-добре, ще е да е някак заспал, ако има начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Edgar Hardison написа:

без да е черен екрана, но да работи, а да е напълно изключен

Я пак? Вземи си някоя лед лента с дистанционно и си я залепи където искаш, това все пак е телевизор и едва ли има такава екстра. Чете ли упътването?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Edgar Hardison написа:

Да е заспал или нещо подобно, но да светят лед лампите отзад, или някакъ начин дори да е черен екрана, как да го направя някакви идеи. Най-добре, ще е да е някак заспал, ако има начин.

Не може да е изключен телевизора, а подсветката му да остане работеща. Може телевизора да работи със статична катрина на екрана или без, но това ще съкрати живота на подсветката. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе, питам, за идеи или има начин, що винаги давате такива идеи в тоя форум, аз не съм малоумен, ако искам лед лента ще си взема, щом питам за такъв начин , очаквам, или да ми помогнете или не. Благодаря за отговора, ама излишно си трупате мнения в профила и си чешете пръстите повечето във форума. Има ли начин ми е въпроса. Или кажи отговор, ако значеш начин или просто не пиши. То да те е страх да пишеш в тия Български форуми, големи философи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Edgar Hardison написа:

Добре бе, питам, за идеи или има начин, що винаги давате такива идеи в тоя форум, аз не съм малоумен, ако искам лед лента ще си взема, щом питам за такъв начин , очаквам, или да ми помогнете или не. Благодаря за отговора, ама излишно си трупате мнения в профила и си чешете пръстите повечето във форума. Има ли начин ми е въпроса. Или кажи отговор, ако значеш начин или просто не пиши. То да те е страх да пишеш в тия Български форуми, големи философи.

Е добре де, като питаш глупости какво очакваш да ти се отговори. Нищо лично разбира се към теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Edgar Hardison написа:

Няма такава възможност.   Това, което има този телевизор е Амбилайн, понеже е Philips. Прочети в упътването на телевизора каква му е функцията. И както казва Емо, въпросът ти е глупав.!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е глупав, защото питам за смарт телевизор, който има дори интернет и лед , дали има начин да заспи и да оставя лед осветлението само, това е глупаво и невъзможно за хора в ИТ форум? Ок глупак съм. Явно смарт телевизорите не са толкова напреднали, че да има някакъв начин и хора, като вас да ме ебават. Лек ден, Отново съм изумен от отговорите във форума Ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На моя Филипс може да се изключи само дисплея но самия тв продължава да работи, но убий ме ако помня откъде беше, мисля че некъде из главното меню.......или от бутон settings на дистанционното.....? Кой да помни

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало всеки телевизор да има такава функция - изключване на дисплей. Моя стар панасоник също го има. Друг вариант е да се направи настройка с намалени на минимум подсветка, яркост и така нататък, но не се знае дали при подобни настройки телевизора няма да изключи и подсветката. Реално няма да заспи, но екрана ще е тъмен или изключен. Аз затова питах за инструкцията, но е по-лесно да се нареждат тези, които се опитват да помогнат, отколкото да се чете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване