Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как мога да управлявам дистанционно тъч дисплей?

Препоръчан отговор

Здравейте,

Как мога дистанционно да показвам екрана от мобилно устройство върху Тъч Дисплей IIYAMA 64" 163.9cm 4K 3840x2160 IPS, PROLITE - TE6503MIS-B1AG?

Срещнах това, но така и не разбрах платено ли е? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.seewo.screensharepro.client2

С две думи търся нещо "Wi-Fi-based software for multiple devices to simultaneously interact", безплатно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Bubbles написа:

Това е безплатно, но нещо не ми е ясно за какво ти е при положение че телефоните си имат вградено такова чудо.

Кое е то? Аз не ползвам такива телефони и не съм запознат.

А за това "безплатното" ми излезе, че е купено. Къде се проверява това, наплашен съм от безплатните неща, които в един момент започват да дърпат пари. Мой колега изгоря така.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би си е пуснал абонамент за безплатен тест период в Google Play (да речем) и не го е отменил, при което той се е подновил... автоматично.

А този монитор/дисплей свеързан ли е към компютър... с Windows ... 7 или 10 ? :)  На десятката "прожектирането" към компютъра става чрез бутона Свързване от работния център, след което избиране на "Прожектиране на този компютър" излиза нещо такова, аз даже съм си направил пряк път за това в старт менюто:

2020-10-06-202352.png

От телефона/таблета трябва да се избере различно бутонче, в зависимост. При новите Samsung е SmartView.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Myanmar написа:

Кое е то? Аз не ползвам такива телефони и не съм запознат.

А за това "безплатното" ми излезе, че е купено. Къде се проверява това, наплашен съм от безплатните неща, които в един момент започват да дърпат пари. Мой колега изгоря така.

Поне според бакалията на Гошо няма ни реклами ни иска покупки, ся ако има нещо скрито, то ще да е изненада.
За останалото колегата горе го е показал. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, [email protected] написа:

А този монитор/дисплей свеързан ли е към компютър... с Windows ... 7 или 10 ?

Не. На него е инсталиран Win 10.

преди 43 минути, Bubbles написа:

няма ни реклами ни иска покупки, ся ако има нещо скрито, то ще да е изненада

Къде мога да проверя? Нямам рожден ден и не искам изненади.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Myanmar написа:

Не. На него е инсталиран Win 10.

Къде мога да проверя? Нямам рожден ден и не искам изненади.

Ще трябва да питаш лично програматора който е писал приложението дали случайно не е решил тайно да скубе потребителите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Bubbles написа:

Ще трябва да питаш лично програматора който е писал приложението дали случайно не е решил тайно да скубе потребителите.

Толкова ли потайно е скрит ценоразписа?? Чак незаконно звучи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NoMachine

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:

Толкова ли потайно е скрит ценоразписа?? Чак незаконно звучи.

Неслучайно написах ТАЙНО, имах предвид в случай че приложението е с цел точене на потребителски сметки, иначе щом гошовия дюкян казва че е без пари, значи поне официално е без ппари и ако ти се поискат можеш да се оплачеш и да се свали приложението и да ти се върнат(еветуално парите).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,
Как мога дистанционно да показвам екрана от мобилно устройство върху Тъч Дисплей IIYAMA 64" 163.9cm 4K 3840x2160 IPS, PROLITE - TE6503MIS-B1AG?
Срещнах това, но така и не разбрах платено ли е? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.seewo.screensharepro.client2
С две думи търся нещо "Wi-Fi-based software for multiple devices to simultaneously interact", безплатно.

Здравей! Много шантаво име а темата!
Хайде първо да уточним понятията!!!
Всяка система има ядро, което управлява и периферия - която е подчинена. Това най-добре се вижда при десктоп машините (комп и монитор отделно), но го има при всички останали.
Затова монитора/дисплея е предимно изходно, а с тъч-технологията -входно-изходно устройство. Няма друга комуникация, освен с „центъра”. Другото е, все едно да,се опитваш да „управляваш” огледалото.

Това, което искаш да направиш, може да,стане по много начини. Дали чрез „поточно предаване на информация”, дали по друг начин …
И няма значение, какъв тип дисплей е отсреша!
Неслучайно написах ТАЙНО, имах предвид в случай че приложението е с цел точене на потребителски сметки, иначе щом гошовия дюкян казва че е без пари, значи поне официално е без ппари и ако ти се поискат можеш да се оплачеш и да се свали приложението и да ти се върнат(еветуално парите).

Неслучайно ще ти кажа - много „филми” гледаш! Щом не искаш, са ти „точат” пари - оправи си настройките, на начините за плащане. Или няма асоцииран платежен инструмент (карта, сметка …), или ина такъв, но без пари вътре.
Иначе си в ролята на пенсионерите - дето хвърлят пачки, на телефонните измамници.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж дали мобилното устройство разполага с Wi-Fi Direct. До колкото видях дисплея има Wi-Fi. 

Успех! 

п.п. Друг е въпроса дали тъчът на дисплея ще може да се ползва през Wi-Fi.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг е въпроса дали тъчът на дисплея ще може да се ползва през Wi-Fi.

Това си е за „бисерите”!
Как ще си „пъхнеш” пръста, през Wi-Fi?
Пп. „Тъч” (англ. touch) - докосване'
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, jhoro написа:

Неслучайно ще ти кажа - много „филми” гледаш! Щом не искаш, са ти „точат” пари - оправи си настройките, на начините за плащане. Или няма асоцииран платежен инструмент (карта, сметка …), или ина такъв, но без пари вътре.
Иначе си в ролята на пенсионерите - дето хвърлят пачки, на телефонните измамници.

Това ясно, говорим по принцип.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, jhoro написа:

Как ще си „пъхнеш” пръста, през Wi-Fi?

:offtopic_s:Доста помислих върху въпросното (Нали съм идиот...). :lol6:Може би ще трябва да "пипна" софтуера на дисплея ... знам ли ... :) В действителност модела TE6503MIS-B1AG си има ОС и USB (доколкото четох или прочетох...) ... та ... знам ли как ще го разпознае мобилното устройство през USB?! ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:offtopic_s:Доста помислих върху въпросното (Нали съм идиот...). 6:Може би ще трябва да "пипна" софтуера на дисплея ... знам ли ...  В действителност модела TE6503MIS-B1AG си има ОС и USB (доколкото четох или прочетох...) ... та ... знам ли как ще го разпознае мобилното устройство през USB?!  
Кой кого да разпознае?
И говорим за монитор (даже - All in One устройство), а не само дисплей! Сещаш ли се за разликата?
Дисплей (без значение „тръба” или някаква матрица) е само това, което показва (display - покажи), а монитор е дисплея плюс захранването и управлението.

За разпознаването - има два варианта.
При свързване на usb - едното или двете устройства реагират само по захранващите писти. И нищо особенно.
При втория - тече комуникация. И всяко у-во се самодекларира, какво е.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване