Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте  хора       ;

Имам въпрос към вас.

Днес се опитаха да ме сгазят на зелено.

Другото ще го спестя.

Всички знаем уличния език ....

Нямам провинения и винаги съм гледал да живея съгласно закона.

Подадох жалба.

Въпросът ми е докато мине въпросния един месец има ли начин как да разбера човека по регистрационния  номер за да мога   да не чакам до еньо си ден.

Ако ме разбирате. : )

Някакъв сайт или нещо.

Доколкото знам има такива сайтове за проверка.

Въпросът е до колко информацията е пълна и актуална.

Ако включите и линкове ще съм много благодарен.

Пс на вас между другото случвало ли ви се е !? 🤔

Че ми стана интересно. 😁😁😆

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много неясноти по темата, но общо-взето питаш там, където си подал жалбата, как може да проверяваш статута и и кога да чакаш отговор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Zego24 написа:

Днес се опитаха да ме сгазят на зелено.

Доказателства? Ако няма - бъди сигурен, че резултатът ще е три пръстова комбинация.
А информация за собственик на возилото - няма официален начин да я получиш. Дори и при доказано престъпление/нарушение на някой закон.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не те разбирам . Пешеходец ли беше или на някаква тротинетка (велосипед)? Или пък в МПС? Опиши пътната обстановка - на кръстовище или? Ти какво правеше - беше с тапите и нищо не чуваше и не се облеждаше? Сигурно и неправилно си пресичал. Свидетели има ли? Нещо стълкбновение, да са ти минали през краката? Защо си мислиш че ти си правия? Не си ли направил нещо внезапно и да не си оставил време за реакция на човека?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Zego24 написа:

Въпросът ми е докато мине въпросния един месец има ли начин как да разбера човека по регистрационния  номер

Частен детектив. Но струва около 500 лева.

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Zego24 написа:

Въпросът ми е докато мине въпросния един месец има ли начин как да разбера човека по регистрационния  номер за да мога   да не чакам до еньо си ден.

Да. Полицаите обичат да нарушават протокола и да раздават конфиденциална информация на познати, познати на познати и познати на познати на познати.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Zego24 написа:

Въпросът ми е докато мине въпросния един месец има ли начин как да разбера човека по регистрационния номер

🤔

😁😁😆

И какво ще направиш, ако разбереш кой е човека?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, barbuncela написа:

Частен детектив. Но струва около 500 лева.

По-добре да иде в КАТ и да направи приказка/подаръче на някоя от операторките...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DianaP98
      Здравейте! Аз съм нова в шофирането и затова търся евтин, икономичен автомобил, най-вече с евтина поддръжка, при който не се появяват значителни проблеми. Спряла съм се на няколко варианта:
      1. VW Polo 1.4 ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН. Мощност 75к.с. от 2001 година. Тук това, което ме притеснява е дали мощността е достатъчно голяма и дали тя прави проблем.
      2. Nissan Almera 1.8, 116к.с. от 2002 година с газова уредба
      3. Модели на Рено, като например Renault Clio 1.4 16v с газова уредба, 98к.с. от 2002 година. Тук ме притеснява, че по форумите почти не съм видяла добро мнение за Рено
      4. Също вариант е и Peugeot 206 1.6 16V от 2003 година с газов инжекцион. Но тук също ме притеснява, че мненията по форумите не са добри
      5. Ford Mondeo 1.8 110к.с. от 2002 година с газова уредба
      6. Hyundai Elantra 90к.с. от 2001 година с газов инжекцион
      7. Ford Focus 1.6 газов инжекцион от 2001 година
      8. Citroen Xsara Picasso 1.6 от 2002 година с газова уредба
      9. Mazda 6 1.8 от 2003 година с газова уредба
      Ако някой се сеща за друга марка и модел, който е на цена около 2000лв с газова уредба или газов инжекцион, моля нека да сподели мнение и за него. Знам, че за тази цена, вероятно е почти невъзможно да намеря читав автомобил, но ако издържи 3-4 години, без да прави сериозни проблеми ще съм много доволна. Мненията на хора, които имат или са имали някои от автомобилите ще са ми изключително полезни! Благодаря Ви предварително!
    • от The Piper
      Търся човек който разбира от ремонт на китайски плеър за кола.Музиката съм я купил от тук.Плеъра спря да работи изведнъж,дадох го на ремонт и му смениха фирмуера с но не проработи.Търся някой да го ремонтира.
    • от Петър Ангелов
      Добър ден,
      Тъй, искам да си купя малка кола за града (голяма си имам, ама за града ми е некоНфортна - за в и извън страната е перфектна). Поради таз причина се целя в нещо до 3000 лв (и туй и е много), категорично не нов внос (че много солено излиза докато го докараш до годен за каране вариант), т.е. регистрирана и колебанията ми са между следните коли. Ясно ми е, че са маломощни и повечето са консерви (т.е. при катастрофа се мачкат драматично). И също така да уточня - ще се ползва само в града. Та, моята молба е да изкажете слаби страни на въпросните коли (аз клипове с ревюта много изгледах, но за техническата част сякаш не намирам достатъчно информация по форумите на съответните марки).
      Иде реч за бензиновите варианти на: Seat Arosa/VW Lupo, FordKa, Chevrolet Spark, Fiat Seicento, Nissan Micra, Hyunday Atos. Разбира се, бих предпочел някое Aygo или Yaris, но са ми извън бюджета.
    • от Галя_91
      Здравейте! Дойде и моето време. Аз съм Галя, от Пловдив, и си търся кола втора ръка. Ще притежавам автомобил за пръв път в живота си, заделила съм 5000лв. за самият автомобил и 5000 за разходи по него и АГУ. Питам за помощ, тук, защото ми се вие свят от всичките форуми и всичките мнения и претенции и вече не зная на кой свят се намирам и какво да търся. Трябва ми нещо здраво, защото освен в града и по магистралите, ще пътувам много и по нашите странични български пътища и по планините. Няма да мъкна колата по върховете, но определено ще има някоя друга релса, която трябва да преодолея. Освен да е здрава, трябва да може да и се сложи АГУ. Също така да харчи сравнително малко/бензин/ и да е евтина за поддръжка и такси. Външният вид го оставям на последно място, като ако имам късмет, бих желала д аима приветлив вид/все пак съм жена/ но и едно Поло става, стига да зная, че харчи добре/бензин!/ иначе зная, че Полото е здрава кола, една година съм се возила с такава из планините. Всяка помощ, всеки съвет, всяка капчица информация ще я попия, ще се вслушам в съветите ви, просто имам истинска нужда от помощ. Бях се спряла на Дачия Сандеро, но освен, че е хубава таратайка, харчи много и не е издръжлива. Добре дошла ми е всяка помощ!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване