Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Заобикаляне на Microsoft store при инсталиране на игра

Препоръчан отговор

Здравейте,не съм сигурен за кой раздел е темата.Ако не е за тук,моля да бъде преместена.Проблема е,че след 1803 спря да ми се ъпдейтва Уин 10.Чупи инсталацията и дотам.Спрял съм ъпдейтите.Децата решиха да слагат crossout,но инсталирането преминава през Microsoft store,там иска ъпдейт за да продължи инсталацията на играта.Има ли начин да се заобиколи или спре магазина,да протича по нормален начин инсталацията? Благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом играта го иска тя така е направена. Каква точно грешка дава при опит за update на Windows?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-просто е вместо да оправяш счупени прозорци, да ги преинсталираш. Ама не бързай, изчакай да излезе октомврийската  версия и направо инсталирай нея, вместо да слагаш майската и след това да трябва да я ъпдейтваш, а дотогава използвай времето да си съхраниш всички данни, отметки, пароли и т.н. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Щом играта го иска тя така е направена. Каква точно грешка дава при опит за update на Windows?

Не дава грешка,просто при инсталиране на ъпдейта,стига до около 60% и рестартирва.

преди 1 час, ined написа:

По-просто е вместо да оправяш счупени прозорци, да ги преинсталираш. Ама не бързай, изчакай да излезе октомврийската  версия и направо инсталирай нея, вместо да слагаш майската и след това да трябва да я ъпдейтваш, а дотогава използвай времето да си съхраниш всички данни, отметки, пароли и т.н. 

Мисля,че няма да се получи.Няколко ъпдейта вече и не се получава.Тегли си ги,инсталира ги до около 60% и рестартирва.Мислех да пробвам да заменя файла с новия ъпдейт и да преинсталирам,но засега всичко си работи.Само заради играта им си мислех някаква гимнастика с магазина,ама.....Ок,благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде се опитват да я изтеглят тая игра хлапетата?
Щото на мен ми излиза само версия за Xbox в магазина на чичко Уили и за да я изтегля се изисква да вляза във въпросния магазин посредством конзолата а не от компютър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Bubbles написа:

Къде се опитват да я изтеглят тая игра хлапетата?
Щото на мен ми излиза само версия за Xbox в магазина на чичко Уили и за да я изтегля се изисква да вляза във въпросния магазин посредством конзолата а не от компютър.

От сайта им https://crossout.net/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, bojoviki написа:

От сайта им https://crossout.net/

Имах предвид на каква платформа се опитват да играят играта? Защото за компютър като гледма версия няма.

spacer.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.10.2020 г. в 16:20, Bubbles написа:

Имах предвид на каква платформа се опитват да играят играта? Защото за компютър като гледма версия няма.

spacer.png

Точно на компютър я играят,но на лаптопа не става заради ъпдейта

Untitled.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване