Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

защо не мога да сменя картинката на профила ми? форматът на image file-ът е от позволените, размерът на image-а е под 1MB и пак не може да се смени. изобщо не мога да я кача в профила си по нито един от възможните начини, не мога да задам и 'стоков имидж'.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, kolon написа:

защо не мога да сменя картинката на профила ми? форматът на image file-ът е от позволените, размерът на image-а е под 1MB и пак не може да се смени. изобщо не мога да я кача в профила си по нито един от възможните начини, не мога да задам и 'стоков имидж'.

Я обясни пак, ама ... по-бавно и без „купешки думи“! Моля!

Кое от следното не става?

1. Кликваш горе-вдясно - където ти е снимката и името на профила.  image.png.db84b1d45f485f56a2527397e19626d1.png
  2. Избираш „профил“.
  3. Когато се отвори - кликваш до снимката на профила.  image.png.3f5ee059389558e2a57d12db21c6fe05.png - това малко квадратче долу-ляво.
  4. Ще се отвори прозореца  image.png.fa41f2ee3ac6ea587ff9522c9cf09992.png 
  5. Тук можеш само да премахнеш сегашната снимка, да добавиш от външен носител или да избереш готова „стокова“ снимка.

В момента пробвах - всичко си работи без проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблем с прикачването на снимки. Ако имате инсталирани програми които блокират реклами и други скриптове ги спрете. Опитайте с друг браузър или компютър или телефон. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Kalin Karaboychev написа:

Няма проблем с прикачването на снимки. Ако имате инсталирани програми които блокират реклами и други скриптове ги спрете. Опитайте с друг браузър или компютър или телефон. 

възможно е проблемът да е в някой soft, който ползвам. благодаря че отговорихте!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, kolon написа:

форматът на image file-ът е от позволените, размерът на image-а е под 1MB

но не е ясна резолюцията и дълбочината на цвета?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Иванова138
      Здравейте, обръщам се към Вас с молба за помощ! Във фейсбук е създаден фалшив профил, който побликува мои снимки и ме оплюва. Пишат се много глупости, споменават се имена и се намесват много хора. Обърнах се към полицията, но от там ми отговориха, че немогат да ми помогнат. Има ли начин да разбера кой стои зад всичко това? Аз имам съмнения, но не съм напълно сигурна. Ако някой може да ми помогне, ще бъда безкрайно благодарна! 
    • от Мария333
      Моля, помогнете ми! Онзи ден преинсталирах телефона си samsung galaxy j3 2016 , но съм забравила имейла и паролата за профила в гугъл. Какво да правя??
    • от Varna70
      Здравейте,
      Имам следния проблем в Google Play:
      Опитвам се да закупя приложение за Android, но съм забравил паролата за Google профила ми и не мога да извърша плащането без нея. Направих нов профил, добавих го в Google, но в Google Play при опит за плащане ми излиза старият профил.
      Как да избера новия профил в Google Play? Тази помощ не ми върши работа:
      Можете да изберете кой профил да използвате с приложенията на Google Play:

1.     Отворете приложение на Google Play.

2.     Докоснете иконата за меню .

3.     Ще видите името и имейл адреса на използвания от вас профил.

4.     За да изберете друг, докоснете стрелката за надолу .

5.     Докоснете профила, който искате да използвате.

Иконата за меню или липсва или не е активна.

• от Светла Красимирова
      Има ли начин да блокирам някой отново, без да чакам 48 часа след разблокирането? Благодаря.
    • от xXx*Triple*xXx
      Здравейте Имам доста странен проблем,днес когато отворих фейсбук видях,че беше ме изхвърлило от профила,когато настиснах Log In ми излезе ето това съобщение -
      Акаунтът е забранен Профилът ви е забранен. Ако имате въпроси или възражения може да посетите страницата ни със Често Задавани Въпроси. Искам да попитам,за колко време е тази забрана на профила,след колко време профила ми ще бъде активен отново.Моля ако някой може да помогне,ако знае нещо повече по-темата да пише коментар. СПЕШНО Е Мерси Предварително.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване