Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ivaninakl

Забавна статия относно историята на климатиците :D :D

Препоръчан отговор

Скоро си търсих климатик, намерих си, но в този сайт, в който гледах имаше доста забавна информация относно историята на климатиците и реших да ви я споделя хаха. Прочетете ако желаете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ivaninakl написа:

Скоро си търсих климатик, намерих си, но в този сайт, в който гледах имаше доста забавна информация относно историята на климатиците и реших да ви я споделя хаха. Прочетете ако желаете

А какъв климатик си взе ако не е тайна и дали от тоя магазин? 

преди 13 минути, ined написа:

Тоз Кочев да не е роднина на Каракочев https://www.youtube.com/watch?v=rnsBtBtWBn4 ?

Тоя не беше ли редник? Аз помня това име като име на редник ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Ъндъртейкър написа:

А какъв климатик си взе ако не е тайна и дали от тоя магазин? 

Тоя не беше ли редник? Аз помня това име като име на редник ;)

Взех си Toshiba Shorai Edge моделът е от тази година. И да, в началото съм писала, че от там съм го купила и намерих тази статия в блога им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ivaninakl написа:

Взех си Toshiba Shorai Edge моделът е от тази година. И да, в началото съм писала, че от там съм го купила и намерих тази статия в блога им.

Безаварийно ползване и дано сте доволна. Наистина, понякога много малко знаем за неща, които са около нас и си мислим, че са даденост :) Само един пример. Отивате във WC,  гледате отдушника и се замисляте...та аз знам само какво има преди отдушника, не знам какво има след него ;)  ( ПП: да, днес точно за това си мислех, свързах го с една сентенция - аз знам, че нищо не знам. И всъщност човек колкото повече знае, толкова повече разбира, че нищо не знае, щото и кръгозора му се разширява, но отвъд границата на тоя кръгозор има много повече неизвестни неща. Представете си го като кръг това, което знаете и тоя кръг е да кажем 1 квадратен сантиметър. Той граничи с това, което не знаете. Но ако вие знаете колкото кръг с площ 1 квадратен метър, то вие ще граничите с много повече незнания и въпросите ви за света отвъд кръга ще бъдат доста повече. Лесно е да си прост, защото знанията ти са малко, а незнанията, с които се сблъсквате заради знанията, са много малко. Трудно е да знаеш много, защото така въпросите за това, което не знаете, се увеличават доста по-бързо )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Ъндъртейкър философстваш и то безпредметно и не на място. Дано има по-малко хора като теб, които заливат интернет пространството с такъв безпредметен флуд! Явно ви харесва да си напрягате мисълта по своето его за да си обясните къде се намирате в биологичната верига. Обикновено се асоциира с хора, които страдат от комплекси за малоценност и тогава започват едни съждения, колко много са чели и какви перспективи имат за развитие. Тук не е мястото да се характеризирате, защото никой не го е грижа за вашия индивидуален напредък!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Бонбон с катран! написа:

@Ъндъртейкър философстваш и то безпредметно и не на място. Дано има по-малко хора като теб, които заливат интернет пространството с такъв безпредметен флуд! Явно ви харесва да си напрягате мисълта по своето его за да си обясните къде се намирате в биологичната верига. Обикновено се асоциира с хора, които страдат от комплекси за малоценност и тогава започват едни съждения, колко много са чели и какви перспективи имат за развитие. Тук не е мястото да се характеризирате, защото никой не го е грижа за вашия индивидуален напредък!

Да, ти си от малкия кръг, разбрах ;)  Като ти гледам ника ( леле и удивителна си сложил, браво), точно ти си човека, дето трябва да говориш за комплекси :) Затова и му казваш едно даге и работата готова ;)

ПП: Виждам, че имаш комплекс да казваш истината. Ами давай направо, без заобиколки и философстване ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...