Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте ,имам въпрос относно пазаруване от ЕМАГ мисля да си поръчвам климатик от там  но ме притеснява  че няма да е с коректна гаранция .Днес попитах техник който поставя климатици  ако купя от Емаг той ли ще поеме гаранцията каза категорично НЕ .Имал е случай  точно от ЕМАГ  с повреден климатик  нямало части  или по точно се оправдавали че точно тази част я нямали  .Въпроса ми е някой сблъсквал ли са е с подобен проблем  за някаква техника от този сайт .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, maxx271 написа:

Здравейте ,имам въпрос относно пазаруване от ЕМАГ мисля да си поръчвам климатик от там  но ме притеснява  че няма да е с коректна гаранция .Днес попитах техник който поставя климатици  ако купя от Емаг той ли ще поеме гаранцията каза категорично НЕ .Имал е случай  точно от ЕМАГ  с повреден климатик  нямало части  или по точно се оправдавали че точно тази част я нямали  .Въпроса ми е някой сблъсквал ли са е с подобен проблем  за някаква техника от този сайт .

Глупости. Постоянно купувам стоки от ЕМАГ. Върнал съм няколко от тях. Или ги подменят или връщат парите. Имаш или електрона гаранция от ЕМАГ или от фирмата от която се доставя климатикът. Но все пак като се страхуваш магазини за бяла техника колкото искаш.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно възможно, защото това е румънски магазин. Сблъсквал съм се с подобен проблем с бойлер, на който трябваше да регистрирам серийния му номер, но номерът не бе приет, защото е за румънския пазар. Е-маг ми дават 2 години, а за повече трябва да си доплащам, докато самия производител дава 5, но с румънския номер сериен не ми се получи в българския сайт. Вече за радост минаха 5 години без проблем, не ми се наложи да ползвам гаранция. Към този момент уредът се оказа сполучлив, но не всеки има този късмет. В същото време пералнята ми също от там я купих, дойде си с румънска документация, но в българския сайт успях да я регистрирам и да получа 5 години гаранция. 

Друг проблем при гаранцията на Е-маг е, че вероятно няма да ви изпратят техник у дома, както обичайно се прави, а ще трябва да си играете да пращате голям уред по куриер за ремонт в Румъния. 

Та моя съвет е когато става дума за крупен уред, като бойлер, пералня или подобни, или просто е с гаранция повече от 2 години да не купувате от Е-маг за да си ползвате пълната гаранция и да не чакате пратки с месеци. По гаранция съм пращал видеокарта за ремонт и ми я върнаха след повече от определеното време по закон 1 месец. Много време мотаят хората при изпълнение на гаранция. Аз по тая причина и последните години избягвам да пазарувам от Е-Маг, пък и цените далеч не са най-изгодните там. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако купуваш климатик от там, проучи как стои въпроса с монтажа. Да не се окаже, че няма кой да го монтира или пък после да няма кой да поеме гаранцията. Иначе аз съм много доволен от марка gree:

https://gree-bulgaria.com/

Цените и качеството са супер, имат 5 години гаранция. В сайта има телефони, свържи се с представителството да те ориентират към монтажна фирма за твоя град.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В никакъв случай! Кажи си града, все някой ще препоръча нещо. Направи търсене за безплатен монтаж.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване