Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с телевизора моля дайте мнение

Препоръчан отговор

Здравейте телевизора ми е самснунг 7 серия.Проблема ми е следния,като включа телевизора след малко ми забива картината и звука за малко след което се оправя и леко се забързва картината . Минава се някакъв период от време и започва пак така да прави по няколко пъти през 3-4 мин и пак се оправя докато пак не започне. С оптика съм нямам никакви Ка модули , има само 1 кабел за плейстайшана

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам телевизии най вече Бтв и Нова тв .Оптиката ми е с Gpon устройство като към него са сврързани кабелите за интернета и телевизията

преди 5 минути, street racer написа:

С оптика до къде? Как и какво гледаш?

Гледам телевизии най вече Бтв и Нова тв .Оптиката ми е с Gpon устройство като към него са сврързани кабелите за интернета и телевизията

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се мъчиш да гледаш он-лайн, през браузъра на телевизора - нормално. Ако не - обърни се към доставчика на ТВ, на когото си абонат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, street racer написа:

Ако се мъчиш да гледаш он-лайн, през браузъра на телевизора - нормално. Ако не - обърни се към доставчика на ТВ, на когото си абонат

Притеснявах се да не е пролбема в телевизора ,ама като гледам през лаптопа с кабел филми не ми прави така или като играя на плейстейшана също няма проблем.

Та най вероятно проблема  е в доставчика на телевизията.Така ли да разибрам,благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Aba Asa написа:

Притеснявах се да не е пролбема в телевизора ,ама като гледам през лаптопа с кабел филми не ми прави така или като играя на плейстейшана също няма проблем.

Та най вероятно проблема  е в доставчика на телевизията.Така ли да разибрам,благодаря

Не мога да кажа с тази информация, която си дал. Кой е оператора, имаш ли  STB и т.н

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питащият е  написал, чети.

Пробвай как е на ефирната телевизия.

Предполагам че има загуба на пакети, доставчикът да се оправя. Ако сийсдваш през това време пробвай да го ограничиш наполовина.

Междинен рутер имаш ли? От GPon към TV кабелът какъв е? Към тунера (антенния вход) или?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване