Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

about-img1.png.69c5270184b65da1d69cdd705d6220ec.png

X-Down Video Downloader e програма за конвертиране, изрязване и изтегляне на клипове от български и чуждестранни сайтове.
Можете да теглите клипове от vbox7, youtube, facebook, videoclip.bg и още много други ...
Когато теглите клипове от YouTube ще имате възможност да изберете с каква резолюция да бъдат свалени.
Резолюциите в които може да бъде изтеглено дадено клипче, стига те да бъдат налични са: 240p, 360p, 480p, 720p, 1080p, 1440p, 2160p(4K) и 4320p(8K).
Програмата поддържа и сваляне на плейлисти от YouTube

Изтегляне: X-Down Video Downloader

Официален сайт: http://www.xdown-bg.com

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е да сложите линк към официалната страница:

http://www.xdown-bg.com/

И да добавите Link: към заглавието и да уточните версията. Явно е версия 4.0. Не намерих обаче какви са промените (нещо като changelog).

Видях, че я има и в търсачката (само, че линка в другата тема според Kaspersky е зловреден):

https://www.kaldata.com/forums/topic/265210-x-down-video-downloader-30/

Интересно и защо описанието е на майнумица (и не нямам проблеми с езиковите настройки на Windows):

VjR2DgN.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както виждаш, имаш някакъв проблем, при мен си излиза нормално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както виждаш ти си с 10, аз с 8.1. Може да не е кодиран софтуера правилно за 8.1 след като нямам никакви проблеми нито с настройките си, нито с друг софтуер използваш 1251/1252 таблиците...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един windows 8.1 pro b9600 на виртуалка и там няма проблеми:

image.png.b7775d039ebab3166efa2fe55c847b04.png

Ето и windows 7, ама щом си решил, че нямаш проблеми, твоя работа:

Gwsx7ud.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не, нямам проблеми, защото проверих абсолютно всички настройки и от интерфейса на Windows и всеки един запис в регистрите свързан с регионалните и езиковите настройки. Дори изтеглих изпълнимия файл отново (защото първия път Mozilla блокира изтеглянето, защото не е бил подозрителен) и макар че му дадох Allow си казах, че може да се е прецакал нещо от Mozilla. И пак греда. Бях спрял за протокола всички защити и пак греда. Рестартирах системата (защото не спирам компютъра) и пак греда. Това, което реши проблема бе доста смешно. Стартирах файла в sandbox-a на Comodo (защото Cloud-a и той го засичаше като зловреден и го изпратих като фалшива тревога) и в пясъчника нямаше проблеми. След това го стартирах и извън пясъчника и вече и там стартирате нормално. Предполагам нещо Comodo е създал проблема по някаква причина. Дори за теста направих промяната, която прави и програмата Cyra...Смених стойността на 1252 таблицата на c_1251.nls в HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Nls\CodePage но и тогава нямаше промяна. Поиграх си малко и с Notepad, защото бях забравил, че бях сменил там шрифта по подразбиране. Та може и това да е оправило проблема. Не знам, но определено не намерих грешки в собствената си конфигурация (дори и да съм променял някои неща). Та или е калпаво кодиране или ти не си променял някои от настройките, които бях пипнал аз. Все тая де. Има хепи енд.

PMH153M.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би е добре да се добави към описанието на програмата, че има 10 безплатни сваляния и после е по 2,40 на година (плащането става посредством СМС). Това е първата програма дето съм плащал с СМС, не бях попадал до сега на такава, но явно е по-удобно за българския разработчик. 😄

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм попадал, но главно за Android програми. За Windows се сещам само за ESET с месечен лиценз по СМС, но от 2019-та услугата е неактивна.

https://www.eset.com/bg/support/home/sms-faq/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване