Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Конфигурация втора ръка до 600лв.

Виж решението Разрешен от JKirilov,

Препоръчан отговор

Имам нужната периферия. Компютърът ще се ползва за игри като FIFA, GTA V. Наясно съм, че за тези пари няма как да очаквам кой знае какво. Спрял съм се на това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Здравко Будаков написа:

Спрял съм се на това.

взимай го щом си се спрял на това
заради учениците, в момента търсенето нараства и цените се качват

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако така и така си се насочил към продавалника - намират се 1070-ки за 300, 300 и малко пари. За остатъка до 600 ще се намери и процесор не трето а четвърто поколение и т.н.

Естествено там е хазарт - я са читави частите я не.

Макито да се изкажа и аз - замириса на изгоряло за седмица на компютър без външно видео... дори не се занимавах с гаранцията. За 20 лева толкова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тея пари, тази конфигурация, която си я избрал си е много добра.На тоя клип можеш да видиш и геймплей с тея характеристики на GTA V.

Според мен като цяло си струва за целите и цената си е оптимална.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Здравко Будаков написа:

И знам, че човекът е надежден 😁

И тогава защо ти продава компютър с 'бомба"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стара конфигурация, която не се знае колко ще изкара. По-добре вземи някой нов Ryzen или интел и карай в началото с вграденото видео. За тези игри ще е достатъчно, но най-малкото ще имаш гаранция и място за upgrade.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Raze написа:

Стара конфигурация, която не се знае колко ще изкара. По-добре вземи някой нов Ryzen или интел и карай в началото с вграденото видео. За тези игри ще е достатъчно, но най-малкото ще имаш гаранция и място за upgrade.

Може ли примерна конфигурация?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можеш да отделиш още към 120 лв.,  вземаш доста прилична конфигурация с вградено видео, което може да подкара дори и по-тежки игри: http://nikem-bg.net/cart/63092p1r57332p1r57304p1r63177p1r63408p1r62035p1rf.html

От тук може да се поореже от RAM памет, по-евтино дъно и евентуално да се търси още по-бюджетно захранване, но не ти препоръчвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Raze написа:

Ако можеш да отделиш още към 120 лв.,  вземаш доста прилична конфигурация с вградено видео, което може да подкара дори и по-тежки игри: http://nikem-bg.net/cart/63092p1r57332p1r57304p1r63177p1r63408p1r62035p1rf.html

От тук може да се поореже от RAM памет, по-евтино дъно и евентуално да се търси още по-бюджетно захранване, но не ти препоръчвам.

Почти същата конфигурация, но с двойно по-голямо (и бързо) SSD на PCIe интерфейс за 728лв., но за сметка на дъно с А320 чипсет
https://factorbravo.com/cart/9bVmdsS51JIatPAIw9ORCjdelPmPsM52Fqxt5HLQCSIrYM5lGBfVAIEnBs8eMl6TM9fOtNeJytVuwbYDmge2Itb1n4Npt4g0

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще си купуваш втора употреба за тези пари търси конфигурация със Skylake процесор. Може да си вземеш и някоя реновирана маркова машина с гаранция.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, JKirilov написа:

Това за бомбите е градски фолклор...

Така ли? А ти въобще някога дали си ползвал десктоп PC(и тези загадъчни неща, които са вътре) или си караш на това и даваш акъл. Градски фолклор са твоите мнения в техническите раздели и мисля е дошло времето да се спре с тази мъка(мъка както за теб, така и на другите). Ако си от София ще дойда някой ден да ти покажа как аджеба изглежда едно импулсно захранване и да ти обясня защо не се взимат евтини пиратки. Чат?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Jorge написа:

Така ли? А ти въобще някога дали си ползвал десктоп PC(и тези загадъчни неща, които са вътре) или си караш на това и даваш акъл. Градски фолклор са твоите мнения в техническите раздели и мисля е дошло времето да се спре с тази мъка(мъка както за теб, така и на другите). Ако си от София ще дойда някой ден да ти покажа как аджеба изглежда едно импулсно захранване и да ти обясня защо не се взимат евтини пиратки. Чат?

Ти му задаваш въпроси с повишена трудност, на които дълго ще има да си мечтае да им намери отговорите им...

А относно това до къде му стига компентенцията - то си е очевадно от всяко едно мнение в този форум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ли ми се струва или автора вече си беше купил компютъра като пусна темата и чакаше одобрение от форума да му каже колко хубава и евтина машина на далавера си е взел?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Gaming_Solutions написа:

На мен ли ми се струва или автора вече си беше купил компютъра като пусна темата и чакаше одобрение от форума да му каже колко хубава и евтина машина на далавера си е взел?

Нищо не съм купил още 😂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Здравко Будаков написа:

Нищо не съм купил още 😂

Събери още парички, и тук ще ти изберат най доброто недей се набутва с втора ръка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване