Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как си изяснявате отношенията?

Препоръчан отговор

Здравейте. Как си изяснявате отношенията с хората, с които имате проблеми в реала или виртуала? Какво най - много помага за изясняване на отношенията между хората? Нуждая се от много добър съвет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petar daniela написа:

почти винаги в леглото,другото са глупости

Не съм съгласна, че другото са глупости.

А въпроса ми не е за влюбените двойки или брачните, а за проблемни отношения по принцип, с непознати, анонимни хора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petar daniela написа:

не си права,аз ако не задоволявам жена ми ще ме изхвърли от мен се очаква само да нося пари,нищо друго

Темата ми е за друго, придържай се към нея и към едно дадено обещание. Ако обичаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Темата ми е за друго, придържай се към нея и към едно дадено обещание. Ако обичаш.

разговори - да си изтриеш рега в фейса, за да кажеш на някой не искам да говоря с теб, обидена съм, са пълни глупости

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

питай?

Обеща да ми кажеш кой си. Ще се представиш ли? Нали поиска да те питам? Ето, питам те.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ли? Ми със спор и ако не помага и со малце кютек...

Та Улфи АБПФК Кити-Анне пак те питам да създам ли тема за да ти задам заданието за ЛИС или те е страх че ще потвърдиш тезата ми че си срам за нас хората с увреждания и пак продължиш да лъжеш за висшето ни образование

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кое да обещая,адрес,егн,какво искаш.Мисля ясно ти е кой съм,какво е това отношение?

Тогава ще ми кажеш ли какъв ви е проблема на вас двамата с мен? Аз какво съм виновна, какво съм направила?

Вече не мисля за теб, е опитвам се, но е трудно на моменти да забравя колко си готин. Но си казвам, че не съм твой тип, ти не ме искаш, случиха се много неща............ Но не си въобразявам, че ме харесваш или си влюбен в мен.  Но на мен просто ми е трудно да забравя, че хлътнах по готин тип като теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, обещах, но нямаше конкретно зададен въпрос за литературен отговор. А сама въпрос не можах да измисля.

мислиш и се радвам за това

Моля? Че защо да се радваш? Мислех, че ме мразиш. Нали не можеш да ме гледаш, като си идваш тук и ме виждаш на центъра за празника на града?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petar daniela написа:

питай?покажи им какво можеш,вярвам в теб

не живея там,знаеш,а и Д.е ненаситна,не мога да я спра

Ами............... хубаво. Прекрасно, радвам се за вас.

Защо не ми кажеш какъв ви е проблема с мен? Какво така ядоса Даниела?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Anne написа:

Да, обещах, но нямаше конкретно зададен въпрос за литературен отговор. А сама въпрос не можах да измисля.

Колко пъти да те питам вече?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз проблем нямам,искам да се разберем,но нямам време.Ти какво очакваш от мен?

И аз искам да се разберем. Разбирам, че работиш и си зает. Ако искаш, бих се радвала, ако искаш, да се видим и да поговорим някой път, когато си тук. Не искам да ти създавам проблеми. Искам веднъж завинаги да се изясним, и ако трябва да е на лично - добре. Иначе всякак ме устройва - тук, на лични, имейл, скайп, фейсбук............

Кажи кога ще си тук и ще радвам да се изясним веднъж завинаги. Всичко ще ти обясня. Стига Дани да няма против. Искам тази история да спре.

П..я ти такъв човек ли си-лъжлив,питат те ти не отговаряш,разочарован съм

Нямам получен въпрос за да напиша литературен отговор!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petar daniela написа:

П..я ти такъв човек ли си-лъжлив,питат те ти не отговаряш,разочарован съм

Пешо приятно ми е да се запознаем, Анка много те тачи та би ли я помолил да ми отговори?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми момчето което те пита да каже,а ще се видим когато мога,жена ми е с предимство знаеш

Няма да е зле първо поне да кажеш на нашите, че искаш да се видим и изясним и да кажеш, че инициативата е твоя, за да не изляза виновна, че съм те принудила например. Ще е хубаво да се разберем кога ще се видим и да поговорим.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

знам,благословия е някой толкова да те обича

какво да им казвам,ти дете ли си?

Не, но за тях аз винаги съм виновна за всичко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

знам,благословия е някой толкова да те обича

Късметлия си ти :) Радвам се за теб

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Пешо приятно ми е да се запознаем, Анка много те тачи та би ли я помолил да ми отговори?

Туй не е онзи Пешо бре, ако съм разбрал правилно е девер на Айнщайн която е съпруга на въпросния Пешо...
Абе гледай последните епизоди на предния сезон там всичко е казано.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой казва това-завиждат ти,не им обръщай внимание

Знаеш ли какво си мисля? Че пак някой се гаври с мен. Ти нали не помисли, че ти се вързах? Досега не даде убедително доказателство за самоличността си.

преди 1 минута, petie1 написа:

Късметлия си ти :) Радвам се за теб

Внимавай, усещам пързалка. Ако беше той, нямаше да е толкова мил с мен. Някои думи ми събудиха подозрението.

преди 3 минути, Bubbles написа:

Туй не е онзи Пешо бре, ако съм разбрал правилно е девер на Айнщайн която е съпруга на въпросния Пешо...
Абе гледай последните епизоди на предния сезон там всичко е казано.

Ако Айнщайн е Дани, си мисля, че малкия дребосък се прави на брат си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:
преди 4 минути, petie1 написа:

Внимавай, усещам пързалка. Ако беше той, нямаше да е толкова мил с мен. Някои думи ми събудиха подозрението.

Ха успях да ти привлека вниманието а ще ми отговориш ли на въпроса?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре но да не ме търсиш после,говориш с мен и пак,добре.Утре да не ме търсиш ще вече няма да ти отговарям

Тогава ми дай доказателство на лични, което обещавам да не казвам/показвам на никого! Ама истинско доказателство, защото страшно много хора се гаврят с мен, представяйки се за Петър Изатовски.

кой е това?

@Айнщайн

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой е това?

Велик физик създател на формулата E=M*C*C

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не мога,крия се от Д.ако провери свършено е с мен,ти сега лъжец ли твърдиш че съм,обиден съм.чао

Не, просто ми трябва истинско доказателство, но май няма да го получа.

Ако беше Петър, щеше да знаеш, че родителите ми ме имат за виновна за всичко. Че смятат, че аз те тормозя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Не, просто ми трябва истинско доказателство, но май няма да го получа.

Ако беше Петър, щеше да знаеш, че родителите ми ме имат за виновна за всичко. Че смятат, че аз те тормозя.

Ехо кога ще си получа отговора?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз не живея с тях,голям човек съм-обиждаш ли

Не, но би трябвало да знаеш.

Като си този, за който се представяш, ще се радвам да кажеш кога да се видим, за да се изясним веднъж завинаги.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой е тоя да го питам,само кажи и отивам

Анка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как?

Ами на живо, как как. Ако си този, за който се представяш. Можеш да дойдеш у нас и да поговорим, да се изясним веднъж завинаги. Знаеш къде живея. Когато си идваш тук, когато и да е, просто ми кажи. Искам да се изясним веднъж завинаги, за да спре Дани да ме тормози.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване