Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!Решил съм да събирам пари за нов компютър и ви питам какви да бъдат частите за него!Бюджетът е максимум 3700 лв.Периферия и монитор имам,но по-нататък ще бъдат заменени.Системата ще се използва за гейминг,програмиране,правене на уеб сайтове и малко видеообработка!Ще се играят тежки игри като RDR2,Battlefield V,Shadow of the Tomb Raider,Crysis 1 и 3 и др.Също и enter-level игри като CSGO,Fortnite,PUBG,Paladins,LoL,Overwatch!С две думи-за работа и забавление!Очаквам с нетърпение да прочета вашите съвети!Благодаря ви и приятен ден!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Важното е кога точно ще купуваш. Сега може да са едни части, след месец други, септември-октомври също други, в началото на другата година още по-други. Едни части изчезват, други идват на тяхно място, постоянно се променя съотношението цена/производителност на различните компоненти, промоции на определени части...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ncl написа:

Важното е кога точно ще купуваш. Сега може да са едни части, след месец други, септември-октомври също други, в началото на другата година още по-други. Едни части изчезват, други идват на тяхно място, постоянно се променя съотношението цена/производителност на различните компоненти, промоции на определени части...

Зависи също така и за колко време ще събера парите за машината!Абсолютно си прав за измененията на пазара за хардуер!По всяко време може да се появят нови компоненти

BTW:Платформата ще бъде на AMD!Но и Intel също става!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато стигнеш 3500 лв. пусни темата.

Междувременно е добре да си изясниш кога и с какъв монитор ще замениш наличния (какъв е той също). Евентуално какви ъпдейти ще се правят по системата или каквото се вземе това ще е в следващите 2-3 години.

Какъв дисков масив ти трябва също.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към есента се очакват Ryzen 4xxx и GeForce RTX 3xxx - според мен ще си струва да се изчака - или да се вземе новото, или стартото, но с леко раздвижени цени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, plamen_petrov_80 написа:

Когато стигнеш 3500 лв. пусни темата.

Междувременно е добре да си изясниш кога и с какъв монитор ще замениш наличния (какъв е той също). Евентуално какви ъпдейти ще се правят по системата или каквото се вземе това ще е в следващите 2-3 години.

Какъв дисков масив ти трябва също.

1:Прав си за това!

2:Наличният ми монитор е на Philips 227eL(1920x1080p,60hz)!Мониторът,който ще замени настоящият ми може би ще бъде на Alienware с 240hz опресняване(отново 1920x1080p) за около 700лв.Ако не събера навреме пари за него,ще закупя някои от моделите на ASUS от ROG серията им(с 1920x1080p резолюция и 144hz опресняване)!Може би след две-три години бих му сменил видеокартата(ако няма bottleneck разбира се)

3.Трябва ми около 2-3 TB харддиск и 512 GB SSD(NVME) на Samsung!Моделът на SSD-то ще бъде 970 Pro Evo-според мен това е най-доброто им SSD

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване