Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

сайт със "съмнителни" цени, реалност или ?

Препоръчан отговор

Здравейте, първо да кажа, че изобщо не съм сигурен дали темата е в правилния раздел, извинявам се ако не е. Така значи има един сайт, показан ми беше от мой колега. Страшно ме съмнява дали е реален, по скоро това което предлага на цената на която го предлага. Става въпрос за този сайт: https://scumsily.com/ , някакви цени по 5,6 долара, срещу които уж, може човек да си закупи, куфар с авто инстументи, столове и прочие. Знам че темата е как да кажа, налудничева, по скоро това което аз питам е... но човек трябва да е сигурен. Рекох си ще напраяв поръчка пък да става каквото ще, 10 лв съм изгубил .... но и това не стана, при опит за плащане първо ми даде грешка, после при повторен опит ми каза че плащането е невъзможно и най- добре да се свържа със модераторите или тези на които има имейл и да им пиша. Но ... и това не стана, просто на yahoo им завърва адреса за връзка; примернo: shareshop.yahoo.com (пак казвам пример дадох) и в края на краищата такъв имейл за връзка .. няма. Та дайде мнение вие. В гугъл проверих и над 70% го дават надежден сайта, което си е вече нелепо за мен, но изкажете по едно мнение. Мерси предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А колегата ти колко куфара си е поръчал от там и колко от тях е получил?

Адреса им нещо не прилича на фирма

If you have questions or concerns then please do not hesitate to get in contact with us. 

We would love to hear from you, contact us on: 

Email: [email protected]

Phone Number: 5302374218

Address:418 s 9th st ,Grand Forks, ND

ZIP Code:58201

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ined написа:

А колегата ти колко куфара си е поръчал от там и колко от тях е получил?

Адреса им нещо не прилича на фирма

If you have questions or concerns then please do not hesitate to get in contact with us. 

We would love to hear from you, contact us on: 

Email: [email protected]

Phone Number: 5302374218

Address:418 s 9th st ,Grand Forks, ND

ZIP Code:58201

Отначало само 1 куфар, после опитах няколко неща за общо 20долара, не успях нито първия нито втория път

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като няма как да се свържеш с тях и им е грешен адреса, не се занимавай и се откажи просто.

Най-вероятно това са подвеждащи цени и един господ знае каква ще се окаже накрая истинската цена на даден продукт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, grizly написа:

След като няма как да се свържеш с тях и им е грешен адреса, не се занимавай и се откажи просто.

Най-вероятно това са подвеждащи цени и един господ знае каква ще се окаже накрая истинската цена на даден продукт.

така ще направя май, инак цената е над 4 пъти тази която те обявяват, това го проверих.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, The Reaper написа:

така ще направя май, инак цената е над 4 пъти тази която те обявяват, това го проверих.

Така като им гледаш цените смяташ ли, че са сериозни?? Ето ти един пример. Хайде сега поразрови се в интернет и си отговори на въпроса. Ще ти кажа, че такова нещо ще струва между 500 и 1000 евро ако наистина е такова.

преди 1 минута, Bubbles написа:

А стига бе, флекс за 4 кинта, ти сериознио ли мислиш че някой ще ти даде истински флекс за толква пари?

Еш па тоя. Ами ти не знаеш ли, че този флекс е марсански, а от венера може да го вземеш на половин цена. Ма като не знаеш що пишеш не ми е ясно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре колеги, разбрах ви кристално ясно. Само да спомена в моя защита (все пак нали) в али експрес има, почти ммм почти на "подобни" цени някои работи като в тоя сайт (то не знам сайт ли да го нарека ама.. ) както и да е, сякаш за мне  е приключена темата, ако обаче иска някой нещо да вметне, да заповяда

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Емил Костов написа:

Еш па тоя. Ами ти не знаеш ли, че този флекс е марсански, а от венера може да го вземеш на половин цена. Ма като не знаеш що пишеш не ми е ясно.

Въй вчера прочетох че на Мъск колата е минала покрай Марс, а днес вече и завод отворил там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, The Reaper написа:

aко обаче иска някой нещо да вметне, да заповяда

Аз може ли?... Ако ще правиш поръчка, поръчай ми и на мен два от лаптопите за по $5 :) , и ми ги прати по куриер. Ще ти дам двойно - по $10 единия. Далаверка, а? :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, RudeBoy написа:

Аз може ли?... Ако ще правиш поръчка, поръчай ми и на мен два от лаптопите за по $5 :) , и ми ги прати по куриер. Ще ти дам двойно - по $10 единия. Далаверка, а? :D 

Ха има и уловка, по 2 или повече от една и съща стока ни можи, тъй че 1 лаптоп ? 😉😅

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване