Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Днес ми потрябва за нещо и с удивление видях, че я няма (на компютър с Уиндоус 10 про). Свалих си ехе -то от интернет, но не ми позволява да я инсталирам. Местих инсталатора по други папки-без резултат. Как да заобиколя тази рестрикция-та ние сме жив зян без Замундата. Деинсталирана е без да разбера.

111.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Забраняваш си антивирусната програма.

2 Сваляш биткомет и го инсталираш. По време на инсталациоята стартираш програмата като администратор.

3.Пускаш антивирусната програма. Виж в настройките какви опции си и задал, за да не блокира подобни програми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така направих-изключих смарт-скриин филтъра и въпреки врявата успях да я инсталирам. Сега как да я запазя да не я изтрие отново?

332.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, NEVADA написа:

И аз така направих-изключих смарт-скриин филтъра и въпреки врявата успях да я инсталирам. Сега как да я запазя да не я изтрие отново?

332.jpg

Използвай портативна версия,аз съм с такава и нито в един момент дефендера не е реагирал!Иначе портативната версия е със същите възможности и аз по принцип не инсталирам никакъв софт,дето има портативен вариант.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, NEVADA написа:

в настройките - защита от вируси и заплахи - настройки за защита...... - изключения - добавяне или .....- намираш папката на кометата и я добавяш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Raze написа:

Сигурен ли си, че теглиш това, което трябва? От тук ли го изтегли?

https://www.bitcomet.com/en

Опитах от няколко места, и на първо място от там-все едно. Явно са взети мерки тази програма да се извади от употреба. Интересно, на компа с LTSC няма промени. Като се разрових в причините да става това, се вижда, че не е от антивирусната програма, а , както написах-смарт-скриин филтъра, при неговото деактивиране можа да се инсталира. В него на прима виста не се виждат опции за даване на разрешения за това или онова. За сега го оставих изключен, кофти работа, не може чак толкова да ни се бъркат...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При преглед на записите има един куп такива, касаещи стари работи, които вече ги няма в компютъра. Рових в опциите, но никъде не намерих начин да ги изтрия. Как да се отърва от този баласт?

112.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При инсталиране на нова антивирусна програма действието на дефендера автоматично ли се суспендира и най-вече на безбройните му смарт филтри и защитни стени?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване